Seminarium "Szkoła Relacji"
Szkoła Relacji - informacje i zapisy PDF Drukuj Email
Seminarium "Szkoła Relacji"
czwartek, 05 listopada 2020 11:12

Internet

Szkoła Relacji to czas, w którym jesteś zaproszony do rozwijania dojrzałych relacji osobowych z Bogiem, innymi ludźmi i sobą samym. Będziesz miał okazję, by lepiej poznać siebie w aspekcie relacji z innymi, nauczyć się zasad prawidłowej komunikacji oraz kształtować umiejętności właściwego rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie w trudnych relacjach. Naśladując Boga, nauczysz się prawdziwie kochać nie tylko swoich przyjaciół. 

Zapraszamy do wspólnego podjęcia i przeżycia formacji w ramach Szkoły Relacji. Rozpoczynamy w pierwszym tygodniu adwentu (29 listopada), a kończymy w tygodniu rozpoczynającym okres Wielkiego Postu (20 lutego). Aby wziąć udział w formacji, wypełnij zgłoszenie przez formularz: https://forms.gle/JoB8Xga1ZCdJpFeK7

Formacja trwa 12 tygodni i składają się na nią:

- indywidualna praca z podręcznikiem, zawierającym 5 rozważań na każdy tydzień, opartych na Słowie Bożym i nauczaniu Kościoła;
- spotkania w niewielkich grupach dzielenia (raz w tygodniu);
- konferencje wprowadzające w temat każdego tygodnia;
- spotkania modlitewne w każdy poniedziałek o godz. 18:00 (dopóki sytuacja epidemiczna będzie na to pozwalać).

Koszt podręcznika wynosi 20zł i jest to całkowity koszt udziału w Szkole. Książki zostaną zamówione wspólnie dla wszystkich i będą do odebrania w wyznaczonym terminie na terenie parafii Świętej Rodziny.
Grupy dzielenia - dopóki będzie to konieczne - odbywać się będą on-line (poprzez aplikację Zoom lub Jitsi meet).
Konferencje będą publikowane co tydzień w serwisie YouTube.
Poniedziałkowe spotkania modlitewne wspólnoty odbywać się będą w kościele parafialnym oraz będą transmitowane na żywo w serwisie YouTube na kanale parafii.

Osoby, które nie mają możliwości, by słuchać konferencji i/lub uczestniczyć w grupie dzielenia przez internet, również mogą wziąć udział w naszej Szkole Relacji. W takim wypadku prosimy o zaznaczenie tego faktu w odpowiednim miejscu w formularzu. Takie sytuacje będziemy rozpatrywać indywidualnie i zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą jak najowocniej przeżyć Szkołę Relacji.

Zmieniony: sobota, 07 listopada 2020 20:18
 


RocketTheme Joomla Templates