Prośba o pomoc w kweście PDF Drukuj Email
Artykuły
czwartek, 21 października 2021 20:45

Drodzy Przyjaciele Hospicjum Bonifratrów!

W listopadowy czas wspominamy tych, którzy już zmarli, a byli nam bliscy lub po prostu ich znaliśmy. Ufamy, że mają odpoczynek i duchową radość w Niebie.

W Hospicjum Bonifratrów przy ul. Poświęckiej we Wrocławiu obejmujemy opieką pacjentów nieuleczalnie i ciężko chorych; co jakiś czas przeżywamy ich odejścia z tego świata. Wielu z nich ma świadomość krótkiego czasu, który im pozostał. My pragniemy, aby ten czas dobrze przeżyli, zabezpieczeni od strony medycznej i duchowej.

Z myślą o chorych w dniach 31 października do 1 listopada na cmentarzach komunalnych Osobowice, Grabiszyn, Psie Pole oraz na cmentarzach parafialnych: św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida, Świętej Rodziny na Sępolnie i św. Maurycego przy ul. Działkowej, będziemy kwestować na rzecz Hospicjum Bonifratrów. W miarę możliwości szykujemy też kwestę na cmentarzu w Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich.

Bardzo proszę wszystkich, którzy mogą podczas tegorocznej kwesty służyć swoim czasem i zaangażowaniem, aby zgłosili się do mnie lub do Agaty – koordynatora wolontariatu.

Br. Sadok Snopek tel.: 695 858 529, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Agata Wołk tel.: 537 409 506, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Potrzebujemy wolontariuszy jako koordynatorów do kontaktu z młodzieżą, potrzebujemy osób które będą bezpośrednio kwestować na cmentarzach stojąc z puszkami na ofiary, by wspomóc działalność Hospicjum.

Kwesta odbywa się w godzinach 9-17, można się zapisywać na godzinowy czas kwestowania np. 9-10 lub 10-12 itp.

Szczęść Boże!

Przeor konwentu bonifratrów pw. Trójcy Przenajświętszej we Wrocławiu,
br. Sadok Wojciech Snopek OH

Zmieniony: niedziela, 31 października 2021 21:51
 
RocketTheme Joomla Templates