DEON ma 5 lat :). A ile ma PPP? PDF Drukuj Email
Artykuły
czwartek, 18 września 2014 12:44

Wierni czytelnicy, oglądacze i słuchacze, a także zwiedzacze naszego Portalu Płomień Pański (PPP) zapewne zauważyli, że dość często i chętnie w Kategorii "Maria czyta, inni też" odwołuję się do tekstów pochodzących z Portalu DEON.pl.

Tym razem chcę się do niego odwołać z okazji 5. rocznicy jego istnienia. Przyznaję, że nie zdawałem sobie sprawy, że DEON jest tak ... młody :). I nie wiedziałbym o tym, gdyby redakcja tego Portalu nie świętowała tego faktu, publikując między innymi TEN ARTYKUŁ.

...

Gdy już się naoglądałem i pośmiałem, postanowiłem sprawdzić, kiedy powstał nasz PPP. No - kiedy - kto pamięta/zgadnie? Odpowiedzi proszę umieszczać w komentarzach (dla zalogowanych) lub w mailach ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

...

Obiecany ciąg dalszy: tak, nie pomyliliście się (mówię do tych osób, które odpowiedziały na moje pytanie). Jesteśmy rówieśnikami DEONu :). Gratuluję wszystkim, którzy odpowiedzieli, a szczególnie Leszkowi - pozostałe osoby uczestniczyły w narodzinach PPP...

 

Z okazji 5. rocznicy naszych narodzin

gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w

PORTAL PŁOMIEŃ PAŃSKI.

Dziękuję bardzo za współpracę :)

Zbyszek

Zmieniony: sobota, 20 września 2014 23:57
 
RocketTheme Joomla Templates