Luty 2018 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
sobota, 30 grudnia 2017 00:00

P8190042-001Bądź błogosławiony, o Panie,
Boże ojca naszego, Izraela,

na wieki wieków.
Twoja jest, o Panie, wielkość,
moc, sława, majestat i chwała,

bo wszystko, co jest na niebie i na ziemi,
jest Twoje.

Do Ciebie, Panie, należy królowanie
i ten, co głowę wznosi ponad wszystkich.
Bogactwo i chwała od Ciebie pochodzi.
Ty nad wszystkim panujesz,
a w ręku Twoim moc i siła,

i ręką Twoją wywyższasz
i utwierdzasz wszystko.

[1 Krn 29,10-11ab.11cd-12]

Jeśli chcesz wielbić Boga i dziękować Mu, zostaw komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Chcesz dowiedzieć się, za co dziękowaliśmy Bogu w lutym? Kliknij Więcej...

26.02.2018.

Dziękuję za to co trudne jest do przyjęcia. Wszystko jest po coś... - to wiem, choć nie zawsze rozumiem...

mw

25.02.2018.

Dziękuję za Dzień Pański, za Eucharystię, która uobecnia wydarzenie śmierci i zmartwychwstani a Chrystusa, za Ewangelię odsłaniającą skrawek nieba, za homilię odnoszącą się do wypowiedzianych słów - a także za radosny wieczór w NFM - w Sali Czerwonej, dzięki mistrzostwu w zgraniu dwóch wirtuozów fortepianu i skrzypiec. Dziękuję za wszystkie kompozycje muzyczne, przecież z Twojego, Panie obdarowania i natchnienia... Dziękuję!

mw

24.02.2018.

Dziękuję za przypomnienie papieża Franciszka w opublikowanym orędziu na ŚDM obchodzony w Niedzielę Palmową, że w Piśmie Świętym jest 365 razy wyrażenie „nie lękajcie się”, we wszystkich jego odmianach - to znaczy, że każdego dnia roku Pan chce, abyśmy byli wolni od bojaźni... Dziękuję za stawiane wymagania - bardzo trudne - doskonałości w miłości. Dziękuję!

mw

23.02.2018.

Dziękuję za wspominaną dziś św. Romanę i jej podopieczną - koleżankę z ławy szkolnej Romkę. Bardzo chorą. Panie, wiesz wszystko, proszę, błogosław jej dzieciom i wnukom...

mw

Dziękuję Ci Panie za dzisiejsze wydarzenia w pracy... i lekcję z nich płynącą dla mnie. Dziękuję, że prowadziłeś mnie przez cały dzień.

Marysia

22.02.2018.

Dziękuję za dzisiejsze badania i szpitalne spotkania inicjujące modlitwę... wszystko wiesz, Panie i proszę Cię, działaj z mocą, jeśli taka jest Twoja wola, uzdrawiaj co chore...

mw

21.02.2018.

Dziękuję jak co roku - za Dominika i zaangażowanie lekarzy na klinikach, ratujących jego życie... Dziękuję za "Smugę cienia", jaką traktuję dziś jak "prezent losu" - wraz z piękną, słoneczną pogodą - tyle radości, a wszystko zmierza ku dobremu!

mw

20.02.2018.

Dziękuję za możliwość odsłuchania na naszej stronie V Symfonii c-moll op. 67 Ludwika van Beethovena. I za zdjęcia z NFM - muzyka znów wprowadziła mnie na wyżyny... i kaszel nie przeszkadza nikomu... Dziękuję!

mw

19.02.2018.

Dziękuję za św. Konrada sprzed prawie 7 wieków, dziś wspominanego w liturgii, drugiego patrona najmłodszego wnuka, dziś zapisanego w ewidencji miasta...

mw

18.02.2018.

Dziękuję za św. Sylwana, biskupa wędrowca z VIII wieku, zasłużonego ewangelizatora, patrona o. Sylwana, który nas wprowadził w tajemnice niewoli z miłości do NMP i Jezusa.

mw

16.02.2018.

Dziękuję Ci Panie za dzisiejszy koncert, fantastyczny. Dziękuję Ci za Dwójkę - i w ogóle za muzykę, cudoooooowne Twoje dzieło.

Marysia

15.02.2018.

Dziękuję za mojego Tatę, dziś kończyłby 96 lat i zarazem obchodził imieniny. Pozostał w mojej pamięci młody i sprawny, zawsze pogodny, uśmiechnięty, pracowity i dobry... Pewnie cieszy się z kolejnego prawnuka. Gdy żegnaliśmy się - nie było jeszcze nikogo z nowego pokolenia na świecie... Dziękuję Ci, Panie za życie, które szybko przemija, ale jest wieczne! Dziękuję za inicjatywę "Misjonarz na Post" - wybrać można na www.misjonarznapost.pl do wspierania go modlitwą, postem lub w inny sposób przez 40 dni...

mw

14.02.2018.

Dziękuję za dobre nowiny ze szpitala, za monitorowanie małego i łagodzenie bólu u mamy...

mw

13.02.2018.

Dziękuję za nowego przybysza w rodzinie. To dzień urodzin mojej siostry i dobrze go pamiętam... A mój wnuczek przeniesie tę datę w następne pokolenie... Dziękuję za lekarzy i troskliwą opiekę nad mamą i dzieckiem... Dziękuję, że mały szybko się uczy - oddychać, ssać... Dziękuję za wszystko!

mw

12.02.2018.

Dziękuję za odzew w sprawie studenta - Kolumbijczyka... Dziękuję za noc spokojną pomimo powrotu kaszlu, za jeszcze jeden dzień oczekiwania.

mw

11.02.2018.

Dziękuje za czas na przygotowanie się do niedzieli i za dzisiejsze odwiedziny... Dziękuję za Dzień Chorego wybrany na dzień wspomnienia objawień w Lourdes, w tym roku obchodzimy 160 rocznicę tych objawień. Dziękuję za wszystkie uzdrowienia jakie dokonuję się w miejscu objawień, a także wszędzie tam, gdzie z wiarą o zdrowie proszą chorzy przystępujący do sakramentu namaszczenia. Dziękuję za dziś wyświęconego nowego polskiego biskupa - misjonarza w Afryce...

mw

09.02.2018.

Dziękuję za możliwość obejrzenia NFM "od kuchni". Za genialne rozwiązania akustyczne i architektoniczne. I za wszystko, co się w tej przestrzeni dzieje - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za to, że otwierasz mnie na Twoją obecność i uzdrawiasz, za rozmowy z chorym o cierpieniu i za Twoją nieustanną opiekę.

mw

08.02.2018.

Dziękuję za "Tłusty czwartek" przypominający o zbliżającym się poście... Dziękuję za ukończenie prac redakcyjnych i nowe zadania, za przykre doświadczenie i płynącą stąd naukę... za wszystko dziękuję!

mw

Dziękuję Ci Panie za wszystkie piękne i trudne chwile, za Twoje prowadzenie; za mieszkanie, Dwójkę, za poranne rytuały w pracy; za dzisiejszy cudny wschód słońca, i za moją Babcię w dniu Jej urodzin.

Marysia

07.02.2018.

Dziękuję za możliwość bezpośredniego oglądania, wraz z 9 milionami internautów, startu rakiety lecącej w stronę Marsa i powrót oraz precyzyjne lądowanie jej dwóch członów startowych... uzdalniasz ludzi z taką fantazją (w rakiecie czerwony kabriolet z tablicą rejestracyjną "Nie panikuj") i dajesz poznać tak odległy świat stworzony przez Ciebie - dziękuję Ci, Panie.

mw

06.02.2018.

Za możliwość powrotu do pracy - dziękuję Ci, Panie Boże. Za Twoją reżyserię i za siły, które mi dajesz...

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie za mróz, za słońce, za nasze rodziny, wspólnotę i za każdego człowieka, którego postawisz dziś na naszej drodze.

AO

05.02.2018.

Dziękuję za św. Agatę i wszystkie Agaty, Agatki, szczególnie za te bardzo zranione. Proszę Cię, Panie - spraw, by były szczęśliwe...

mw

04.02.2018.

Dziękuję za dzisiejszy "alarm", za uspokajające badania i powrót Ewy do domu...

mw

Dziękuję za dobry występ drużyny Płomienia Pańskiego w piłkarskim Turnieju Wspólnot Chrześcijańskich. Dziękuję za dobre wyniki, za radość z gry i za wspólne, z innymi wspólnotami wielbienie Twego Imienia przez grę w piłkę nożną!

Maciek

03.02.2018.

Za św. Błażeja i błogosławieństw o "błażejkami" dziękowałam już równo miesiąc temu, gdy wspominałam (podczas nowej infekcji) jak pierwszy raz doświadczyłam tego błogosławieństw a i uzdrowienia z bolesnego bardzo zapalenia tchawicy. Wtedy wraz z moim Tatą, który miał kłopoty z krtanią, klęczałam przy balaskach. Dzisiaj ponownie dziękuję za "błażejki".

mw

02.02.2018.

Dziękuję Ci Panie za udany DKF. Dziękuję, że mimo mnóstwa kłopotów technicznych i niespotykanie dużej liczby widzów, wszystko poszło bardzo dobrze. Dziękuję!

Maciek

Panie! Nie wiem jak to to zrobiłeś, ale przeprowadziłeś mnie przez całe przygotowania do Turnieju Wspólnot. Dzięki Tobie udało się zorganizować drużynę i jutro zagramy. Zagramy dla Ciebie Panie, by chwalić Twój majestat. Dziękuję Ci za to Panie!

Maciek

Dziękuję za ludzi dobrej woli, za tak różnorodny odzew na przysłaną prośbę... "Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci moich, Mnie uczyniliście" - uczysz nas a Twoja i nasza Matka mówi: "Zróbcie cokolwiek wam powie" - i czyny idą w odzewie. Dziękuję!

mw

01.02.2018.

Dziękuję za nowy miesiąc, zwykle w zimie najzimniejszy, teraz "spacerowy". Dziękuję za oszczędności opałowe, ważne dla domowego budżetu. Bądź błogosławiony za wszystko, co jest na ziemi!

mw

Za dobre wieści od Ani, za prezent dla Wróbelków, za Twoje prowadzenie dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Zmieniony: wtorek, 01 maja 2018 20:26
 
RocketTheme Joomla Templates