Rajd w Osinie Wielkiej PDF Drukuj Email
Artykuły
niedziela, 09 czerwca 2013 15:09

Z radością informujemy, że drużyna reprezentująca Płomień Pański zwyciężyła w sobotę 2013-06-08 w rajdzie krajoznawczym po ziemi ziębickiej i ząbkowickiej .

Rajd został zorganizowany przez Tólową - Dorotę Staniszewską oraz ks. Artura Ćwirtę, a jego trasa wiodła od Osiny Wielkiej przez Dębowiec, Ziębice, Krzelków, Henryków, Stary Henryków, Ciepłowody, Kobylą Głowę, Baldwinowice, Sieroszów, Czerńczyce, ponownie Ziębice, kończąc się - a jakże - w Osinie. Wśród uczestników znalazło się 7 załóg, które musiały zmierzyć się z zagadkami związanymi z obiektami znajdującymi się na trasie, jak również z pytaniami z historii Polski, wiedzy katechizmowej oraz łamigłówkami.

 

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Sielski - kierowca, Tomek Ulatowski - pilot, Sandra Siałkowska, Artur Szczepański, Edyta Matusic i Alicja Kuropatwa. Udało się nam zdobyć 194 pkt., dystansując resztę stawki - kolejne ekipy na podium uzbierały 13 punktów mniej.

 

 

 

 

 

Nasz zespół sukces zawdzięcza nie tylko swojej wiedzy, sprawności i zaangażowaniu, lecz również pomocom merytorycznym w postaci 6-tomowej encyklopedii PWN czy też znajomych pomagających w ramach „telefonu do przyjaciela” . Podziękowania należą się też Olkowi Sielskiemu, który udostępnił nam auto mieszczące aż 6 osób, dzięki czemu ekipa PP stanowiła najliczniejszy zespół w rywalizacji.

 

 

Prezentujemy zwycięski puchar i zdjęcia szczęśliwej drużyny. Wkrótce więcej zdjęć w naszej galerii.

tu&ss
 

Zmieniony: niedziela, 16 czerwca 2013 23:29
 
RocketTheme Joomla Templates