2017-10-22 XXIX Niedziela Zwykła PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 22 października 2017 12:50

XXIX Niedziela Zwykła

22 X 2017 rok

Czytania:
Iz 45, 1-6 Król Cyrus narzędziem Boga;
1 Tes 1, 1-5 Paweł dziękuje Bogu za wiarę, nadzieję i miłość Tesaloniczan;
Mt 22, 15-21Oddajcie cezarowi to, co należy do cezara, a Bogu to, co należy do Boga.

W tym tygodniu
w sobotę obchodzimy święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 1730.
  2. Ministranci przed kościołem rozprowadzają kalendarze i znicze nagrobne. Dochód przeznaczony jest na zimowy wyjazd w czasie ferii.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Płomień Pański zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu: "Przez Maryję do Jezusa". Zapraszamy na konferencje Ojca Marcina Wirkowskiego w poniedziałek o godz. 1900 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  4. Zapraszamy na spotkanie z modlitwą Jezusową w środę, 25 października, o godz. 1900 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek, 26 października, po wieczornej Eucharystii.
  6. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii i ich Rodziców zapraszamy na spotkanie w piątek, 27 października, o godz. 1830 do Domu Parafialnego. Spotkanie dotyczyć będzie między innymi przymiarki strojów komunijnych.
  7. Przedszkolaków i dzieci szkole zapraszamy w sobotę, 28 października, na Bal Wszystkich Świętych. Początek o godz. 1100 w Domu Parafialnym.
  8. Od 3 listopada rozpoczniemy modlitwę wypominkową. Codzienne o godz. 1730 odmawiany będzie różaniec wypominkowy, a o godz. 1800 odprawiana Msza św. Porządek wyczytywania kartek podany zostanie w dzień zaduszny - 2 listopada. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych oraz podawanie ulicy zamieszkania składającego wypominki. Kolejność wyczytywania kartek określi alfabetyczny spis ulic naszej parafii. Kartki wspominkowe wyłożone są na ostatnich ławkach i stoliku przy ambonie.
  9. Polecamy nowy numer naszego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany Pokuta i Różaniec oraz diecezjalnego Nowego Życia poświęcony Świętej Jadwidze.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Jadwiga Burda, +Anna Świerad, +Marian Brzeziński i +Józef Drejman. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień – Szczęść Boże!

 
RocketTheme Joomla Templates