2017-04-16 Niedziela Zmartwychwstania PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 16 kwietnia 2017 15:13

Niedziela Zmartwychwstania

16.04.2017 roku

Czytania:
Dz 10, 34-43 Świadectwo św. Piotra o zmartwychwstaniu;
1Kor 5,6-8 Wyrzućcie stary kwas;
J 20, 1-9 Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego.

  1. Nowennę przygotowującą do Uroczystości Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest na działalność Papieskiego Fakultetu Teologicznego i Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  3. Polecamy nowe, świąteczne numery diecezjalnego czasopisma Nowy Życie oraz naszego parafialnego U Świętej Rodziny.
  4. Towarzystwo Pomocy w Odbudowie Kościoła w Nawarii koło Lwowa zaprasza byłych mieszkańców Nawarii, Hodownicy, Sokolnik, Basiówki, Maliczkowic, Glinnej i Pustomyt na spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych – „Święcone”. Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu w Domu Zgromadzenia Sióstr Niepokalanej przy ul. Kardynała Kominka 3/5 w dniu 30 kwietnia, początek o godz. 1200.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich Parafian, którzy w tegorocznym Wielkim Poście przez rekolekcje i dobrze odbytą spowiedź spotkali Zmartwychwstałego Chrystusa. Płynącą z głębi serca wdzięczność wyrażam księżom Wikariuszom Piotrowi i Marcinowi oraz praktykantowi ks. diakonowi Łukaszowi. Słowa podziękowania kieruję do naszych Sióstr Służebniczek NMP. Dziękuję panu Organiście, naszemu chórowi Convivium, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii. Dziękuję wszystkim osobom przygotowującym celebrację liturgii Triduum Paschalnego.

Z najserdeczniejszymi życzeniami przyjmijcie Drodzy Parafianie kapłański dar modlitwy.

Szczęść Boże!

Zmieniony: sobota, 22 kwietnia 2017 12:43
 
RocketTheme Joomla Templates