Ogłoszenia Wspólnoty z 2017-11-06 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
wtorek, 07 listopada 2017 22:11

OGŁOSZENIA - 06.11.2017

1. Okres Przygotowania do aktu oddania się Jezusowi przez ręce Maryi

W minioną niedzielę, tj 5. listopada, rozpoczęliśmy okres 33-dniowego przygotowania do oddania swojego życia Jezusowi przez ręce Maryi.

Wielu z nas podjęło już w swoim życiu świadomą decyzję o oddaniu się Jezusowi, jako jedynemu Panu i Zbawicielowi. Teraz Pan zaprasza nas, abyśmy zaufali również Jego najdroższej Matce, Maryi, i zaprosili Ją do swojego życia, Jej się powierzyli. 

Święty Ludwik pisał, że doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest doskonałym odnowieniem i wypełnieniem przyrzeczeń złożonych na Chrzcie świętym [por. punkt 126]. Bowiem istotą tego nabożeństwa jest to, że podobnie jak na Chrzcie, człowiek wyrzeka się szatana, świata, grzechu i siebie samego i oddaje się całkowicie Jezusowi przez ręce Maryi. 

Aktu oddania się Maryi w niewolę miłości dokonamy 8. grudnia (w czasie Mszy Świętej o godz. 18:00 w parafii Św. Rodziny). 

Niech Duch Święty na ten czas przygotowania wspomaga każdego z nas swoją łaską, by nasze oddanie się Mu było jak najgłębsze i jak najbardziej świadome. 

2. Dyżury

O modlitwę osłonową w poniedziałek 13.11. prosimy grupę Ani i Magdy. 

3. Dzień Jedności wrocławskich wspólnot Odnowy

Już niebawem - w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla, czyli w sobotę 25.11.2017 - odbędzie się Dzień Jedności wrocławskich wspólnot Odnowy.

Dzień Jedności to jedyny dzień w ciągu roku, w którym powinien wziąć udział każdy członek Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji. To czas formacji, wspólnego świętowania, budowania jedności między naszymi wspólnotami.

Zapisy u Beaty Skulimy (po spotkaniach poniedziałkowych lub telefonicznie). 
Zmieniony: wtorek, 07 listopada 2017 22:56
 
RocketTheme Joomla Templates