2018-02-24: Kolejne spotkanie singli PDF Drukuj Email
Kronika wydarzeń
sobota, 17 lutego 2018 21:40

Szczęść Boże,
witamy Wszystkich serdecznie.

Zapraszamy na spotkanie osoby stanu wolnego i poszukujące swojego powołania w życiu. Panie i Panów od 18 lat do nieograniczonego wieku.

gastronomy-2021780Te osoby, których Bóg obdarował już odnalezieniem miłości swojego życia zachęcamy do napisania świadectwa, podzielenia się otrzymanym Darem, zaproszenia osób, które w Waszych środowiskach poszukują nadal. Wielu z Was spotkało swoje połówki, niekoniecznie na spotkaniach (widujemy sporą liczbę uczestników z osobami towarzyszącymi :-)). Wierzymy więc, że dzięki naszym spotkaniom i Mszom i prośbom, Bóg wysłuchał naszych modlitw. I otrzymaliśmy ogromne Łaski Boże, za co Bogu dziękujemy z serc naszych. :-). Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Wasze związki zakończą się Sakramentem Małżeństwa. Odwiedzimy Was na Waszym Ślubie, a jeśli zechcecie to i na weselu :-)

Temat spotkania:
"Msza Św. w intencji o dobrego męża/dobrą żonę plus wyjście na bilard i pizzę/sałatkę".
Spotkanie odbędzie się
24.02.2018 (sobota), plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław

Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:00 w Kościele Imienia Jezus we Wrocławiu (przed Mszą proszę wzbudźcie w sercach prośbę do Boga za Was i wszystkie osoby ze spotkań).

Po Mszy zbieramy się przed kościołem i zmierzamy do klubu bilardowego:

Salony Bilardowe S.C.
Sz. Wołoszyn, K. Wróbel
ul. Kuźnicza 10 (I piętro)
50-138 Wrocław

Koszt za jedną osobę 10 zł za godzinę gry. Rezerwacja jest o 19:30, 8 stołów na jedną godzinę z możliwością przedłużenia.
Po bilardzie idziemy do Pizzy Hut w Rynku na pogaduszki :-)

Zapraszamy serdecznie,
Niech nam Bóg Wszechmogący błogosławi i strzeże od wszelkiego zła.
Czekamy na Was
Basia i Mariusz
Płomień Pański i Mężczyźni Św. Józefa

Wydarzenie na FB: TUTAJ

P.S.

Oprócz spotkania zapraszamy osoby chętne oraz Waszych bliskich do uczestnictwa we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Do wyboru trzy adresy i trzy terminy:

1) Msza św. ku czci Ducha Świętego i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie i uwolnienie, w każdy trzeci wtorek miesiąca, godz. 18. Miejsce: Wrocław, kościół pw. Opieki św. Józefa i Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, OO. Karmelici bosi, ul. Ołbińska 1

2) Eucharystia i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w każdy 3 wtorek miesiąca, godz. 19. Miejsce: Wrocław-Gądów, kościół pw.św. Maksymiliana Marii Kolbego, ul. Horbaczewskiego.

3) Eucharystia i Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju w każdy ostatni czwartek miesiąca, godz. 18. Miejsce: Wrocław-Księże, kościół pw. MB Wspomożenia Wiernych, ul. Świątnicka 32

P.S.2

Jak wielu z Was wie z Mariuszem spodziewamy się potomka :-), zatem osoby chętne do pomocy w przeprowadzeniu spotkania zapraszamy do kontaktu ze mną na spotkaniu.

Już od kwietnia osoby z nami poprowadziłyby spotkanie, a w maju i czerwcu samodzielnie (w dwie/trzy osoby). Bardzo zachęcam do współpracy, zawsze to nowe doświadczenie w życiu i możliwość do przełamania swoich barier. :-)

Materiały i program dostaniecie, Waszym zadaniem będzie tylko dopilnować spotkanie. Pokierować ludzi. Nic nie trzeba będzie wygłaszać, chyba, że ktoś taki pomysł i chęć zgłosi. Jednak spotkanie majowe i czerwcowe zapowiada się bardziej/ jako wyjścia niż spotkania formacyjne-dyskusyjne. Więc nie ma co się krępować !!!! Śmiało zachęcam :-)

Basia

Zmieniony: sobota, 03 marca 2018 16:31
 
RocketTheme Joomla Templates