"OCHRZCZENI OGNIEM" III // Wrocław 19-21.06.2020 r. PDF Drukuj Email
Artykuły
wtorek, 25 sierpnia 2020 13:15

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W dniach 19-21 czerwca tego roku odbył się III Weekend Ewangelizacyjny "Ochrzczeni Ogniem", stanowiący zwieńczenie całorocznej ewangelizacji na terenie Wrocławia oraz czas w którym wspólnie uwielbialiśmy Boga, głosiliśmy Kerygmat i modliliśmy się za mieszkańców miasta.

Podczas tych kilku dni widzieliśmy jedność i piękno Kościoła, objawiające się w różnorodności zaangażowanych wrocławskich wspólnot katolickich, które na co dzień spotykają się we własnym gronie, a w tym czasie modliły się razem, wołając o więcej Bożej obecności, miłości i namaszczenia! Wierzymy, że "Ochrzczeni Ogniem" mogą być czasem wspólnej modlitwy wszystkich wspólnot wrocławskich i diecezjalnych! Program wydarzenia nie jest narzucony, jest współtworzony przez wspólnoty, które włączają się w to dzieło. Modlitwa ma moc, a wspólna modlitwa wszystkich wrocławskich wspólnot ma jeszcze więcej MOC-y, aby poruszać Niebo!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, podsumowującego tegoroczne wydarzenie:

Jeśli czujesz się zachęcony, aby dzielić się doświadczeniem spotkania żywego Jezusa Chrystusa, zapraszamy Cię na ewangelizację w każdy czwartek, o godz. 20:30 na wrocławski rynek. Spotykamy się zawsze na przeciwko baru "Vega".

Zapraszamy też Ciebie i Twoją wspólnotę do włączania się w przyszłoroczną, IV edycję "Ochrzczonych Ogniem" oraz do wspólnych całonocnych adoracji, które odbywać się będą co kwartał, w ramach przygotowań do Weekendu Ewangelizacyjnego. Najbliższa adoracja odbędzie się już 2 października w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Ołbińskiej. O szczegółach tego wydarzenia oraz o innych wydarzeniach ewangelizacyjno-modlitewnych, które w najbliższym czasie odbywać się będą w ramach "Katolików na Ulicy", chcielibyśmy informować, tak jak teraz, poprzez kontakt z odpowiedzialnymi wspólnot, z prośbą o przekazanie informacji dalej ich pozostałym członkom.

Chwała Jezusowi i Maryi, Królowej!
W imieniu "Katolików na Ulicy"
O. Krzysztof Piskorz OCD
Jacek Giełda, tel. 601799822
Bartosz Mereszka, tel. 696482063

Zmieniony: poniedziałek, 07 września 2020 22:10
 
RocketTheme Joomla Templates