Ogłoszenia Wspólnoty z 2018-11-19 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
wtorek, 20 listopada 2018 11:48

OGŁOSZENIA - 19.11.2018

1. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

W ostatni piątek w parafii Świętej Rodziny odbyła się kolejna z cyklu Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, szczególnie osobom zaangażowanym w organizację, posługę muzyczną, przygotowanie nagłośnienia, oraz za pomoc przy sklepiku z książkami.

Kolejna Msza Święta odbędzie się 14 grudnia (piątek) o godz.18. Przewodniczył Eucharystii oraz modlitwie o uzdrowienie będzie o. Emilian Gołąbek OFM. Prosimy o modlitwę za to wydarzenie oraz zapraszanie znajomych.

2. Dzień Jedności Wspólnot Odnowy Archidiecezji Wrocławskiej

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Dzień Jedności Wspólnot Odnowy Archidiecezji Wrocławskiej. Początek o godz. 10. Spotykamy się w Auli Zespołu Szkół nr 14, al. Brucknera 10.
Pamiętajmy o tym, by przyjść w naszych Płomieniowych koszulkach.
Na tegorocznym Dniu Jedności nasza Wspólnota za zadanie otrzymała dyżur na recepcji – dziękuję Bernadetcie i Beacie za podjęcie tej służby. Gdyby ktoś jeszcze chciał wesprzeć dziewczyny – można się do nich zgłosić.

3. Rocznica oddania się Maryi w niewolę miłości - 8. grudnia

W sobotę 8. grudnia, z okazji rocznicy oddania się Matce Bożej w niewolę miłości, jesteśmy zaproszeni na Adorację NS oraz Mszę Świętą w Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła (u ojców paulinów, ul. Św. Antoniego). Adoracja rozpocznie się o godz. 17:00, a po niej Msza Św. o godz. 18:00.

4. Studium biblijne dla kobiet

Wszystkim kobietom przypominam o zapisach na studium biblijne „Ukojone serce” lub „Jaką żoną jestem?”. Zapisy dla osób ze Wspólnoty trwają do 28.11. Od grudnia planujemy otwarcie zapisów dla osób z zewnątrz. Ale już teraz zachęcam do zapraszania bliskich nam kobiet do uczestnictwa w kursie.

5. Dyżur modlitwy wstawienniczej

W każdy czwartek w godz. 16:30 – 17:30 można skorzystać z modlitwy wstawienniczej (w sali 15).

6. Festiwal Strefa Chwały we Wrocławiu - 1. grudnia

W sobotę 1.12. we Wrocławiu odbędzie się Festiwal Strefa Chwały. Hasłem wrocławskiego festiwalu będzie „Kultura fundamentem bezpieczeństwa”. Rozpoczęcie o godz. 12:00. Wydarzenie odbędzie się w Auli Zespołu Szkół nr 14, al. Brucknera 10.

Będzie to dzień konferencji, dyskusji, koncertów zespołów chrześcijańskich. Będzie też specjalna przestrzeń dla młodzieży i dzieci, a w nich: zabawy integracyjne, profilaktyka przeciw uzależnieniom, warsztaty profilaktyczne, zajęcia „wychowanie w dialogu”.

Zachęcamy do uczestnictwa oraz do włączenia się w organizację wydarzenia.

7. Modlitwa osłonowa na najbliższym spotkaniu

Lista osób zaproszonych do modlitwy osłonowej na najbliższym spotkaniu jest dostępna TUTAJ (po zalogowaniu). Osoby te proszone są o przybycie na godzinę 18:45 do zakrystii obok kaplicy.

Zmieniony: środa, 21 listopada 2018 00:42
 
RocketTheme Joomla Templates