Lipiec 2018 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 00:00

download 20180425 191516-001

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś
i nie pozwoliłeś mym wrogom naśmiewać się ze mnie.
Panie, Boże mój, z krainy umarłych wywołałeś moją duszę
i ocaliłeś mi życie spośród schodzących do grobu.

Śpiewajcie psalm wszyscy miłujący Pana
i pamiętajcie o Jego świętości.
Gniew Jego bowiem trwa tylko przez chwilę,
a Jego łaska przez całe życie.

Wysłuchaj mnie, Panie, zmiłuj się nade mną,
Panie, bądź moją pomocą.
Zamieniłeś w taniec mój żałobny lament.
Boże mój i Panie, będę Cię sławił na wieki. (Ps 30)


Wakacje, urlopy, wypoczynek... W tym letnim czasie nie zapominajmy o chwaleniu naszego Ojca i dziękowaniu Mu.

Chcesz dowiedzieć się, za co dziękowaliśmy Bogu w lipcu? Kliknij Więcej...

30.07.2018.

Dziękuję za czas kanikuły wolny od codziennego "musu", dziękuję za chłodne wieczory i za Twoją, Panie troskę o nasz byt. Dziękuję za chleb powszedni i wodę gaszącą pragnienie. Dziękuję za pamięć o powstańcach warszawskich i za rozpoczęte już uroczystości związane z kolejną rocznicą tego zrywu ludności stolicy, nękanej przez okupanta. Dziękuję za czas wolności i za to, że nas przemieniasz...

mw

27.07.2018.

Dziękuję Ci za cały dzisiejszy dzień, Panie. A zwłaszcza za spowiedź.

Marysia

26.07.2018.

Dziękuję za św. Annę, Babcię Pana Jezusa, patronkę babć dbających o wychowanie swoich wnucząt. Dziękuję za wszystkie Anie, Anulki i Anusie, za moją śp. Babcię Annę, za śp. Anię z parafialnej redakcji, za moją wnuczkę Hanię i za wszystkie bliskie mi Haneczki... Błogosław im, Panie. Dziękuję za życie i zaangażowanie społeczne w życiu naszej parafii zmarłego niedawno Pana Jana Łuźniaka, Ojca znanego nam ks. Adama... Niech zapłatą za pokorne i pełne dobroci życie będzie wieczność Twojej Miłości, Panie!

mw

25.07.2018.

Dziękuję za wszystko co składa się na życie, za to, że mimo wszystko jestem jeszcze potrzebna, za to, że moi domownicy radzą sobie beze mnie, że potrzebne jest doświadczenie wyjazdu i zmiany, aby zatęsknić za codziennością. Dziękuję za Twoją obecność i opiekę, za dobrych ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję za to, że wszystko układa się nie według moich planów...

mw

23.07.2018.

Dziękuję za św. BRYGIDĘ, Patronkę Europy, matkę ośmiorga dzieci, niech 500+ podarowane nam przez "dobrą zmianę" przyczynia się do wzrostu dzieci w szczęśliwych wielodzietnych rodzinach...

mw

22.07.2018.

Dziękuję Ci Panie za Szarą, Białą i Radara, za odpoczynek w cichej okolicy bez aut i tramwajów. Dziękuję za Marcina Zielińskiego i za sobotnie oglądanie filmu z Dorotą. 

Marysia

Dziękuję za rozpoczęty tydzień Św. Krzysztofa, opiekuna kierowców i za akcję misyjną ofiarowania 1 gr za każdy bezpiecznie przejechany kilometr. Dziękuję za odpustową uroczystość w parafii św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej, za błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Dziękuję za modlitewne wspominanie w 8 rocznicę śmierci śp. ks. kan. Leona Kantorskiego - wieloletniego proboszcza tej parafii, zasłużonego animatora różnych inicjatyw społeczno-kulturalnych w czasie "Solidarności". Dziękuję za wszystkie Magdy, Madzie, Magdaleny, którym patronuje ta święta, której Pan Jezus ukazał się pierwszy po Zmartwychwstaniu - aby widziały Jezusa w każdym człowieku. Dziękuję za rozpoczęty kolejny pogodny tydzień lata, za szczęśliwe powroty z urlopów Idy ze Stanów, Hani i Ali z Albanii, za obfite plony ogórków i papierówek. Dziękuję, że uderzona noga zaczęła się wreszcie goić ...

mw

19.07.2018.

Dziękuję za 88 lat życia mojej Cioci, za jej witalność, zdrowie, dobrą pamięć, umiłowanie Polski i rodziny. Dziękuję za to, że mogę spędzać z nią czas, ciesząc się tym, ze jest świadkiem mojego dzieciństwa i razem idziemy niezależnie od tego, gdzie i jak daleko od siebie jesteśmy. Dziękuję za to, że troszczy się o Maję, swoją córkę chrzestną i wspiera ją przez całe życie. Dziękuję za to, że mogę w tym dniu urodzin Cioci być razem z nią.

mw

17.07.2018.

Dziękuję Ci, Boże za MB Szkaplerzną i za wszystkich, którzy noszą szkaplerz maryjny. Dziękuję za deszcze, które obficie nawadniają wysuszoną przez upały glebę i za wszystkie przejaśnienia pozwalające na spacerowanie.

mw

13.07.2018.

Dziękuję za wygraną Chorwacji i przejście do finału, też kibicowałam - konsekwentnie -  tej drużynie i mam nadzieję na dalszy jej sukces. Dziękuję za czas "urlopu" z ostatnią osobą pamiętającą mnie od zarania... Dziękuję, że dzięki staraniom samorządowców świat pięknieje wokół i ludziom w  Polsce żyje się wygodniej i przyjemniej. Dziękuję za świętą Patronkę dzisiejszą i za chrzest św., który przyjął mnie do Kościoła pod opiekę jeszcze trzech innych Patronek...

mw

11.07.2018.

Dziękuję za delegację Tomka, która przeniosła mnie przy okazji nad Jeziora Grodziskie. Dziękuję za piękną pogodę i za radość kąpiących się dzieci.

mw

09.07.2018.

Dziękuję za piękną modlitwę o dar pokory zamieszczoną na naszej stronie. I za rozmowy mailowe i za spotkania bliskie dziękuję. Za solenizantów i jubilatów lipcowych dziękuję hurtem, ponieważ nie będę mieć od jutra dostępu do komputera.

mw

Dziękuję za urodzonego dzisiaj Frania :) I za Ulę, która dzielnie zniosła wyczekiwanie porodu :) I za Piotrka, który zniósł to wszystko razem wzięte :) Dziękuję za Edka, Hanię i ich śmiechowe zabawy :)

bk

08.07.2018.

Dziękuję za śpiew modlitewny kolorowej i roztańczonej grupy ewangelizacyjnej z Wybrzeża Kości Słoniowej, która towarzyszyła naszym modlitwom podczas Eucharystii w kościele św. Faustyny. Tańczyć się chciało!... Dziękuję za św, Jana z Dukli i za kaplicę w Borowicach, którą stworzyli na swej posesji państwo Jackiewiczowie i gdzie są relikwie tego świętego, Co roku na łące pod kaplicą w sobotę poprzedzającą Jego wspomnienie organizowany jest piknik, na który miejscowe gospodynie pieką przepyszne ciasta domowe... Oczywiście piknik jest po Mszy św. odpustowej ... warto zapamiętać i za rok w tym czasie odwiedzić to szczególne miejsce w Karkonoszach. W najbliższy piątek i sobotę na innej łące tuż przy wjeździe do Borowic jest organizowany przez jeleniogórski wydział kultury festiwal poezji śpiewanej "Gitarą i piórem"... Warto przyjechać i posłuchać.

mw

07.07.2018.

Dziękuję za udaną sesję Kamila i za to, że troszczysz się, Panie, o wszystko, co jest dobre i potrzebne. Dziękuję za pierwszą sobotę miesiąca i Mszę św. wynagradzającą za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

mw

06.07.2018.

Dziękuję za narodziny Moniki, oczekiwanej wnuczki Ali - niech żyje z Twoim, Panie, błogosławieństwem na chwałę Bogu i całej rodziny. Dziękuję za życie Wandy, która odeszła do wieczności, przyjmij ją z radością i miłością i wynagródź za każde dobro dawane innym i za wszystkie trudy ziemskie.

mw

03.07.2018.

Dziękuję za szczęśliwe dotarcie do celu mimo 2 godzinnego stania w 10km korku na autostradzie, gdzie zderzyły się 2 tiry. Dziękuję za piękny nowy dzień.

mw

02.07.2018.

Dziękuję za Marię Anielską, Kodeńską, Tuchowską, Licheńską, Leśniowską, patronkę rodzin i za wszystkie Maria, dzisiejsze solenizantki. Za Halinki i Halszki, które wczoraj świętowały imieniny też dziękuję a zwłaszcza za moją zawsze mile uśmiechniętą śp.Stryjenkę zwaną "Zadką".

mw

Za specjalistów zaangażowanych, kompetentnych, których mi stawiasz na drodze - dziękuję.

Marysia

01.07.2018.

Dziękuje za rozpoczęty nowy miesiąc Dniem Pańskim, za adorację dzisiejszą, będącą jednym dziękczynieniem za wszystko, co Bóg tak dobrze stworzył. Bardzo dobrze! Dziękuję za rodzinny obiad i za wszystko.

mw

Zmieniony: czwartek, 02 sierpnia 2018 20:31
 
RocketTheme Joomla Templates