Luty 2019 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 30 grudnia 2018 21:19

biblia-03-2014

Wiele jest Słów w Biblii, mówiących o wdzięczności. Przykłady można mnożyć. Najbardziej znane - to psalmy pełne dziękczynienia, uwielbienia, czci. Lecz nie tylko w Księdze Psalmów Pan zachęca nas do docenienia tego, co odeń otrzymujemy.

Obyśmy nie byli ludźmi, którzy co dzień przechodzą obojętnie przez deszcz Bożych darów, lub co gorsza - otwierają parasol.

Jeśli chcesz wyrazić tutaj swoje dziękczynienie, zostaw komentarz po zalogowaniu lub napisz:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jeśli chcesz zobaczyć, za co dziękowaliśmy w lutym - kliknij "Więcej".

28.02.2019.

Za 6 lat życia Szymka dziękuję i za radość jubilata z obdarowania w rodzinie. Za szczęśliwy powrót "D. & company" z eskapady narciarskiej w Dolomity, za widoki, wrażenia z niczym nieporównywalne i za wszystkie rozmowy dzisiejsze dziękuję, a przede wszystkim za poprawę zdrowia i pamięć wstawienniczą przed Tobą dziękuję!

mw

27.02.2019.

Dziękuję za piękną pogodę i za radosne bycie z najmłodszymi wnukami...

mw

26.02.2019.

Dziękuję za 2 tys. młodych zgromadzonych w Hali Orbita w sobotę na spotkaniu "Na Słowo" i świętowanie wraz z naszym Metropolitą 63 jego urodziny. Dziękuję za wszystkie planowane w marcu spotkania młodych. Dziękuję za dziś, za przygotowanie wielkopostnych rozważań i za niespodziewane wyręczenie mnie w domowych obowiązkach, chociaż nie prosiłam o to. Za wszystkie miłe spotkania dziękuję...

mw

25.02.2019.

Dziękuję za wykład s. Marii i czas na adorację krzyża... tak bardzo potrzebny czas, by usłyszeć słowa, które zwykle śpiewamy... wróciły: Miłości pragnę dzieci me waszej miłości...

mw

24.02.2019.

Dziękuję Ci Panie, za odpoczynek w Dusznikach i Twoją troskę.

Marysia

23.02.2019.

Dziękuję za niespodziewane obdarowanie i możliwość wymiany sprzętu na nowszy ... Dziękuję za wszystkie radości! Za pomoc księdza w ważnej sprawie, możliwą dzięki telefonicznym łączom.

mw

22.02.2019.

Dziękuję za nocne połączenie ze szpitalem w Kanadzie i radość z od dawna oczekiwanej rozmowy. Dziękuję za skuteczne modlitwy Orędownika i za dzisiejsze słońce dziękuję.

mw

21.02.2019.

Dziękuję Ci, Panie za Dominika, za lekarza, który pomógł mu urodzić się, gdy życie było zagrożone. Dziękuję za jego dzieci i miłość ojcowską, za to wszystko co życie stanowi. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie rodzinne i za opiekę lekarską nad wnukami i nade mną. Za zmarłą dziś osobę z sąsiedztwa dziękuję. Za każdy dzień dany mi jeszcze, dziękuję.

mw

20.02.2019.

Dziękuję Ci, Panie, za Anię.

Marysia

19.02.2019.

Dziękuję za piękną słoneczną pogodę. Aż trudno uwierzyć, że pod tym lazurowym dziś niebem jest smog przekraczający w najwyższym stopniu dopuszczalne wartości...

mw

18.02.2019.

Dziękuję za to, że dzięki Zbyszkowi mogłam poznać tyle różnych twórczych talentów prezentowanych w NFM i wielbić za to ich Dawcę. Dziękuję za trud i wytrwałość ćwiczeń rozwijających te talenty. Twój obraz w człowieku obdarowanym Twoją łaską stale zachwyca, za każdym razem inaczej!

mw

17.02.2019.

Dziękuję za Dzień Pański, za chrzest św. ślicznej i grzecznej dziewczynki, za piękną niemal wiosenną pogodę, za dobre nowiny z Kanady i miły "zbieg okoliczności"... Dziękuję za nowego biskupa pomocniczego, tym razem dla diecezji ełckiej.

mw

16.02.2019.

Dziękuję za dzień żałoby i pożegnanie śp. premiera Jana Olszewskiego, w którym mogli wszyscy uczestniczyć, dzięki tv. Za łaskę i czas spokoju dziękuję, za powolne zdrowienie i za skuteczną lekarską pomoc dziękuję i za piękną, słoneczną pogodę dziś, bez wiatru...

mw

15.02.2019.

Za dzisiejsze muzykowanie - dziękuję Ci, Panie Jezu.

Zbyszek

Dziękuję za dzisiejszy dzień, ważny z powodu urodzin i zarazem imienin mego Taty, świętowanych razem przez wszystkie lata Jego życia. Dziękuję za każde spotkanie z Nim. A dziś dziękuję za przedszkolny bal przebierańców i udany strój Piotrusia, za ukryte talenty jego Mamy, za wszystkie obdarowania jakie ujawniają się w nas w razie potrzeby...

mw

14.02.2019.

Za świętych patronów dzisiejszego dnia dziękuję - św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego, którego imię zakochani w USA szczególnie upodobali, za wszystkich zakochanych, szczególnie uczestniczki biblijnego kursu "Jaką żoną jestem?". Dziękuję za nowego w Polsce biskupa, a także za wszystkich biskupów seniorów.

mw

13.02.2019.

Dziękuję za dzisiejszych Jubilatów - za  mego najmłodszego wnuka Arturka (pierwsza rocznica urodzin), moją siostrę Krysię i Anię Zawadzką. Błogosław Im Panie!

mw

Za Gruzina, za Bacha, za paulinów, za bezcenny tryb samolotowy w telefonie... Za kolejny miesiąc bez chorowania, wenę twórczą i siły - dziękuję Ci.

Marysia

11.02.2019.

Dziękuję za objawienie w Lourdes i za Dzień Chorych, którym udzielany jest dziś sakrament namaszczenia, dziękuję za moje uzdrowienie i jeszcze trzech osób tego dnia, przed laty na rekolekcjach w Paczkowie... Uzdrowienie trwałe do dziś!

mw

10.02.2019.

Za dzisiejsze kino, za pomoc Leszka, za tych, którzy przyszli - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję za nowy konfesjonał w siostrzanym kościele św. Faustyny...

mw

09.02.2019.

Dziękuję za mego najstarszego stryja - Lwowiaka - w kolejną rocznicę jego nagłej i niespodziewanej śmierci - na zawał... Dziękuję za wieloletni czas dany być razem we Wrocławiu, za jego opiekę i rodzinną miłość...

mw

08.02.2019.

Dziękuję za życie byłego premiera RP Jana Olszewskiego, oddanego Polsce i Prawdzie, który właśnie odszedł do Pana, mając 88 lat.

mw

Dziękuję Ci Panie za Bacha, Marcina Maseckiego, wczorajsze przeżycie w NFM. Dziękuję Ci za ścieżkę dźwiękową w "Zimnej wojnie". Dziękuję za radość. Dziękuję za tych, którzy modlą się za mnie - o których wiem, ale zwłaszcza za tych, o których nie wiem...

Marysia

07.02.2019.

Dziękuje za dzień przyjacielskich rozmów i możliwość wysłuchania Bacha w wykonaniu utalentowanych młodzieńców - wirtuozów... Dziękuję za odwiedziny Idy i Ali, za Hani muzealne wrażenia identyczne z moimi, za radość bycia razem...

mw

06.02.2019.

Dziękuję za zakończoną na piątkę sesję zimową Kamila... Za szczęśliwy powrót wnucząt z wizyty u dziadków i za udane zjazdy narciarskie Szymona...

mw

05.02.2019.

Jeśli zdaje nam się, że nie mamy za co dziękować, to zawsze możemy Panu Jezusowi podziękować za Jego niewyczerpaną cierpliwość. A cierpliwość Pana naszego zbawienna jest. Dziękuję za męża i córki Julię i Marię, za moich rodziców, którzy opiekują się mną nadal.

Wioleta

Dziękuję Ci, Panie za wczorajszą Twoją wieczorną reżyserię w kwestii scholi. Radość to była - i nadal jest.

Marysia

Dziękuję za św. Agatę i za wszystkie Agaty i Agatki, błogosław im, Panie i prowadż w codzienności...

mw

04.02.2019.

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie z Jezusem ukrytym pod postaciami Chleba i Wina i za dyskusję w Klubie Seniora o pobożności prawdziwej i na pokaz... za zdrowienie chłopców i Twoją pomoc we wszystkim... Dziękuję za św. Weronikę i wszystkie dzisiejsze solenizantki...

mw

03.02.2019.

Dziękuję za tradycję błogosławieństwa "błażejkami" osób z dolegliwościami gardła. Dziękuję, że Dzień Pański rozproszył nocne niepokoje, nękające i nie pozwalające mi odpocząć i wyspać się... Dziękuję za wczorajszy cudowny wieczór...

mw

02.02.2019.

Za radość całego dnia dzisiejszego - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję za Symeona i Annę, którzy umieli rozpoznać Boga w drugim człowieku, w małym dziecięciu... Bóg jest w człowieku, tak wybrał - być z nami. Dziękuję za Twoją obecność, Panie! Dziękuję za przykład Świętej Rodziny, spełniającej - pomimo trudów - powinności religijne.

mw

01.02.2019.

Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom. Dziękuję za aktualność słów Ewangelii, kierowanych dziś i teraz do każdego z nas. Dziękuję za coraz łatwiejszy dostęp do Twych słów, przez posługę elektronicznego dostarczania ich na pulpit. Dziękuję za rozpoczynający się nowy miesiąc, najkrótszy w roku.

mw

Zmieniony: poniedziałek, 01 kwietnia 2019 10:31
 
RocketTheme Joomla Templates