Lipiec 2018 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 00:00

download 20180425 191516-001

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś
i nie pozwoliłeś mym wrogom naśmiewać się ze mnie.
Panie, Boże mój, z krainy umarłych wywołałeś moją duszę
i ocaliłeś mi życie spośród schodzących do grobu.

Śpiewajcie psalm wszyscy miłujący Pana
i pamiętajcie o Jego świętości.
Gniew Jego bowiem trwa tylko przez chwilę,
a Jego łaska przez całe życie.

Wysłuchaj mnie, Panie, zmiłuj się nade mną,
Panie, bądź moją pomocą.
Zamieniłeś w taniec mój żałobny lament.
Boże mój i Panie, będę Cię sławił na wieki. (Ps 30)


Wakacje, urlopy, wypoczynek... W tym letnim czasie nie zapominajmy o chwaleniu naszego Ojca i dziękowaniu Mu.

Jeśli chcesz się podzielić swoją radością i wdzięcznością, zostaw komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

17.07.2018.

Dziękuję Ci, Boże za MB Szkaplerzną i za wszystkich, którzy noszą szkaplerz maryjny. Dziękuję za deszcze, które obficie nawadniają wysuszoną przez upały glebę i za wszystkie przejaśnienia pozwalające na spacerowanie.

mw

13.07.2018.

Dziękuję za wygraną Chorwacji i przejście do finału, też kibicowałam - konsekwentnie -  tej drużynie i mam nadzieję na dalszy jej sukces. Dziękuję za czas "urlopu" z ostatnią osobą pamiętającą mnie od zarania... Dziękuję, że dzięki staraniom samorządowców świat pięknieje wokół i ludziom w  Polsce żyje się wygodniej i przyjemniej. Dziękuję za świętą Patronkę dzisiejszą i za chrzest św., który przyjął mnie do Kościoła pod opiekę jeszcze trzech innych Patronek...

mw

11.07.2018.

Dziękuję za delegację Tomka, która przeniosła mnie przy okazji nad Jeziora Grodziskie. Dziękuję za piękną pogodę i za radość kąpiących się dzieci.

mw

09.07.2018.

Dziękuję za piękną modlitwę o dar pokory zamieszczoną na naszej stronie. I za rozmowy mailowe i za spotkania bliskie dziękuję. Za solenizantów i jubilatów lipcowych dziękuję hurtem, ponieważ nie będę mieć od jutra dostępu do komputera.

mw

Dziękuję za urodzonego dzisiaj Frania :) I za Ulę, która dzielnie zniosła wyczekiwanie porodu :) I za Piotrka, który zniósł to wszystko razem wzięte :) Dziękuję za Edka, Hanię i ich śmiechowe zabawy :)

bk

08.07.2018.

Dziękuję za śpiew modlitewny kolorowej i roztańczonej grupy ewangelizacyjnej z Wybrzeża Kości Słoniowej, która towarzyszyła naszym modlitwom podczas Eucharystii w kościele św. Faustyny. Tańczyć się chciało!... Dziękuję za św, Jana z Dukli i za kaplicę w Borowicach, którą stworzyli na swej posesji państwo Jackiewiczowie i gdzie są relikwie tego świętego, Co roku na łące pod kaplicą w sobotę poprzedzającą Jego wspomnienie organizowany jest piknik, na który miejscowe gospodynie pieką przepyszne ciasta domowe... Oczywiście piknik jest po Mszy św. odpustowej ... warto zapamiętać i za rok w tym czasie odwiedzić to szczególne miejsce w Karkonoszach. W najbliższy piątek i sobotę na innej łące tuż przy wjeździe do Borowic jest organizowany przez jeleniogórski wydział kultury festiwal poezji śpiewanej "Gitarą i piórem"... Warto przyjechać i posłuchać.

mw

07.07.2018.

Dziękuję za udaną sesję Kamila i za to, że troszczysz się, Panie, o wszystko, co jest dobre i potrzebne. Dziękuję za pierwszą sobotę miesiąca i Mszę św. wynagradzającą za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

mw

06.07.2018.

Dziękuję za narodziny Moniki, oczekiwanej wnuczki Ali - niech żyje z Twoim, Panie, błogosławieństwem na chwałę Bogu i całej rodziny. Dziękuję za życie Wandy, która odeszła do wieczności, przyjmij ją z radością i miłością i wynagródź za każde dobro dawane innym i za wszystkie trudy ziemskie.

mw

03.07.2018.

Dziękuję za szczęśliwe dotarcie do celu mimo 2 godzinnego stania w 10km korku na autostradzie, gdzie zderzyły się 2 tiry. Dziękuję za piękny nowy dzień.

mw

02.07.2018.

Dziękuję za Marię Anielską, Kodeńską, Tuchowską, Licheńską, Leśniowską, patronkę rodzin i za wszystkie Maria, dzisiejsze solenizantki. Za Halinki i Halszki, które wczoraj świętowały imieniny też dziękuję a zwłaszcza za moją zawsze mile uśmiechniętą śp.Stryjenkę zwaną "Zadką".

mw

Za specjalistów zaangażowanych, kompetentnych, których mi stawiasz na drodze - dziękuję.

Marysia

01.07.2018.

Dziękuje za rozpoczęty nowy miesiąc Dniem Pańskim, za adorację dzisiejszą, będącą jednym dziękczynieniem za wszystko, co Bóg tak dobrze stworzył. Bardzo dobrze! Dziękuję za rodzinny obiad i za wszystko.

mw

Zmieniony: wtorek, 17 lipca 2018 20:08
 
RocketTheme Joomla Templates