Ogłoszenia Wspólnoty z 2017-10-23 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
poniedziałek, 23 października 2017 23:16

1. Spotkania modlitewne w październiku

Kontynuujemy lekturę „Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. W tym tygodniu czytamy Traktat do końca.

Od końcówki przyszłego tygodnia, dokładnie od 5.11., rozpoczniemy 33-dniowe przygotowanie do aktu oddania się Maryi w niewolę miłości. Będzie to czas wymagający od nas mobilizacji do codziennych rozważań, dlatego gorąco zachęcamy i zalecamy, aby do tego czasu dokończyć czytanie Traktatu św. Ludwika. 

2. Dyżury

W najbliższy poniedziałek o modlitwę osłonową prosimy grupę Krzyśka i Artura.

3. Dzień Jedności wrocławskich wspólnot Odnowy

Już za miesiąc - w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla, czyli w sobotę 25.11.2017 - odbędzie się Dzień Jedności wrocławskich wspólnot Odnowy.

Dzień Jedności to jedyny dzień w ciągu roku, w którym powinien wziąć udział każdy członek Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji. To czas formacji, wspólnego świętowania, budowania jedności między naszymi wspólnotami.

Program spotkania jest następujący:
10.00 - 12.30   Zawiązanie wspólnoty, uwielbienie, przedstawienie Liderów i Księży Opiekunów, Eucharystia (posługa muzyczna: Inicjatywa Muzyczna Wrocław Wielbi)
12.30 - 13.00   Kawa, herbata
13.00 - 15.00   Konferencja “Odnowa po Jubileuszu” (ks. Wojciech Jaśkiewicz), uwielbienie, modlitwa za Liderów i Księży Opiekunów (posługa muzyczna: Zespół Uwielbienia LiveWorship)
15.00 –  Agapa
 
Miejsce spotkania: Aula w Zespole Szkół Nr 14, Wrocław, al. Brücknera 10.
 
Zapisywać się można (i należy ;)) u Beaty Skulimy (po spotkaniach poniedziałkowych lub telefonicznie). 
 

4. Październik - miesiąc różańcowy

Październik jest miesiącem poświęconym w sposób szczególny Matce Bożej, dlatego też zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. W parafii św. Rodziny nabożeństwa odbywają się codziennie o godz. 17:30. Nasza Wspólnota jest zaproszona do prowadzenia modlitwy w piątki. Osoby chętne do współprowadzenia proszone są o zgłaszanie się do Tereski R-G. Warto, abyśmy jednoczyli się w tej modlitwie jako Wspólnota. Bądźmy tam razem.

Zmieniony: niedziela, 29 października 2017 12:53
 
RocketTheme Joomla Templates