I Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich - raport z przygotowań PDF Drukuj Email
Sport i okolice
sobota, 11 lutego 2012 18:23

Trwają przygotowania do I Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich. Przypomnijmy, że na tych zawodach zagra piłkarski zespół PŁOMIEŃ PAŃSKI. Turniej zapowiada się niezwykle ciekawie, na pewno nie zabraknie emocji, będzie to w pewnym stopniu amatorski przedsmak piłkarskiego święta, jakim będą dla Wrocławia zbliżające się Mistrzostwa Europy. Pamiętajmy, że Turniej Wspólnot jest organizowany w ramach Duchowego Zaplecza Euro 2012.

W minionych dwóch tygodniach trwało ustalanie składu naszej drużyny. Chęć gry wykazało bardzo dużo osób, w tym także przedstawicielka pań. Regulamin zawodów dopuszcza bowiem do gry zarówno panów, jak i panie. Jak się okazało, z chętnych do gry w Płomieniu Pańskim można by utworzyć nawet dwie ekipy, a dodajmy, że kilka osób nie było dyspozycyjnych z powodu przeróżnych obowiązków prywatnych i służbowych.

Ostatecznie po wstępnej selekcji do gry wybrani zostali: Adam, Andrzej, Paweł, Adam, Henryk, Maciej, Paweł, Olek.

Zespół został zestawiony w taki sposób, żeby zagrali w nim zawodnicy zróżnicowani wiekowo, aby szybka i świetnie przygotowana kondycyjnie młodzież została wsparta rozwagą i doświadczeniem starszych zawodników.

Ponieważ wokół turnieju toczy się życie codzienne i trzeba liczyć się z przeróżnymi przeszkodami, przygotowana została lista zawodników rezerwowych, którzy w jakimś szczególnym przypadku będą mogli zastąpić któregoś z naszych graczy. Na liście rezerwowej pozostają wobec tego: Adam, Maciej, Beata, Staszek, Michał, Leszek, Kuba, Kuba.

Ważną informacją jest fakt pozyskania sponsora dla naszej drużyny. Na Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich zespół Płomień Pański będzie sponsorowany przez Serwis Samochodów Ciężarowych LKW-ZAWADA, mieszczący się we Wrocławiu, przy ulicy Lekarskiej 4-6. Zainteresowanym osobom mającym jakikolwiek kontakt z transportem ciężkim, polecamy korzystanie z usług tej firmy i zapraszamy na stronę internetową sponsora: www.serwis-lkw.pl

Dodajmy jeszcze, że mając na uwadze dobry wizerunek drużyny Płomień Pański przygotowywane są koszulki z nadrukiem nazwy zespołu (PŁOMIEŃ PAŃSKI) i logo Wspólnoty. Nasza ekipa otrzyma dwa komplety koszulek w kolorach czerwonym i niebieskim. Każdy komplet oczywiście z nadrukiem nazwy i logo.

Zapraszamy również do kibicowania. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w nowoczesnej hali sportowej, przy ulicy Piotra Skargi, gdzie przygotowano dla kibiców znakomite miejsca na trybunie zlokalizowanej na balkonie. Zapraszamy więc do kibicowania, wspierania naszych piłkarzy. mile widziane trąbki, wuwuzele, klekotki i wszelkie inne gadżety kibica.

W nadchodzących dniach planujemy jeszcze odbyć jeden lub dwa treningi, podczas, których będziemy intensywnie przygotowywać się do turnieju. Szukamy sali do wynajęcia na trening, jak się okazuje nie jest to łatwe zadania. Jeśli ktoś z Państwa może pomóc w tej sprawie, to będziemy wdzięczni.

Przypomnijmy, że naszym zamierzeniem jest dobra zabawa, sprawdzenie się w rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim oddanie hołdu i uwielbienia Panu Bogu. W właśnie w tym duchu spróbujemy powalczyć o zwycięstwo lub o jak najwyższe miejsce.

Harmonogram gier, dokładne terminy oraz skład grup eliminacyjnych zostanie rozlosowany w dniu 13.02.2012 (poniedziałek) o godz. 10.00, w siedzibie Centrum Kultury im Jana Pawła II we Wrocławiu, ul. Katedralna 4, pok. 14. Zainteresowanych oczywiście zapraszamy!

Maciej

Zmieniony: środa, 05 lutego 2014 09:34
 
RocketTheme Joomla Templates