Nawet najbardziej osobliwe marzenia mogą się spełnić. W olimpijskim nastroju zapraszamy do DKF! PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
środa, 14 lutego 2018 00:26

Kilka dni temu rozpoczęły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczang. Wpisując się niejako w klimat tej wyjątkowej rywalizacji sportowej Dyskusyjny Klub Filmowy Płomienia Pańskiego zaprasza na film EDDIE ZWANY ORŁEM.

Amerykańsko-brytyjska produkcja z 2016 roku doskonale oddaje atmosferę wielkiego sportowego święta jakim jest czas Igrzysk, a jednocześnie zachęca do przemyśleń i dyskusji. Pokazana w prosty, komediowy sposób historia nawiązuje do jednego z najbardziej niezwykłych wydarzeń w dziejach skoków narciarskich i Igrzysk Olimpijskich.

Eddie Edwards od dziecka marzył o występie na arenach olimpijskich. Mimo, że nie miał talentu, ani predyspozycji nie poddawał się i wciąż próbował coraz to nowych sportów. Efekt był taki, że właściwie co chwilę lądował w szpitalu. Jego naiwność, fajtłapowatość i męczący optymizm często powodowały, że był traktowany jak zwykły dziwak. Tymczasem Eddie zdawał się tego nie zauważać i jakby nie widząc piętrzących się przeszkód, nadal uparcie dążył do swojego celu. Jak zakończyła się historia o wielkich marzeniach małego nieudacznika? Przyjdź na projekcję DKF i przekonaj się sam…

Zapraszamy na film EDDIE ZWANY ORŁEM w piątek, 16 lutego o godz. 19.15, sala parafialna w Kościele Matki Bożej Pocieszenia, Wrocław, ul Wittiga 10. Wstęp wolny.
Po filmie zapraszamy do rozmów i dyskusji.

 

Zmieniony: piątek, 16 lutego 2018 23:51
 
RocketTheme Joomla Templates