Już po raz ósmy zagramy w Turnieju Wspólnot PDF Drukuj Email
Sport i okolice
sobota, 19 stycznia 2019 02:30

W najbliższą sobotę, 19 stycznia po raz kolejny będziemy chwalić Pana Boga przez grę w piłkę nożną. Drużyna Płomienia Pańskiego wystąpi bowiem w VIII edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich.

Zapraszamy do kibicowania i aktywnego dopingu wszystkich, którzy mogą wspomóc nasz sportowy występ. Mecze Płomienia Pańskiego odbędą się w godzinach 13.45 – 15.15, a zagramy w grupie ze Wspólnota Hallelu Jah, z Seminarium Duchownym oraz z ekipą Harcerzy. Jeśli uda nam się awansować do drugiej tury zawodów, to wystąpimy także w niedzielę w fazie pucharowej, ale do tego potrzebny jest dobry sobotni występ w meczach grupowych.

Ponieważ w tej edycji Turnieju Wspólnot nie udało nam się zebrać wystarczającej ilości chętnych do gry piłkarzy w naszej wspólnocie (z Płomienia Pańskiego zagra trzech zawodników), zorganizowaliśmy i zgłosiliśmy drużynę pod nazwą PŁOMIEŃ PAŃSKI I PRZYJACIELE, w której znajdą się także „przyjaciele naszych przyjaciół”.

Przypomnijmy, że naszym celem jest dobra zabawa, sprawdzenie się w rywalizacji sportowej, integracja z innymi wspólnotami i zrzeszeniami chrześcijańskimi, ale przede wszystkim oddanie hołdu i uwielbienia Panu Bogu. W tym duchu spróbujemy powalczyć o zwycięstwo lub o jak najlepsze miejsce.

Turniej odbędzie się w sobotę i niedzielę, 18-19 stycznia w Hali Sportowej, ul. Piotra Skargi 29/31, przy Placu Dominikańskim (na tyłach Liceum nr 9 - wejście i wjazd od ulicy Nowej).

Zapraszamy do aktywnego dopingu. Mile widziane wszelkie akcesoria kibicowskie.

Szczegóły i terminarz zawodów - kliknij tutaj

Zmieniony: poniedziałek, 21 stycznia 2019 09:25
 
RocketTheme Joomla Templates