Ogłoszenia Wspólnoty z 2018-05-28 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
wtorek, 29 maja 2018 07:59

OGŁOSZENIA - 28.05.2018

1. Spotkania modlitewne

W najbliższy poniedziałek spotykamy się na wspólnej modlitwie uwielbienia. Nauczanie na temat: "Chryzmat mocy" wygłosi dla nas Artur Skowron. W czerwcu Eucharystia wspólnotowa i Agapa będzie w ostatni poniedziałek miesiąca.

2. Dyżury

O modlitwę osłonową w przyszłym tygodniu poprosimy grupę Doroty i Olka.

3. Koncert uwielbienia WNieboGłosy

Już w najbliższy czwartek, w Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, o godz. 19:00 na placu Wolności odbędzie się kocert uwielbienia WNieboGłosy. Serdecznie zapraszamy.

4. Ślub Ani i Mateusza

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą, podczas której Ania i Mateusz, syn Milleniusza, udzielą sobie sakramentu małżeństwa. Zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 15 do kościoła w Nadolicach Wielkich, pod Wrocławiem.
Prosimy również o modlitwę za Nowożeńców.

5. Rekolekcje w Lewinie Kłodzkim

Rekolekcje letnie w tym roku odbędą się w dniach 18-25. sierpnia. Jedziemy do ośrodka Marysieńka. Naszym rekolekcjonistą będzie o. Piotr Koloch OMI.
Zapisy zostały już zamknięte, ale jest jeszcze szansa na kilka dodatkowych miejsc. Osoby, które chciałyby się jeszcze dopisać, proszone są o kontakt z Anią Lazar.

Poszukujemy jeszcze jednego opiekuna do dzieci, do najmłodszej grupy wiekowej (3-5 lat). Powinna być to osoba z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ze swojej strony zapewniamy noclegi i wyżywienie. Jeśli znasz osobę, która mogłaby być zainteresowana - daj znać.
Prosimy też o modlitwę w tej intencji, jak i w intencji całych rekolekcji.

Zmieniony: wtorek, 29 maja 2018 08:21
 
RocketTheme Joomla Templates