Ogłoszenia Wspólnoty z 2017-12-11 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
piątek, 15 grudnia 2017 16:17

OGŁOSZENIA - 11.12.2017

1. Podziękowania

"Wszyscy oni trwali jednomyślnie na modlitwie razem z niewiastami, Maryją, Matką Jezusa, i braćmi Jego." (Dz 1, 14)

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zakończyliśmy czas formacji przygotowujący nas do oddania się Matce Bożej w niewolę miłości. 

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego czasu formacji. Dziękuję animatorom za Wasze zaangażowanie, prowadzenie grup dzielenia i wspieranie innych członków Wspólnoty w podjęciu tego niełatwego tematu. Dziękuję w sposób szczególny Eli, Maciejowi, Wojtkowi i Michałowi za pomoc w organizacji uroczystego aktu oddania się Maryi. Dziękuję również Pawłowi i Teresce oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym osobom za Wasz osobisty wkład i zaangażowanie. Bardzo dziękuję również Wioli i Waldkowi za zorganizowanie tak wspaniałej pielgrzymki na Jasną Górę!

Dziękuję wszystkim członkom Wspólnoty za Wasze zaangażowanie i przyjęcie zaproszenia do zbliżenia się do Maryi i zawierzenia się Jej. Wielu z nas zdecydowało się oddać Matce Bożej 8. grudnia - było to około 80 osób - dlatego z serca dziękuję Wam za zaufanie i trwanie w jedności jako Wspólnota. 

2. Spotkania modlitewne

W najbliższy poniedziałek 18.12. spotkanie modlitewne nie odbędzie się. Zapraszamy na rekolekcje parafialne.

Kolejne spotkanie Wspólnoty będzie miało miejsce 8.01. Spotykamy się na wspólnej modlitwie uwielbienia. Będziemy mieli również okazję wysłuchać pierwszego nauczania s. Marii w ramach seminarium „Rozwój. Jak współpracować z łaską.”

Na wspólnej Eucharystii oraz agapie spotkamy się 15.01.

3. Modlitwa za Wrocław

W tym miesiącu mamy jeszcze możliwość spotkać się w czwartek 21.12. o godz. 20:00 na wrocławskim rynku na wspólnym kolędowaniu w ramach Modlitwy za Wrocław. :-)
Na modlitwie spotykają się co miesiąc osoby z różnych wspólnot wrocławskich. W grudniu w sposób szczególny zaproszona jest nasza Wspólnota do włączenia się w to wydarzenie. 

Zdjęcie użytkownika Katolicy na Ulicy.

Zmieniony: sobota, 16 grudnia 2017 09:28
 
RocketTheme Joomla Templates