Oparta na faktach historia winy i zemsty w DKF PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
wtorek, 30 stycznia 2018 15:46

Historia ta nie miała prawa się zdarzyć, ale niestety do niej doszło. Dramat, o którym opowiada film PO KATASTROFIE (Aftermath) wyzwolił głęboko skrywane ludzkie emocje zagłuszające zdrowy rozsądek. Film z roku 2017 nawiązuje do prawdziwego incydentu, który miał miejsce kilka lat temu na pograniczu Szwajcarii i Niemiec.

Zmęczony kontroler lotów został pozostawiony sam na stanowisku, które wymagało obecności kilku osób. Na dodatek nie miał on wiedzy o tym, że na lotnisku wyłączono na czas konserwacji kilka niezbędnych systemów alarmowych. W tym samym czasie oczekujący na przylot rodziny stęskniony mąż i ojciec wypatrywał swoich bliskich w hali przylotów. Nikt nie spodziewał się dramatu, który miał nastąpić za kilka chwil…

Film PO KATATROFIE podejmuje niezwykle ważny temat odpowiedzialności za wykonywaną pracę oraz porusza kwestię winy i zemsty. W roli głównej wystąpił słynny Arnold Schwarzenegger, który po karierze politycznej powrócił do filmu i przyjmując niezwykle dramatyczną rolę jak widać porzucił role twardych facetów

Zapraszamy na film PO KATASTROFIE w piątek, 2 lutego o godz. 19.00, sala nr 15 na parterze Domu Katechetycznego, przy parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu, ul. Monte Cassino 68.

Po filmie zachęcamy do rozmów i dyskusji.

Uwagi, propozycje, komentrze - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zmieniony: piątek, 02 lutego 2018 23:56
 
RocketTheme Joomla Templates