Czerwiec 2017 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
wtorek, 30 maja 2017 00:00

dzd-06-2017

Zachowaj mnie, Boże, bo chronię się u Ciebie, 
mówię do Pana: „Tyś jest Panem moim”. 
Pan moim dziedzictwem i przeznaczeniem, 
to On mój los zabezpiecza.
Błogosławię Pana, bo dał mi rozsądek, 
bo serce napomina mnie nawet nocą. 
Zawsze stawiam sobie Pana przed oczy, 
On jest po mojej prawicy, nic mną nie zachwieje.
Dlatego cieszy się moje serce i dusza raduje.

Jeśli chcesz wyrazić swoją wdzięczność i radość, napisz komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Jeśli chcesz dowiedzieć się, co radowało nas w czerwcu - kliknij Więcej...

30.06.2017.

Dziękuję za św. Władysława i wszystkie Władzie i Władków... Dziękuję za uroczyste zakończenie sezonu w NFM koncertem "Zmartwychwstanie" - II symfonia Gustawa Mahlera, za połączone chóry młodzieżowej Akademii Chóralnej z Krakowa, Krosna, Jordanowa, Pszczyny, Warszawy, Lublina, Głubczyc, chór Filharmonii Wrocławskiej. Dziękuję za pamiątkowe prezenty od Marysi i za całoroczną ofiarność Zbyszka!

mw

Za dzisiejszą ucztę w NFM - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

29.06.2017.

Dziękuję za świętych Patronów dzisiejszych - pierwszych biskupów powołanych przez Pana Jezusa w stworzonym Kościele - św. Piotra i św. Pawła. Dziękuję za wszystkich ich następców i za noszących te imiona Piotrów , Pietrków, Piotrusiów, Pawłów i Pawełków... Dziękuję...

mw

28.06.2017.

Dziękuję za zdjęcie Piotrusia z dobrą nowiną...

mw

27.06.2017.

Dziękuję za Twoją i naszą Matkę - Nieustającej Pomocy.

mw


26.06.2017.

Dziękuję za relikwie św. Jana Pawła II, które dzisiaj można adorować w kościele pw. św. Faustyny.

mw

25.06.2017.

Dziękuję Ci Panie za buty, o które Cię prosiłam. Chwała Tobie. Dziękuję za udany kiermasz, za wypoczynek u Babci - krótki, ale owocny. Dziękuję za dobrą podróż i za to, że mi nie przewiało ucha w busie. Dziękuję Ci za bezpieczną przystań na Ołbinie i za nadchodzący nowy lipcowy czas.

Marysia

24.06.2017. 

Za Wandę i całą jeleniogórską rodzinę - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za narodzenie św. Jana Chrzciciela, patrona naszego miasta. I za małżeństwo księżnej Anny i Henryka Pobożnego, który poległ pod Legnicą w bitwie przeciw najeźdźcom tatarskim. Za Annę i Henryka dzisiaj modlono się podczas Mszy św. w kościele wybudowanym z ich fundacji - u sióstr urszulanek przy pl. Nankera 16 - o rychłą beatyfikację.

mw

23.06.2017.

Dziękuję w Dniu Ojca za mego Tatę, za mego męża, ojca naszych dzieci, za zięciów - ojców naszych wnucząt, za Ojców Duchownych i papieży tytułowanych Ojciec święty. Dziękuję za Boga - Ojca kochającego, który zatroszczył się o nasze życie wieczne, ofiarując samego siebie w osobie Jezusa Chrystusa. Dziękuję za moją Mamę, która dzisiaj obchodziłaby imieniny i za wszystkie Wandy, Wandeczki i Dusie...

mw

22.06.2017.

Dziękuję za szafarzy nadzwyczajnych Eucharystii...

mw

Dziękuję Panie, że Dzień Ojca wypada w Święto Twojego Serca.......... Za Twoją miłość - dziękuję. Dziękuję też za Sniffa, który zawsze się cieszy na mój widok i przychodzi na przytulanki. Dziękuję za dzisiejszą Mszę w Świętej Rodzinie i za szafarzy, co poświęcają swój wolny czas, energię, siły etc. żeby nieść Ciebie chorym. Dziękuję za moją pracę i za to, że się o mnie troszczysz.

Marysia

21.06.2017.

Dziękuję za życie o. Karola Meisnera, benedyktyna, lekarza, dobrze znanego rekolekcjonisty, który wczoraj w wieku 90 lat odszedł do Pana po nagrodę za życie mądre w swej skromności. Zapraszany był do szkoły urszulańskiej na wykłady i na Dzień Skupienia dla byłych wychowanek. Mam Go w pamięci wdzięcznej, gdyż to, co mówił było mądre i sprowadzało na właściwą drogę nasze postępowanie zarażone "nowoczesnością' w psychologii płciowości. Tłumaczył i ukazywał prawdę zawartą w encyklice "Humanae Vitae" Pawła VI, czym przyczyniał się do wielu nawróceń. Dziękuję Panu Bogu za Jego życie i możliwość spotkania z tą skromną Wielkością. Niech Bóg obdarza Go wieczną nagrodą za życie w Jego służbie. Dziękuję za dzisiejszą patronkę św. Alicję, zaufaną towarzyszkę św. Katarzyny ze Sieny. I za wszystkie Alicje, Aleksje, Alusie i Ale, a zwłaszcza za najzdolniejszą koleżankę z ławy szkolnej i za moją wnuczkę. Dziękuję za pierwszy dzień lata, oby pogoda dzisiejsza towarzyszyła nam podczas urlopów i wakacji...

mw

20.06.2017.

Dziękuję za to, że Hania bez namawiania chce jechać ze mną na rekolekcje do Lewina!

mw

19.06.2017.

Dziękuję za drugą rocznicę ślubu, za kochanego męża, za naszego maluszka, który się rozpycha w brzuszku, za super ludzi z pracy oraz za Anię :)

bk

Dziękuję za Twoje, Panie, wybory, za stawianie młodym zadań i Twoje prowadzenie. Dziękuję za Anię i Wojtka i za tyluletnią posługę Doroty i jej rodziny, za talenty jakie dajesz i moc do działania...

mw

18.06.2017.

Dziękuję za odpust zupełny związany z uczestniczeniem we Mszy św. prymicyjnej, za błogosławieństwo prymicyjne i nadzieję na nowe powołania z parafii, o co modlił się prymicjant, a my razem z nim... Dziękuję za studencki zespół wokalny VIES BONUM z Mińska, za ich piękne głosy i wykonane pieśni religijne... Dziękuję za świętowanie Twojego Dnia, Panie...

mw

Za dach nad głową, za cudowne cztery dni odpoczynku i za radosny powrót na swoje śmieci. Za spokojną podróż i za pomoc Wojtka - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

16.06.2017.

Dziękuję za piękno przyrody, zasiane łany malownicze - w różnych odcieniach pasów zieleni i żółci, za pogodę sprzyjającą czwartkowemu grillowaniu, za dyspensowany piątek, spacer z Piotrusiem i spokojne, ciche czuwanie przy śpiącym, za dzisiejsze wszystkie spotkania dziękuję i za radość...

mw

15.06.2017.

Boże Ciało - czcimy obecność Jezusa Eucharystycznego - procesja jako świadectwo wiary - piękna tradycja - dzięki, Ci Panie za to, że chcesz być z nami aż do ostatnich naszych dni tu, na tym świecie, a potem w wieczności. Amen!

mw

14.06.2017.

Dziękuję za dzisiejszego patrona ks. bpa Michała Kozala, męczennika z Dachau, który w jednym z kazań mówił: "Prawdziwą wielkość człowieka mierzy się miarą jego zjednoczenia z Bogiem, mierzy się jego umiejętnością i gorliwością wykonywania planów Bożych..."

mw

13.06.2017.

Dziękuję za życie i za przyjaciół; za wspólnotę i diakonię uwielbienia, bez której żar miłości byłby bardzo słaby; dziękuję za kandydatów na lidera...

mw

11.06.2017.

Dziękuję za powrót ks. Igora po operacji do służby Bożej przy ołtarzu.... Dziękuję za dzisiejszą Mszę św. prymicyjną dwóch księży Pawłów wyświęconych 27 maja...

mw

Dziękuję za wspaniały czas w Ustroniu, za wędrówki i mądre rozmowy z małym Iwo - Jesteś Genialny!

ws

Dziękuję Ci Panie za Romana Brandstaettera i jego "Jezusa z Nazaretu". Wow.

Marysia 

10.06.2017.

Dziękuję za wygrany mecz i emocje...

mw 

09.06.2017.

Dziękuję za uroczyste obchody na Wawelu 20-lecia kanonizacji św. Jadwigi Królowej... Dziękuję za wody lecznicze siarkowe, z których korzystała wraz z mężem Władysławem Jagiełło w Busku-Zdroju... Dziękuję za wszystkie skarby polskiej ziemi.

mw

08.06.2017.

Dziękuję za dobre wyniki badań oczu, za zniknięcie długo utrzymującego się obrzęku ciałka żółtego i za kucharzenie Kamila dziękuję...

mw

Za dzisiejszy dzień, pogodę, trening, naukę, obiad i teatr dziękuję Ci Panie. I za to, że już jutro koniec szkoły.

Marysia

07.06.2017.

Dziękuję za absolutorium za rok 2016 i planowane spotkania ewangelizacyjne, za przypomnienie powołania do życia w rodzinie, ale i we wspólnocie, której patronuje najlepsza Matka - Maryja... Dziękuję za "Płomień Pański" - żar ognia Twojej miłości, Panie i Twoje prowadzenie. Dziękuję za 72 uczniów, których posyłasz w różne strony, dając im Ducha Świętego! Dziękuję za ufność, że jak Ty, Panie nie pomożesz, to przeszkody trzeba będzie usunąć sposobem... Pomogłeś, dziękuję!

mw

Dziękuję Ci Panie za wolny dzień, za udane zakupy, za angielski, kijki, kiełkownicę i Sniffa. Za Twoją dzisiejszą niespodziankę czyli spektakl w Skibie - dziękuję. I za nadchodzącą obronę, po której wreszcie odpocznę.

Marysia

06.06.2017.

Dzięki za "powrót" syna do wiary i uczestniczenie we Mszy św. w dniu Pięćdziesiątnicy. Otocz go Mateczko swoją opieką. Chwała Panu!

bg

Dziękuję Panie, że tak nieoczekiwanie porządkujesz mój czas! Za czuwanie z ojcami Henrique i Antonello, za wspólnotę w mojej rodzinnej parafii i za ludzi, których stawiasz na mojej drodze.

mz

05.06.2017.

Dziękuję za Pięćdziesiątnicę, za czuwanie wigilijne - oczekiwanie na przypomnienie i umocnienie otrzymanych darów Ducha Świętego... Dziękuję za nowych chrześcijan pod opieką św. Faustyny... Dziękuję za niedzielną krzątaninę młodych i przygotowany smaczny obiad rodzinny... Za szczęśliwe loty Tomka też! Za wszystko dziękuję! Dziękuję za Matkę Kościoła...

mw

03.06.2017.

Dziękuję za festyn w przedszkolu. Dziś przede wszystkim za fantastycznych rodziców i opiekunów. Za Ich zaangażowanie i talenty, których nie zagrzebują.

Zbyszek

Dziękuję za obchody Złotego Jubileuszu Odnowy w Duchu Świętym w Rzymie, na Circo Massimo - pod przewodnictwem papieża Franciszka z udziałem 30 tysięcy osób, w tym 50 biskupów i 600 księży, ze 130 krajów, także z naszej wspólnoty... i za jutrzejszą Mszę św. na placu św. Piotra - także w naszej intencji... Łączmy się w modlitwie!

mw

02.06.2017.

Dziękuję za szybko wykonane medyczne badania... Dziękuję za piękny dzień, słoneczko grzejące i chłodny wiaterek, za plażę koło ZOO dla dorosłych i dzieci i za wiele różnych placów zabaw w okolicy...

mw

01.06.2017.

Za to, że jestem dzieckiem Twoim, dziękuję! Dziękuję za wszystkie nasze dzieci w rodzinie.... niech dzieci stają się chwałą i radością Pana Boga i nas wszystkich Dorosłych! Dziękuję za moje dorosłe już dzieci chrzestne: w Polsce (Tomek, Maciek), w Niemczech (Mathias), w Kanadzie (Natacha, Daria), w Australii (Michał).

mw

Zmieniony: środa, 02 sierpnia 2017 19:46
 
RocketTheme Joomla Templates