Kalendarium PDF Drukuj Email
Artykuły
sobota, 08 maja 2010 18:23

Na naszej stronie uruchomiliśmy Kalendarium (opcja Informacje). Zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności.

W Kalendarium są pokazywane - z dokładnością do przekazywanych Dorocie lub do mnie informacji - wszystkie wydarzenia wewnątrzwspólnotowe, wydarzenia, w które jesteśmy zaangażowani jako Wspólnota, a także niektóre wydarzenia "zewnętrzne", szczególnie przez nas polecane. Te ostatnie są wyróżniane innym kolorem.

Ogłoszenia będą zawierały w razie potrzeby uzupełnienie informacji podanej w Kalendarium. W takich przypadkach będziemy w Kalendarium umieszczać linki do odpowiednich stron lub Ogłoszeń.

Ze względów organizacyjnych Diakonia Uwielbienia będzie nadal informowana o wszelkich wydarzeniach z nią związanych tak jak do tej pory - poprzez ogłoszenia na swojej stronie.

Nazwy wydarzeń prezentowanych w Kalendarium, a dotyczących poszczególnych grup formacyjnych i Diakonii, rozpoczynają się skrótami wskazującymi, której grupy czy Diakonii wydarzenie dotyczy. Skróty są rozszyfrowane w okienku "Na skróty" (widocznym tylko dla użytkowników zalogowanych), a także na naszych stronach informacyjnych:

Funkcjonalność Kalendarium oparta jest na narzędziu "Kalendarz Google", w związku z czym nie odpowiadamy za błędy w tłumaczeniu na język polski. Zdajemy sobie na przykład sprawę z tego, że poprawnie mówi się "3 czerwca", a nie "3 czerwiec". Niestety, nie mamy na to wpływu.

Kalendarium jest widoczne również dla użytkowników niezalogowanych. Dzięki temu każdy może szybko sprawdzić jego zawartość - bez konieczności uprzedniego logowania.

Zachęcamy także gorąco do korzystania z funkcjonalności, które służą do kontaktowania się z nami. Są to:

  • Opcja Kontakt - wiadomości tą drogą przekazywane trafiają do Doroty oraz do Diakonii Medialnej,
  • Komentarze - tutaj można formułować dowolne uwagi dotyczące poszczególnych elementów strony oraz ich zawartości (funkcjonalność tylko dla użytkowników zalogowanych).

Piszę o tym, ponieważ odczuwamy brak informacji zwrotnej, czy to co robimy ma sens, z czego korzystacie, czego oczekujecie. Strona Płomień Pański jest dla Was - bez takiej informacji trudno spełniać Wasze potrzeby.

Zbyszek

Zmieniony: piątek, 04 czerwca 2010 15:07
 
RocketTheme Joomla Templates