KOT BOB I JA. Film oparty na faktach PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
wtorek, 20 czerwca 2017 19:32

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca zapraszamy do DKF-u na niezwykły film. Ta historia wydarzyła się naprawdę. Młody narkoman, James Bowen został upadał już tyle razy, że odwróciła się od niego rodzina i znajomi. Gdy po raz kolejny próbuje wrócić do normalności wydaje się, że skończy się tak jak zawsze. Mimo pomocy socjalnej, dorabiający graniem na gitarze James nie radzi sobie, ludzie go obrażają i uprzykrzają mu życie. Chłopak traci siły i jest bliski rezygnacji. Któregoś dnia otrzymuje jednak zaskakujące wsparcie. Bezdomny kot, który się przybłąkał staje się jego przyjacielem i nieodłącznym towarzyszem.

Rudy, pewny siebie, chadzający (jak to kot) własnymi ścieżkami, niezależny, chimeryczny kot o najbardziej zwykłym imieniu - Bob. Ale to wszystko, co jest w nim zwykłego. Bob niespodziewanie pomaga Jamesowi odzyskać siły i podjąć dalszą walkę o powrót do normalnej rzeczywistości.

Zapraszamy na film KOT BOB I JA w piątek, 23 czerwca o godz. 19.00, sala nr 15 na parterze Domu Katechetycznego, przy parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu, ul. Monte Cassino 68.

Zmieniony: piątek, 23 czerwca 2017 23:03
 
RocketTheme Joomla Templates