Fotograficzny reportaż z Rekolekcji w Lewinie Kłodzkim PDF Drukuj Email
Lewin 2017
poniedziałek, 04 września 2017 21:04

Tegoroczny wyjazd rekolekcyjny do Lewina Kłodzkiego został jak zwykle zorganizowany pod hasłem - Rekolekcje Rodzinne. I jak sama nazwa wskazuje odbył się on w znakomitej, prawdziwie rodzinnej atmosferze. Czas ten poświęcony odnowie duchowej poprzez modlitwę,  konferencje i uwielbienie Pana Boga, uzupełniony odpoczynkiem, turystyką i zawodami sportowymi pozostawił w nas wszystkich zapewne wiele niepowtarzalnych wspomnień. Warto więc przywołać rekolekcyjne przeżycia choćby w formie fotoreportażu utworzonego ze zdjęć zrobionych w czasie pobyty w Lewinie Kłodzkim.

W najnowszej galerii zamieszczonych zostało ponad 700 fotografii,  które tworzą pewnego rodzaju chronologiczną kronikę zdjęciową z Rekolekcji.

Przypominamy, że galeria z Lewina Kłodzkiego jest dostępna wyłącznie dla osób posiadających konta i zalogowanych. Jeśli nie pamiętasz danych logowania – zwróć się o przypomnienie, jeśli nie masz konta - napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Galeria zdjęć z Rekolekcji w Lewinie Kłodzkim – kliknij tutaj.

Zmieniony: niedziela, 18 sierpnia 2019 13:47
 
RocketTheme Joomla Templates