Ogłoszenia prywatne

Na tej stronie publikowane są ogłoszenia dotyczące spraw związanych z pomocą osobom jej potrzebującym.

Ogłoszenia do opublikowania można nadsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , przy czym koniecznie należy określić 2 rzeczy:

  • czy ogłoszenie ma być publicznie dostępne, czy jest skierowane wyłącznie do osób zalogowanych,
  • z kim i w jaki sposób kontaktować się w sprawie odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo do selekcji nadesłanych ogłoszeń.Pokoje do wynajęcia PDF Drukuj Email
Ogłoszenia prywatne
sobota, 11 września 2021 17:02

Jeżeli ktoś zna i może polecić dziewczynę/y, poszukujące na nadchodzący rok akademicki (albo i dłużej) pokoju na Biskupinie, proszę o przekazanie im tej informacji.

W mieszkaniu trzypokojowym (okolice Targowiska/pętli autobusowej 146),  w jednym z pokoi aktualnie zamieszkuje Magda, dziewczyna ze wspólnoty Obfite Odkupienie (Absolwenci DA REDEMPTOR).
Dwa pozostałe pokoje są/będą do wynajęcia. Jeden od zaraz, drugi po 20 września.

Informacje - Krzysztof tel.793012312 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zmieniony: czwartek, 07 października 2021 21:39
 
Schronisko Św. Brata Alberta w Szczodrem poszukuje osób do pracy PDF Drukuj Email
Ogłoszenia prywatne
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 16:30

Schronisko Św. Brata Alberta w Szczodrem (Długołęka) poszukuje panów (2 osoby) do pracy etatowej. Chodzi o opiekę nad przebywającymi tam osobami bezdomnymi. Ta praca to pomoc w zwyczajnych, codziennych czynnościach, ale także otoczenie przebywających tam osób modlitwą i Miłością Miłosierną płynącą z serca. Praca wymagająca dużo cierpliwości i dystansu do siebie; potrzebne prawo jazdy kat.B.

Schronisko szuka także wolontariuszy (odważne kobiety także znajdą się w tej posłudze) gotowych regularnie (!), np. raz w tygodniu spędzić w schronisku kilka godzin (rozmowy, wysłuchiwanie, motywowanie, drobna pomoc, ...)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to najlepiej porozmawiać z kierownikiem ośrodka Tadeuszem Kirejczykiem 799 881 902.

Zmieniony: sobota, 28 listopada 2020 20:45
 


RocketTheme Joomla Templates