Pomoc ciężarnym Ukrainkom PDF Drukuj Email
Artykuły
piątek, 04 marca 2022 22:03

Stowarzyszenie Dwie Kreski
https://dwiekreski.pl/
Poszukujemy Wolontariuszy Terenowych! Szczególnie w województwach: podkarpackim, lubelskim, łódzkim oraz w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań! Wolontariusze z innych okolic też są mile widziani.
W związku z aktualną sytuacją wojny na Ukrainie i wobec faktu, że do Polski przybywa coraz więcej kobiet w ciąży, szukamy kolejnych osób chętnych do zaangażowania się w pomoc naszym podopiecznym w miejscu swojego zamieszkania i jego najbliższej okolicy!
Aby dołączyć, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej www.dwiekreski.pl
W części “Dodatkowe informacje” prosimy podaj, jakim językiem się posługujesz - angielski/ukraiński/rosyjski. Nie jest to warunek konieczny, jeżeli chcesz dołączyć, ale będzie pomocne w czasie koordynowania pomocy. Zgłosiło się już do nas trochę tłumaczy chętnych do działania. Mamy również bazę specjalistów oraz niezbędne informacje, aby działać sprawnie i skutecznie.
Skontaktujemy się z Tobą, kiedy zgłosi się do nas podopieczna mieszkająca lub szukająca zamieszkania w Twojej bliskiej okolicy.
Wolontariusze Terenowi pracują w parach i pomagają wyłącznie jednej podopiecznej w danym momencie.
Jeżeli masz możliwość i chęć pomocy kobietom oraz dołączenia do naszego zespołu Wolontariuszy Terenowych, a ponadto: chcesz towarzyszyć podopiecznej, wysłuchać jej, okazać wsparcie, zbierać informacje o jej potrzebach, masz możliwość pozostawania w kontakcie z koordynatorem pomocy i konsultowania z nim wszelkich ważnych decyzji, nie stanowi dla Ciebie problemu (w miarę potrzeby i możliwości) wsparcie w postaci podwiezienia podopiecznej, pomocy w obowiązkach domowych, ewentualne towarzyszenie przy zakupach itp., (prawo jazdy nie jest wymagane, choć mile widziane), to nie zastanawiaj się dłużej, tylko wypełnij formularz.
Czekamy na Ciebie!
Prosimy, przekaż dalej!

Zmieniony: poniedziałek, 14 marca 2022 20:59
 
RocketTheme Joomla Templates