Nowa diakonia. Przyłączysz się? PDF Drukuj Email
Artykuły
sobota, 27 października 2012 12:48

Informujemy, że w dniu 27 października 2012 roku powstała nowa diakonia.

Jej zadaniem jest modlitwa za lidera wspólnoty, dlatego przyjmujemy nazwę Diakonia Modlitwy za Lidera (DL).

Jest nas dziś kilkoro - i w każdej chwili może dołączyć do nas każdy, kto tego zapragnie, kogo Jezus wezwie. Wystarczy zostawić swój komentarz pod niniejszą informacją, lub napisać maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Oczywiście można również zgłosić swój akces osobiście - do któregokolwiek już zdeklarowanego członka DL. Zapraszamy!

Podstawą naszej służby jest różaniec. Modlimy się od poniedziałku do piątku - każdy jedną dziesiątką z wyznaczoną tajemnicą z życia Jezusa - w ten sposób, że każdego dnia odmówiony jest cały jeden różaniec.

Po prostu prosimy za lidera; Bóg sam wie, co jest potrzebne. Służbę podejmujemy na rok. Za rok o tej porze będziemy weryfikować i rozeznawać kontynuację DL - jeśli Bóg zechce, będziemy kontynuować.

Jeśli masz pytanie, lub jeśli znajdziesz w swoim sercu pragnienie, by się włączyć - i podejmiesz decyzję, napisz. Możesz włączyć się na krótszy, wyznaczony przez Ciebie okres (np. jeden miesiąc) lub na stałe.

Liczy się Twoje pragnienie i Twoja wierność.

Zmieniony: niedziela, 16 grudnia 2012 10:51
 
RocketTheme Joomla Templates