Miło powspominać PDF Drukuj Email
Sport i okolice
piątek, 01 marca 2013 22:41

Minęło kilka dni od zakończenia II Turnieju Wspólnot Chrześcijańskich w halowej piłce nożnej. Mimo, że emocje opadły, to miło powspominać jeszcze futbolowe zmagania. Znakomicie zorganizowane zawody, które przyniosły sporo przeżyć sportowych, stały się też doskonałym miejscem integracji wielu wspólnot z Wrocławia. Miła i przyjazna atmosfera była odczuwalna w czasie całego turnieju, zarówno na boisku, jak wśród licznie zgromadzonych kibiców.  

 

Nie wszyscy jednak wiedzą, że regularne relacje z zawodów przeprowadzało Radio Rodzina. Stacja ta, publikowała sporo materiałów z hali przy ulicy Piotra Skargi również na swoich stronach internetowych. Ponieważ w turniejowych zmaganiach brała udział drużyna Radia Rodzina, to większość materiałów dotyczyła udziału właśnie tego zespołu, ale wiele z nich znakomicie oddaje atmosferę zawodów.

Popatrzmy na krótki film prezentujący kilkadziesiąt pierwszych minut turnieju i przypomnijmy sobie sympatyczny nastrój imprezy. 
 

O turnieju pisały także inne media. Ciekawe podsumowanie można znaleźć na stronach wrocławskiego Gościa Niedzielnego, gdzie opublikowano także kilkanaście fotografii. W galerii zdjęć odnaleźć siebie mogą reprezentanci Płomienia Pańskiego, a także kibice naszego zespołu.

Artykuł w Gościu Niedzielnym - kliknij tutaj

Galeria zdjęć Gościa Niedzielnego - kliknij tutaj

Maciej Prochowski

Zmieniony: piątek, 01 marca 2013 23:20
 
RocketTheme Joomla Templates