Ogłoszenia Wspólnoty z 2018-06-18 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
niedziela, 17 czerwca 2018 21:28

OGŁOSZENIA - 18.06.2018

1. Spotkania modlitewne

W następny poniedziałek spotykamy się na wspólnej Eucharystii i Agapie. Podsumujemy również krótko miniony rok formacyjny. Deklaracje na Przyjaciół, Członków Wspólnoty i Przymierza złożymy podczas wrześniowej Eucharystii.

2. Dyżury

O pomoc w przygotowaniu agapy prosimy grupę Doroty i Olka.
Dyżur liturgiczny podejmuje grupa Hani i Eli.
O dyżur sprzątający prosimy grupę Ani (dół) i Kasi i Grześka (góra).

3. Rekolekcje w Lewinie Kłodzkim

Rekolekcje letnie w tym roku odbędą się w dniach 18-25. sierpnia. Jedziemy do ośrodka Marysieńka. Naszym rekolekcjonistą będzie o. Piotr Koloch OMI. Temat rekolekcji: Maryja, Gwiazda Ewangelizacji.

Zapisy zostały już zamknięte, ale jest jeszcze szansa na kilka dodatkowych miejsc. Osoby, które chciałyby się jeszcze dopisać, proszone są o kontakt z Anią Lazar.

Poszukujemy jeszcze jednego opiekuna do dzieci, do najmłodszej grupy wiekowej (3-5 lat). Powinna być to osoba z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ze swojej strony zapewniamy noclegi i wyżywienie. Jeśli znasz osobę, która mogłaby być zainteresowana - daj znać. 
Prosimy też o modlitwę w tej intencji, jak i w intencji całych rekolekcji.

4. Wyjazd do Legnicy

Organizujemy wspólny wyjazd do Legnicy w sobotę 21 lipca, do Saktuarium Św. Jacka - kościoła, w którym miało miejsce Wydarzenie Eucharystyczne. Szacowany koszt wyjazdu (autokar + obiad) to około 30 zł.
Zapisy u Magdy i Dorotki lub mailowo na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zachęcamy do wyjazdu całymi rodzinami lub zapraszanie znajomych. 

5. Dzień Ojca na Strachocinie

W najbliższą sobotę zapraszamy do parafii ks. Wojtka na Strachocinie na wspólne obchody Dnia Ojca. W programie konferencja "Portret ojca w Biblii", rodzinne konkurencje sportowe, grill i wspólna Eucharystia. 

Zapraszamy na godzinę 10:00 w sobotę.

6. II Narodowa Pielgrzymka dla Mężczyzn

Inna propozycja na najbliższą sobotę, ale wyłącznie dla mężczyzn :-), to pielgrzymka do Częstochowy - "Oblężenie Jasnej Góry". Spotkanie poprowadzą między innymi dr Jacek Pulikowski i abp Grzegorz Ryś. Zapisy na wspólny wyjazd autokarem na www.mezczyzniwewroclawiu.pl
Więcej informacji na plakacie na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.

7. Weekend ewangelizacyjny na Wyspie Słodowej

Kolejna propozycja na najbliższy weekend to ewangelizacja na Wyspie Słodowej. Szczegóły na plakacie. 

8. Prośba o modlitwę

Pamiętajmy nadal o modlitwie za ojca Andrzeja Smołkę. Polecajmy również Bogu wspomniane dzieła ewangelizacyjne.

Zmieniony: niedziela, 17 czerwca 2018 22:06
 
RocketTheme Joomla Templates