Ogłoszenia Wspólnoty z 2019-05-27 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
poniedziałek, 27 maja 2019 15:33

OGŁOSZENIA - 27.05.2019

1. Najbliższe spotkania Wspólnoty

Za tydzień 3 czerwca spotykamy się na wspólnej modlitwie uwielbienia. W czerwcu Eucharystia nie będzie w pierwszy poniedziałek miesiąca, lecz na zakończenie roku formacyjnego 17 czerwca. 

2. Dyżury

Informacje o dyżurach grup dostępne są tutaj.

3. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - nowenna przed uroczystością oraz czuwanie w wigilię

W niedzielę 9 czerwca przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Od najbliższego piątku w Kościele rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Nowenna jest odprawiana w każdej parafii, również w parafii Świętej Rodziny. Tutaj modlitwa będzie się odbywać po nabożeństwie majowym / czerwcowym. Bardzo gorąco zachęcam do tego, by brać w niej udział. 
Dodatkowo proponuję, byśmy w tych dniach trwali w jedności na modlitwie za siebie wzajemnie i za wszystkich, do których Bóg pragnie nas jako wspólnotę posyłać z Dobrą Nowiną. W minioną sobotę część z nas spotkała się, by porozmawiać o działaniach ewangelizacyjnych, jakie możemy podjąć w przyszłym roku. I wierzę, że Bóg chce nas posyłać do ludzi, byśmy mówili o Jego miłości i rozpalali w innych wiarę. Dlatego zapraszam do jedności w oczekiwaniu na nowe wylanie Ducha Świętego i wspólnej modlitwy. Proponuję, byśmy od piątku codziennie po Mszy wieczornej spotkali się w domu katechetycznym na modlitwie uwielbienia i wspólnym czytaniu Słowa Bożego. 

W Wigilę Zesłania Ducha Świętego, tj. w sobotę 8 czerwca, spotkajmy się na wspólnym czuwaniu modlitewnym w kaplicy w domu katechetycznym.
Czuwanie rozpoczniemy o godz. 20:00. W planie nauczanie, uwielbienie i modlitwa o wylanie Ducha Świętego, adoracja NS oraz ok. godz. 22:00 Eucharystia. 

4. Msza Święta i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie

Ostatnia Msza Św. z nabożeństwem z modlitwą o uzdrowienie z cyklu "7 grzechów głównych" odbędzie się w sobotę 15 czerwca. Mszy przewodniczył będzie ks. Wojciech Jednoróg, który wygłosi również nauczanie na temat grzechu łakomstwa.

5. Informacje o rekolekcjach letnich

Rekolekcje letnie Wspólnoty w tym roku odbędą się w Lewinie Kłodzkim w terminie od 17 do 25 sierpnia. Koszt - 590 zł za osobę dorosłą.
Osoby pragnące włączyć się w organizację tego dzieła proszone są o zgłaszanie się do mnie.
Zmieniony: niedziela, 02 czerwca 2019 22:44
 
RocketTheme Joomla Templates