VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich PDF Drukuj Email
Sport i okolice
środa, 09 stycznia 2019 22:23

BUDUJEMY NOWĄ DRUŻYNĘ  PIŁKI NOŻNEJ „PŁOMIEŃ PAŃSKI”
W dniach 18-19 stycznia rozegrany zostanie Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich. To będzie już VIII edycja tych znakomitych rozgrywek i przypomnijmy, że drużyna Płomienia Pańskiego uczestniczyła we wszystkich minionych zawodach. Miejmy nadzieję, że zagramy także w tym roku, choć dość niespodziewanie wystąpiły bardzo poważne trudności.

Po pierwsze organizatorzy zawodów byli zmuszeni mocno przyspieszyć datę rywalizacji z powodów braku wolnych terminów wynajęcia hali i stąd do Turnieju pozostało zaledwie kilkanaście dni. W przypadku wielu dotychczasowych uczestników zapewne nie będzie to stanowić problemu, bo wiele wspólnot i ruchów chrześcijańskich utrzymuje swoje drużyny przez cały rok, organizując czynne treningi. W przypadku Płomienia Pańskiego jednak nie jest to już tak proste, bo jak dotąd nigdy nie udało się nam zachować zespołu po zakończeniu gier i każdego roku trzeba było organizować się na nowo.

Tym razem sytuacja jest jednak bardziej skomplikowana, bowiem większość naszych zawodników rozwijając się w życiu duchowym przystąpiła do innych wspólnot i w związku z tym straciliśmy trzon drużyny. WOBEC ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI W KADRZE PŁOMIENIA PAŃSKIEGO POZOSTAŁO TYLKO KILKU PIŁKARZY I JAK NAJSZYBCIEJ MUSIMY UZUPEŁNIĆ SKŁAD DRUŻYNY.  

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w turnieju i do gry w zespole „Płomień Pański”. Jeśli tylko umiesz i lubisz grać w piłkę nożną, zgłoś się i zasil szeregi naszej drużyny! Zapraszamy również panie lubiące futbol i potrafiące kopać piłkę. Mile widziane osoby w różnym wieku, a jeśli ktoś ma futbolowe doświadczenia, to będzie to wielkim wzmocnieniem naszej ekipy.

Potrzebnych jest 10 zawodników. Na boisku wystąpimy w składzie: 5 graczy w polu + bramkarz. Mamy również nadzieję, że będziemy wspierani przez kibiców.

Naszym celem jest dobra zabawa, sprawdzenie się w rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim oddanie hołdu i uwielbienia Panu Bogu. W tym duchu spróbujemy powalczyć o zwycięstwo lub o jak najlepsze miejsce.

Turniej odbędzie się w sobotę, 18-19 stycznia w Hali Sportowej, ul. Piotra Skargi 29/31 przy Placu Dominikańskim (na tyłach Liceum nr 9 - wejście i wjazd od ulicy Nowej).

Zgłoszenia, uwagi oraz wszelkie zapytania prosimy kierować do:
•    Maciej Prochowski: 505-35-98-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
•    Danuta Górniak: 517-168-442, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
•    osobiście: na poniedziałkowym spotkaniu modlitewnym

Zapraszamy do aktywnego grania i kibicowania.

Zmieniony: sobota, 19 stycznia 2019 01:56
 
RocketTheme Joomla Templates