2022-10-08/09: Rajd Płomienia Pańskiego PDF Drukuj Email
Wydarzenia
czwartek, 21 lipca 2022 14:52

W dniach 08-09 października odbędzie się kolejny jesienny rajd Płomienia Pańskiego.

Miejsce: Góry Bialskie – jak zwykle będą trasy alternatywne (trudniejsze i łatwiejsze), tak więc dla każdego.

Nocleg mamy zarezerwowany w Stroniu Śląskim (nocleg, obiadokolacja i śniadanie). Ze względu na inflację dokładny koszt właściciel poda nam we wrześniu.

Rajd jest adresowany do członków i sympatyków Płomienia Pańskiego oraz ich rodzin (dzieci). Bardzo chętnie „przygarniemy” także wszystkich, którzy lubią górskie wędrówki, a Płomienia Pańskiego w ogóle nie znają. Ośrodek w Stroniu mamy do wyłącznej dyspozycji  – ok. 50 osób, duża sala do miłego spędzenia wieczoru.

Program wyjazdu jest bardzo prosty: w sobotę rano ruszamy z Wrocławia, spotykamy się na ustalonym miejscu, przechodzimy ok. 10-14 km (lub inną mniej ambitną trasę). Wieczorem, po obiadokolacji, jak zwykle świetna wspólna zabawa i inne rozrywki. W niedzielę uczestniczymy rano we Mszy Św. i po śniadaniu znowu wędrujemy kolejną trasą. Powrót do Wrocławia późnym popołudniem.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rajdzie prosimy o:

  • wysłanie mailem deklaracji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zawierającej informację: kto zgłasza, ile osób (w tym: ile dzieci)
  • wpłacenie na konto Płomienia Pańskiego zaliczki w wysokości 30 zł od osoby, najpóźniej do 05 września.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o szybką decyzję (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zmieniony: sobota, 08 października 2022 22:17
 
RocketTheme Joomla Templates