Ogłoszenia Wspólnoty z 2019-03-11 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
poniedziałek, 11 marca 2019 14:42

OGŁOSZENIA - 11.03.2019

1. Najbliższe spotkania Wspólnoty

Za tydzień, 18 marca, spotykamy się na wspólnej modlitwie uwielbienia. 

2. Msza Święta w intencji sióstr elżbietanek

Msza Święta w intencji sióstr elżbietanek o nowe powołania oraz wierność łasce charyzmatu zostanie odprawiona 20 maja o godz. 18 w parafii Świętej Rodziny. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i przyjęcia Komunii św. we wspomnianej intencji jako nasze podziękowanie za konferencje siostry Marii nt. rachunku sumienia. 

3. Dyżury

W przyszłym tygodniu na spotkaniu modlitewnym prosimy o modlitwę osłonową osoby z listy wywieszonej przy drzwiach kaplicy. 

4. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

Kolejną Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w parafii Świętej Rodziny  organizujemy w sobotę 23 marca. Nauczanie na temat grzechu lenistwa wygłosi oraz modlitwę poprowadzi o. Roman Celary.

5. Pokaz filmu "Chce się żyć"

Zapraszamy na film Macieja Pieprzycy pt. "Chce się żyć", z rewelacyjnym Dawidem Ogrodnikiem w głównej roli.

Niedziela, 7 kwietnia 2019, godzina 17.00, w domu katechetycznym przy kościele Świętej Rodziny, sala 15.

6. Spotkanie informacyjne na temat CHARIS

Koordynacja Odnowy zaprasza wszystkie osoby, którym leżą na sercu sprawy Odnowy, w sobotę 13 kwietnia na spotkanie informacyjne na temat nowej międzynarodowej służby CHARIS, która od czerwca br. zastąpi dotychczasowe struktury Katolickiej Odnowy oraz innych wspólnot charyzmatycznych. Więcej szczegółów odnośnie spotkania (godziny, miejsce) zostaną podane wkrótce.

7. VIII Kongres Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie

W dniach 16-18.05.2019 odbędzie się w Częstochowie VIII Kongres Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Sobota 18 maja jest dniem otwartym, spotkanie odbywa się na placu jasnogórskim. W czwartek i piątek spotkanie odbędzie się w Hali Arena, ul. Żużlowa 4. Do udziału w Kongresie zaproszeni są wszyscy, nie tylko liderzy i animatorzy. 
 
Z diecezji wysyłane jest zgłoszenie zbiorcze, dlatego jestesmy proszeni o przysłanie do 28 marca 2018 wykazu osób ze wspólnoty biorących udział w spotkaniu w Hali Arena (czwartek-piątek), opłata za udział wynosi 60 zł. Kolejny termin zgłoszeń to koniec kwietnia, wtedy opłata będzie wynosiła już 70 zł.
Można też zamówić obiady i kolacje, ale niestety nie ma jeszcze danych o kosztach cateringu.
 
Podobnie jak w ubiegłych latach, mamy zarezerwowane noclegi w Domu Pielgrzyma przy Jasnej Górze w pokojach 4-osobowych z umywalkami, w cenie jednego noclegu 28 zł za osobę (przy dwóch noclegach będzie to 56 zł od osoby). Za noclegi płacimy na miejscu, w Domu Pielgrzyma. W formularzu zgłoszeniowym należy tylko zaznaczyć, czy będzie się korzystać z noclegów.
 
W piątek młodzi i posługujący młodym mają specjalny program. Młodzi do 18 roku życia nie ponoszą kosztów uczestnictwa w Kongresie.
Zmieniony: środa, 13 marca 2019 19:06
 
RocketTheme Joomla Templates