2017-05-14 V Niedziela Wielkanocna PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 14 maja 2017 22:51

V Niedziela Wielkanocna

14.05.2017 roku

Czytania:
Dz 6, 1-7 Wybór pierwszych diakonów;
1 P 2, 4-9 Powszechne kapłaństwo;
J 14, 1-12 Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.

W tym tygodniu
we wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 1730.
  2. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
  3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii i Rodziców zapraszamy w dzisiejszą niedzielę po Mszy o godz. 1600 na spotkanie formacyjne.
  4. Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich zaprasza dziś o godz. 1700 na Mszę św. w intencji Służby Zdrowia i wszystkich chorych. Msza zostanie odprawiona w kaplicy Ojców Salwatorianów przy ul. Matejki.
  5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii i Rodziców zapraszamy w czwartek, 18 maja, na próbę po Mszy o godz. 1800. W przyszłą niedzielę, 21 maja, na Mszy o godz. 1030 nastąpi poświęcenie świec i medalików; po tej Mszy zapraszamy na ostatnie spotkanie organizacyjne dla Rodziców. Obecność jest obowiązkowa.
  6. W zbiórce do puszek na rzecz poszkodowanych w zrujnowanym Aleppo zebraliśmy kwotę trzech tysięcy dwustu złotych. Serdeczne Bóg zapłać!
  7. Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobroszycach ogłasza nabór do szkoły dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Ośrodek zaprasza uczniów od 7 do 24 roku życia, zapewniając całoroczną opiekę w internacie. Bliższe informacje w gablocie przed kościołem.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszły świętej pamięci: +Henryka Koźlak i  +Helena Rusyniak.   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień – Szczęść Boże!

 
RocketTheme Joomla Templates