Lipiec 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 30 czerwca 2013 23:37

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym - syn człowieczy, że się nim zajmujesz? (Ps 8)

Tak, Panie. Pamiętasz o mnie - Ty jeden. Twoje spojrzenie podąża za mną, dokądkolwiek się udam. Gdyby nie Twoja łaskawość, trudności zmiotłyby mnie z powierzchni ziemi. Lecz Ty pozwalasz mi nieustannie doświadczać Twojej opieki - w toku wydarzeń, przez ludzi, sytuacje, Słowo, wciąż jesteś obecny w mojej codzienności.

I wiem, że wystarczy uważnie przyjrzeć się minionym chwilom, by już wiedzieć.....

....za co dzisiaj podziękuję Bogu ?

Swoje podziękowanie możesz zostawić jako komentarz do niniejszego artykułu (po zalogowaniu) lub po prostu wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w lipcu? Kliknij więcej...

31.08.2013

Za mega zniżkę studencką w salonie fryzjerskim i za piękną tęczę w drodze do fryzjera wczoraj dziękuję.

Edyta

30.08.2013

Za nowoczesne technologie komunikacji :) Za wspaniały tydzień, wycieczki, deszcz i za to, że mimo wszystko zawsze (ale to zawsze!) jesteś :) Za rodziców i kotleta z domowym posmakiem - dziękuję.

Betka

Dziękuję za wichurę i burzę w nocy. Za to jak nasze dzieci widząc moją zimną krew czuły się bezpieczne. Za ich spokojny sen, za to, że ja czułam się bezpieczna z Tobą. I za deszcz.

Edyta

29.08.2013

Za nalot motyli na nasz dom dziękuję.

Edyta

Dziękuję za piękny wczorajszy dzień. Za wieczorne wyjście ze Staszkiem i ważne rozmowy. Dziękuję za deszcz i że do wtorku jeszcze trochę 

Beata

28.08.2013

Dzięki Ci za 10 dni opieki nad dziećmi z Agalliasis. Dzięki Ci za ich wspólnotę i ciepłe przyjęcie, za Marzenkę, x.Marka i Irenkę. Za to, że mogłam być sobą, a Ty miałeś swój plan na ten czas, że każdy dzień z osobna był kolejnym etapem, a wszystkie tworzyły całość drogi do Ciebie, drogi powrotnej, i że dobiłeś się oknem jak zamknęłam drzwi.

struś


27.07.2013.

Dziękuję za długi relaks z książką, wycieczkę wieczorem i że trochę polubiłam owoce. I za Zbyszka dziękuję 

Becia

26.07.2013.

Dziękuję za żar z nieba, szum morza, piasek, rozmowy, miłą atmosferę, rambo i krzyczące dzieci dookoła, które nie pozwalają przespać poranka  

Becia

Za zmiany i radość z nimi związaną dziękuję Ci Panie. I za to, że tak fajnie jest z Tobą ryzykować.

Marysia

25.07.2013.

Za to, że dbasz o moją rodzinę i rozwiązujesz problemy. Za spowiedź, którą odkładałam, za to, że wybaczasz. Za ks. Łukasza i Krzyśka organistę, i za te wszystkie łaski, o których nie wiem. Dziękuję.

Edyta

24.07.2013.

Za odpowiedź Mai dziękuję Ci, Panie!

mw

Dziękuję za zachód słońca, spacery, grę w kosza i ping ponga ze Staszkiem oraz za udaną operację Łukasza taty.

Betka

23.07.2013.

Dziękuję za szczęśliwą podróż. Dziękuję za Stasia i rodziców. Za szum morza i piękną pogodę oraz za stoły do ping ponga 

Betka

Dziekuję za o. Jacka Bolewskiego. I za Izę, dzięki której Go poznałam.

mb

Za przetkana rurę - baaardzo dziękuję... Za szczęśliwą podróż też...

mw

22.07.2013.

Za odnaleziony kolczyk mamy i jej radość dziękuję Ci Boże :)

Betka

 


21.07.2013.

Za scholę, za dzisiejszy skład, za to, że wciąż jesteśmy, i jest nas coraz więcej - dziękuję Ci Panie Boże.

zz

Za ostatnie spotkania i rozmowy. Za to, że rozwiązujesz problemy. Za to, że ciągle mnie uczysz. Za to, że Jesteś - dziękuję!

mb

Za krótki acz intensywny odpoczynek, za jezioro, wędzoną sielawę, złote zboże i całe piękno Krainy Stu Jezior. Za złapany wschód słońca i Jutrznię na molo, za dzięcioła nad chatką, za śniadania w lesie i za huśtawkę na plaży... i za całe mnóstwo innych drobiazgów, które tam na mnie czekały - bardzo Ci dziękuję, Panie Boże.

Marysia

20.07.2013.

Dziękuję za przypomnienie wydarzeń sprzed dwóch lat. Za to z jaką siłą burzysz wszystkie ludzkie autorytety gdy tylko zaczynam je budować. Bo tylko Ty jesteś Autorytetem.

Edyta

Za to, że Gosia wraca do zdrowia :) Za przygotowania do wyjazdu. I za wczorajsze granie na gitarze ze Stasiem. Za wiadomość od Sandry i za to, że o niej nie zapominasz. Dziękuję :)

Beata

19.07.2013.

Za spontaniczne spotkania, za Olgę, za bycie bramą, za Staszka, za to, że pomogłeś dzisiaj wszystko załatwić z babcią u lekarza i za czujność św. Krzysztofa.

Beata

Dziękuję za to, że studentki z mojego mieszkania dogadały się, bo mam przez to mniej zmartwień, a nawet drobną korzyść.

Edyta

18.07.2013.

Za Żerniki, Magdę, słońce, zmęczenie, za europejskie rozgrywki w LoLa, za Jędrka, Mateusza, Dorotę i ciasto ze śliwkami :)

Betka

Dziękuję Panie Jezu za to, co się działo w tym tygodniu.
Bóg Ci zapłać :-)

Marysia

17.07.2013.

Za wyjście do kina ze Staszkiem, za wspólne spotkanie z Mieciem, za burzliwe dyskusje i poczucie układania świata.

Beata

16.07.2013.

Za Twoją Mamę, która jest także moją Mamą i za święty szkaplerz. Za podjęcie decyzji i zapisanie się na pielgrzymkę dziękuję Ci Panie.

Edyta

Za szkaplerz i codzienną modlitwę "Pod Twoją obronę" dziękuję Ci Matko Syna Bożego!

mw

Za szczęśliwie zakończone operacje - dziękuję Ci Panie Boże. I już z góry za owocne rehabilitacje...

zz

Dziękuję za niespodziankę w postaci Dorotki i Sandry na Mszy :) i Marcina :) Za pyszny obiad, spotkanie ze Staszkiem i wypad z Ewą do jej nowej szkoły.

Beata

15.07.2013.

Za miniony weekend i jedenaścioro biesiadników.

mw

Za prof. Wrzesińskiego - szlachetnego człowieka nauki, większego od podziałów, zawiści, gierek i małostek.... Za szansę tych paru spotkań z Nim w czasie studiów. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie.

Marysia

14.07.2013.

Dzięki Ci za kopniaka, który zmotywował do działania. Za spotkanie z Do i wspomnienia szalonych lat, że ognisko kiedyś zgaśnie i ustąpi miejsca nowemu płomykowi ;)

struś

Za maile, za to, że pokazujesz co i jak, za spowiedź, za przywróconą radość, za rozmowy wieczorne i za to, że otoczyłeś mnie w końcu też kobietami i że mi z tym dobrze :)

nightingale

Za mój ogród, który po 30 latach marzeń stał się rzeczywistością, za wiele przestrzeni, która jeszcze jest w nim do zagospodarowania, za to, że od wiosny ciągle coś tu kwitnie dziękuję Ci Panie Boże. Dziękuję za Karola i Martynkę, dzięki którym czułam się dzisiaj jak królowa i jeszcze nie mogę się nadziwić.

Edyta

Za spacer nad rzeką wczesnym rankiem; za wodę, ptaki, roślinność, błoto i widoki; za oddech wakacji w środku miasta.... - dziękuję Ci Panie.

Marysia

13.07.2013.

Za każdy dzień.

nightingale

12.07.2013

Za kaczą mamę z siódemką maluchów w Ogrodzie Botanicznym, za jej ciekawe i pouczające metody wychowawcze. I za mądrość, z jaką Ty, Panie, mnie prowadzisz...

mb

11.07.2013

Dziękuję za szczęśliwy powrót Leszka z Warszawy.

Edyta

Dzięki Ci za spotkanie z Jarkiem i Olą dzięki czemu czas zajęć dla dzieci nie jest już taki straszny. Za to, że zabierasz niepewność i oczekiwanie na odpowiedź. Że prowadzisz i ułatwiasz bycie sobą, za Olka i wygodny transport do domku;) i że jutrzejszy dzień będzie prawie woooooooooooolny.

struś

Za 8 dni w ciszy z Tobą. Za to, że działasz zawsze inaczej. Za ojców jezuitów - dziękuję!

mb

10.07.2013.

Za deszcz! I za to, że zawsze wiesz kiedy mi go podarować. Za rower, za przejażdżkę z Karczami. Za zmęczenie i  rozmowę z Tobą - taki zalążek.

bs

09.07.2013.

Za siostrę - dziękuję Ci Panie Boże :)

zz

Za basen w ogrodzie i radochę dzieciaków, za wieczorną przejażdżkę rowerową i nasze wspólne pogaduszki z Małgosią dziękuję Ci Panie Boże.

Edyta

Dziękuję za to, że Staszek jest już inżynierem! :) Dziękuję za spacer z Agatą, za to, że w końcu wsiadłam na rower i pojechałam do Staszka, za drogę powrotną, za łańcuch, który spadł, za to, że zdążyłam z obiadem, za nowe smaki, za posiadówkę ze Staszkiem i Marcinem, za toaletę w ślężaku, za grilla z Łukaszem i świtą. Za odwiezienie do domu. Za cały piękny dzień.

Beata

08.07.2013.

Dziękuję za Olka, za dzisiejsze spotkanie modlitewne, za powrót Sandry i za to, że w końcu się skusiłam na grę w LoLa dzięki Staszkowi :)

Becia

07.07.2013

Dziękuję, że Sandra już wraca do domu :) Dziękuję za wypoczynek na ogródku i że pokazałeś mi kierunek do niektórych decyzji :) Jednak czasami umiem Cię słuchać :) I za zwycięstwo naszych siatkarzy! :)

Beata

Dzięki Ci za upragnione wakacje, że pomogłeś nadrobić zaległości i za obroniony projekt licencjata, który daje "wyższe". Za to, że mnie pilnujesz, i że pamięć innych osób pozwala mi poskładać moją układankę. Za każdy nowy dzień i za łaskę uczynkową, która ułatwia przełamywanie siebie.

sandra

Za rozwój medycyny, za to, że ryzyka związane z operacjami są coraz mniejsze - dziękuję Ci Panie Boże.

zz

Za wczorajszy spływ kajakowy z rodzinką dziękuję. Było bajecznie i nie zabrakło chwil grozy. I jeszcze za spray przeciw komarom i kleszczom.

Edyta

06.07.2013.

Dziękuję za zlot rodzinny w Siechnicy i tak liczne przybycie ludzi, których nie znam :) Za pogaduchy z moim kuzynostwem, z którym się dawno nie widziałam. Dziękuję za rozmowy z siostrą i mamą. Dziękuję za Stasia i pyszne kotlety mielone jego mamy :)

Becia

05.07.2013

Dziękuję za wypad do Łodzi i za to, że dzięki dziadkom mieszkam we Wrocławiu! Za koncert, za super widowisko, za rozmowy, za nocny spacer, za pkp bez którego życie byłoby o wiele nudniejsze :) Za moją siostrę, Mateusza i Jędrka. Za najsłodsze "ciocia Beata" :) Za Strusia i za to, że ptaki trzymają się razem. Dziękuję, że coraz bardziej lubimy się z gitarą i ręka zaczyna chodzić jak należy :) Za zadowolenie Dorotki z tego faktu :) I za rolkowy wypad z Darią. Dziękuję Ci Tato :)

Becia

Dziękuję, że wysyłasz mnie w podróż do Twojej Mamy i że mogę całkowicie Tobie zaufać.

Baśka

04.07.2013.

Bardzo Ci dziękuję za tego "przypadkowego" księdza w konfesjonale u św. Rocha, za odnowienie nadziei.

Marysia

03.07.2013.

Dziękuję za opiekę nad moimi chrześniakami, zwłaszcza za Tomka... Dziękuję za wszystkich Tomków, którym patronuje św. Apostoł - zostawił nam wyznanie wiary: Pan mój i Bóg mój...

mw

02.07.2013.

Za zwycięstwo Agnieszki. Za pracę. I za fajną przejażdżkę rowerową.

tu

Za Marię - "Żabkę" dziękuję Ci, Panie, za jej uśmiech, miły głos, radosne oczy, za serdeczność, łagodność, cierpliwość, wyrozumiałość, za przykład dzielnego pokonywania niesprawności po udarze mózgu, za miłość... Dziękuję Ci, Panie za jej Patronkę, Maryję, której wspomnienie dzisiaj świętujemy...

mw

01.07.2013

Za opiekę - dziękuję z całego serca.

zz

Dziękuję za Twoją obecność i prowadzenie w podróży z Warszawy do Wrocławia... Dziękuję za różańcową moc i przemianę złych emocji na poprawne relacje... Dziękuję za Twoje słowa, zachęcające do trwania i ufności...

mw

Dziękuję, że Jesteś. Dziękuję za czujną Marysię. Dziękuję za wyrozumiałość Sandry ;) Dziękuję za Jędrka. Za wczorajsze rozmowy. I za zmęczenie.

Beata

Dziękuję za nowy dzień z Tobą, za moje życie i siłę do pracy.

lp

Zmieniony: wtorek, 06 sierpnia 2013 21:24
 
RocketTheme Joomla Templates