Wracamy do DKF. UKRYTE PIĘKNO zaskoczy wszystkich PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
środa, 15 listopada 2017 17:05

Po letniej przerwie do życia powraca Dyskusyjny Klub Filmowy Płomienia Pańskiego. W związku ze sporym zainteresowaniem naszymi spotkaniami, poszerzamy działalność DKF-u i w najbliższych miesiącach projekcje odbędą się na przemian u nas oraz w parafii Ojców Redemptorystów przy ulicy Wittiga 10.

W związku z tym już w najbliższy czwartek, 16 listopada w parafii w Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Wittiga, zapraszamy na film UKRYTE PIĘKNO. Jest to historia człowieka, który po ogromnym dramacie rodzinnym popadł w ciężką depresję i coraz bardziej chylił się ku upadkowi. Bliscy przyjaciele postanowili pomóc koledze i przygotowali pewien sprytny, ale bardzo niekonwencjonalny plan działania. Jaki? O tym będzie można się przekonać osobiście uczestnicząc w zapowiadanym spotkaniu DKF. Film z roku 2016 został zrealizowany w znakomitej obsadzie z Willem Smithem, Hellen Mirren i Kate Winslett na czele i przyniesie zapewne zaskoczenie dla wszystkich widzów.

Zapraszamy na film UKRYTE PIĘKNO (Collateral Beauty) w czwartek, 16 października o godz. 19.00, sala parafialna w Kościele Matki Bożej Pocieszenia, Wrocław, ul Wittiga 10. Wstęp wolny.

Po filmie zapraszamy do rozmów i dyskusji.

Zmieniony: czwartek, 16 listopada 2017 23:45
 
RocketTheme Joomla Templates