Styczeń 2018 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
sobota, 30 grudnia 2017 00:00

Z nadzieją czekałem na Pana, 2009 Erik Stensland
a On się pochylił nade mną 
i wysłuchał mego wołania. 
Włożył mi w usta pieśń nową, 
śpiew dla naszego Boga.

Jeśli chcesz wielbić Boga i dziękować Mu, zostaw komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Chcesz dowiedzieć się, za co dziękowaliśmy Bogu w styczniu? Kliknij Więcej...

31.01.2018.

Dziękuję za mijające bolesne doświadczenia.

mw

30.01.2018.

Dziękuję za akcję pomocy rodzinie w Syrii, za wspomnienia Karoliny z pobytu w Aleppo - pięknego miasta (30 lat temu).

mw

29.01.2018.

Dziękuję za Twoje prowadzenie, za wizyty u specjalistów lekarskich i nowe wyzwania dla Tomka. Dziękuję za ofiarną pomoc himalaistów z K2 i za "bliżej Boga" dla Tomka Mackiewicza...

mw

28.01.2018.

Dziękuję za niedzielę, wyjątkowy dzień tygodnia, Dzień Pański, dzisiejszy szczególnie radosny z powodu "Tańczącego klarnetu" - tańczącego i stepującego... Dziękuję!

mw

27.01.2018.

Dziękuję za uciszanie wichrów wokół mnie, zawsze zaskakujesz mnie swoją Obecnością i cudownym działaniem. Dziękuję za grę pasjonatów, których obdarzyłeś tak wielkim talentem, dziękuję za piękne przeżycia, jakie daje Muzyka. Dziękuję za dzisiejszych nowożeńców, błogosław im, Panie!

mw

26.01.2018.

Za skrzypce - w rękach Jakowiczów - dziękuję Ci, Panie Boże. Za Sibeliusa, którego muzyki mogłem dziś słuchać siedząc niemal wśród grających artystów. Za muzykę - ten Twój, Panie Boże, fantastyczny pomysł. Niebiańska muzyka - to bardzo dobre określenie...

Zbyszek

Dziękuję za to, że mogę rozwijać się w wierze i miłości, że dajesz łaskę do wzrastania, do budowania Królestwa Bożego w nas. Dziękuję za to, że mogę być Twoim Dzieckiem i dziedzicem! Dziękuję!

mw

24.01.2018.

Dziękuję za dzisiejsze przypomnienie o glebie, bym mogła znów zastanowić się, czy nie wymaga już działania aby zapobiec powstawaniu chwastów... Oddaję moją glebę Maryi, z nadzieją, że się zatroszczy... Dziękuję za wywiad z Glorią Polo, aktualny!

mw

23.01.2018.

Dziękuję za wszystkie wynalazki medycyny, antybiotyki i przedłużone ziemskie życie, by nauczyć się prawdziwej miłości, bo Ty jesteś Miłością i przemieniasz naszą miłość.

mw

22.01.2018.

Dziękuję za dzień Babci i Dziadka, mobilizujących wnuki do robienia laurek i składania życzeń. Dziękuję za moje Babcie i Prababcie, za Ciocie-Babcie i za Dziadków, których dobrze pamiętam i dzisiaj z czułością wspominam...

mw

21.01.2018.

Dziękuję za możliwość wysłuchania Mszy św. będąc w chorobie, za transmisje w języku polskim z różnych kościołów w świecie. Dajesz się cały tak bardzo osobiście, będąc blisko, niezależnie od odległości...

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za to wszystko, co czynisz w moim życiu, a szczególnie za wydarzenia tej soboty i niedzieli. Za to, że mnie kochasz i prowadzisz, za to, że Ci na mnie zależy - dziękuję Ci.

Marysia

20.01.2018.

Dziękuję za wizytę duszpasterską, wspólną modlitwę, kolędowanie i błogosławieństwo nas i domu. Dziękuję za małego ministranta, który towarzyszył księdzu, a zawsze w kościele dzielnie służy przy ołtarzu, wzruszając mnie swoim pobożnym zachowaniem.
Dziękuję za dzisiejszą sobotę, jak każda poświęconą Maryi...

mw

19.01.2018.

Dziękuję za skończone życie Heleny, w której pogrzebie licznie dziś uczestniczyła rodzina i przyjaciele oraz za życie Barbary, otoczonej modlitwą naszej wspólnoty, do której należy jej imienniczka - wnuczka.

mw

18.01.2018.

Za dzisiejsze Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka. Za "Ochronkę" i wszystkie osoby zaangażowane w opiekę nad dziećmi. Za wzruszenie ... dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Za świadectwo Kamila Stocha i jego uroczą żonę, dziękuję Ci, Panie Jezu, to buduje wiarę innych i umacnia... Dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie urodzinowe i za radość dzieci, za wszelkie otrzymane dobro od Ciebie i od drugiego człowieka dziękuję!

mw

Za tego kosa, co śpiewał wczoraj i dziś rano tuż przy mojej pracy... dziękuję Ci Panie.

Marysia

17.01.2018.

Dziękuję NMP Nieustającej Pomocy, do której z ufnością jak do Matki przychodzimy upraszać pomocy w troskach i bezradności. Za wszystkie wysłuchane dzisiaj intencje dziękuję, a szczególnie za spadek gorączki u Hani na tyle, że mogła świętować swoje urodziny. Dziękuję też za wstawiennictwo i wysłuchane modlitwy św. Antoniego oraz Orędownika. Znalazła się torebka z kompletem dokumentów i telefonem - na lotnisku w USA. Bogu niech będą dzięki!

mw

16.01.2018.

Dziękuję za wspomnianego w katechezie św. Wawrzyńca - mniszego kucharza i za konsultacje kulinarne z p. Zosią, które zawsze mnie inspirują - Dziękuję, że stawiasz na mojej drodze Anioły Dobrej Rady.

mw

Za dziesięć lat zmagań, za Wrocław, za Poznań, za to że wciąż utrzymujesz mnie na powierzchni i dajesz siły - dziękuję.

Marysia

15.01.2018.

Dziękuję za zakończoną pełnym sukcesem akcję "laryngolog". I polecam się z dalszym ciągiem przedsięwzięcia "uszy babci"... Ty jesteś Wielkim Lekarzem - dziękuję Ci za służbę zdrowia, za postępy w medycynie, za kompetencje i poświęcenie lekarzy, za zdrowie, które jest Twoim darem.

Zbyszek

Dziękuję za sprawozdanie z sobotniej konferencji w "Gościu Niedzielnym" i za dzisiejszą Eucharystię - dajesz się nam Cały w tak tajemniczy sposób. Dziękuję!

mw

14.01.2018.

Dziękuję Ci Panie za ten dzień, za pobudkę na Mszę św., za niedzielny pyszny obiad w towarzystwie rodziny, za czas na książkę i za to że Jesteś!

Beata

Dziękuję za niedzielne błogosławieństwo, za list o św. Stanisławie, patronie młodych, któremu został poświęcony cały rok 2018, aby naszymi dziećmi opiekował się troskliwie i prowadził do dobrych wyborów, zgodnie z wolą Bożą. Dziękuję za wczorajszą konferencję Gajdów, przypomnienie, że "łaską jesteśmy zbawieni".

mw

13.01.2018.

Dziękuję za rozpoczynające się ferie zimowe.

mw

Dziękuję Ci Panie za pomoc Wojtka i Jaśka. Wynagródź Im to, proszę :)

Marysia

12.01.2018.

Dziękuję za noc bezsenną i poranek rozpoczynający spokojny dzień...

mw

Za odpoczynek, obiad, ojcowskie spojrzenie, Rachmaninowa. Dziękuję Ci, Panie.

Marysia

11.01.2018.

Dziękuję za przedstawienie przedszkolaków dla Babć i Dziadków z okazji zbliżającego się ich święta. I za pokaźną Księgę Pamięci, gdzie można było wpisać swoje podziękowania organizatorom uroczystości i małym aktorom...

mw

10.01.2018.

Dziękuję za wylosowanego Patrona 2018 roku.

Ela M.

I ja również dziękuję za Patrona 2018. Powoli odczytuję dlaczego właśnie Ten, zupełnie mi nieznany...

Zbyszek

"Dziękuję za słowo Boże zapisane w Piśmie Świętym i proszę o umiejętność życia według niego." Jak nie dziękować za takie wskazanie na cały rok do praktykowania, otrzymane wraz z Patronem. Jesteś wielki i kochający i wiesz wszystko, Panie Boże i stale o tym przypominasz, że Ty jesteś Panem mojego życia i całego świata.

mw

Za wylosowanego patrona na 2018 - dziękuję, Panie Boże. Potrafisz zaskoczyć.

Marysia

09.01.2018.

Dziękuję za każdą osobę, która czyta tę rubrykę dziękczynienia i za każdą, która wpisuje swoje "dzięki"... Dziękuję za inicjatywę "Patron na 2018 rok" i za przesłanie z Dzienniczka S. Faustyny.

mw

Dziękuję za całoroczne podziękowania Małgorzaty, które czytam.

Olek

08.01.2018.

Dziękuję za rozpoczęty Nowy Rok we wspólnocie i nowe zadania, za S. Marię i za wszystkie noworodki biorące udział w spotkaniu...

mw

07.01.2018.

Dziękuję za mój Chrzest Święty i cztery święte Patronki - po babci, prababci i po matkach chrzestnych. Dziękuję za dwie pary rodziców chrzestnych, z których stryj Witold, gdy zabrakło mi ojca, wiernie go zastępował. Dziękuję za całą pobożną rodzinę...

mw

06.01.2018.

Dziękuję za światło na drodze ku Bogu, dane każdemu, jak i trzem Królom dziś wspominanym. Gwiazda Betlejemska jak GPS prowadziła ich do celu, a we śnie było ostrzeżenie, którego nie zlekceważyli. Dziękuję za oświetlanie mojej drogi i za stałą obecność Twoją, na jawie i we śnie...

mw

05.01.2018.

Za piękne poranne słońce dziękuję i za dzień cały spokojny, rodzinny i znowu radosny. Za telefon wyczekiwany z dobrą wiadomością i za Twoją opiekę dziękuję...

mw

04.01.2018.

Dziękuję za okazję do pokonanie słabości... za trudne dojście do celu, i to na czas...

mw

03.01.2018.

Za bezpieczny powrót do Wrocławia i za wieczorne zaskoczenie dziękuję Ci bardzo, Panie Boże.

Marysia

Dziękuję za św. Błażeja i błogosławieństwo "błażejkami"... Dziękuję też za fragment e-booka z rozdziałem "Kim jestem"... I za książkę "Być matką jak Maryja"...

mw

02.01.2018.

Dziękuję za wszystkie spotkane dzisiaj osoby, za życzenia błogosławieństwa Bożego przekazane i otrzymane... Dziękuję, że doświadczam Twojej obecności.

mw

01.01.2018.

Dziękuję za rozpoczęty Nowy Rok - ważny rok świętowania 100 lat naszej niepodległości... Rozpoczął się z Maryją - Królową Pokoju, a więc z nadzieją na pokój, błogosławieństwo Boże i pełnię łask...

mw

Zmieniony: czwartek, 01 lutego 2018 22:15
 
RocketTheme Joomla Templates