Koncert wNieboGłosy - poszukiwani są wolontariusze PDF Drukuj Email
Artykuły
środa, 27 kwietnia 2022 23:25

Witajcie,

jesteśmy małżeństwem z Domowego Kościoła, z kręgu Stabłowice 2. Piszemy do Was, ponieważ zaangażowaliśmy się w organizację tegorocznego koncertu "wNieboGłosy", który odbędzie się wieczorem 16 czerwca na pl. Wolności, w Święto Bożego Ciała.

"wNieboGłosy" to coś więcej niż koncert - to spotkanie, modlitwa, wspólne uwielbienie Jezusa, obecnego w Najświętszym Sakramencie, dziękczynienie za Jego obecność w Eucharystii oraz za dar wolności, jakim nas obdarza. Podczas tego wieczoru ze sceny popłyną dźwięki najpiękniejszych pieśni chwały. To prawdziwa uczta dla ucha, ale i dla duszy :) Może dać nam w tym trudnym czasie nadzieję, że Bóg  jest z nami...

Koncert jest organizowany przy współudziale wrocławskiej kurii. Przed koncertem arcybiskup Józef Kupny roześle list do wszystkich parafii, zachęcający do promowania wydarzenia.

Nasz zakres odpowiedzialności to skoordynowanie tzw. promocji oddolnej w parafiach wrocławskich i - jeżeli się uda - poza Wrocławiem. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wezmą na siebie zadanie rozwieszenia plakatów i banerów w swoich parafiach, a także rozdania ulotek po mszach pod kościołem, w tygodniach poprzedzających koncert. Wolontariuszy z większą odwagą cywilną poprosimy o zareklamowanie koncertu z ambony podczas ogłoszeń duszpasterskich - jeżeli proboszcz wyrazi na to zgodę :)

Piszemy do Was, ponieważ chcemy wykorzystać struktury wrocławskich wspólnot do znalezienia wolontariuszy.

Prosimy Was w miarę możliwości o rozesłanie tej wiadomości do wszystkich osób w Waszych wspólnotach. Liczymy na odzew i chęć uczestniczenia w promocji.

Uprzejmie prosimy, żeby chętne osoby odezwały się na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prosimy o podanie swojej parafii, numeru kontakowego oraz o informację, czy w parafii (np. na ogrodzeniu) jest miejsce, żeby powiesić baner o wymiarach 270 cm x 90 cm, reklamujący koncert. Jeżeli zgłosi się kilka osób z jednej parafii, to tym lepiej. Będzie można wówczas podzielić się obowiązkami.

Z Panem Bogiem

Magdalena & Błażej Roczek

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 609-694-602
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 668-487-094

Zmieniony: środa, 15 czerwca 2022 21:17
 
RocketTheme Joomla Templates