2017-04-02 V Niedziela Wielkiego Postu PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
sobota, 08 kwietnia 2017 13:21

V Niedziela Wielkiego Postu

02.04.2017 roku

Czytania:
Ez 37, 12-14 Udzielę wam mego ducha, byście ożyli;
Rz 8, 8-1 Mieszka w was Duch Tego, który wskrzesił Jezusa;
J 11, 1-45 Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.

  1. W dzisiejszą niedzielę, 2 kwietnia, rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które zakończymy w środę. Prowadzi je Oblat, Ojciec Wiesław Przyjemski. Plan Rekolekcji wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić w piątek podczas sprawowanych Eucharystii.
  3. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia, po Mszy o godz. 1600. Obecność jest obowiązkowa.
  4. Chór „Convivium” działający przy naszej parafii zaprasza na koncert, który odbędzie się w klasztorze SS. Karmelitanek Bosych przy ul. Karłowicza 1. W programie utwór Josepha Haydna „Siedem ostatnich słów Chrystusa na krzyży”. Koncert dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia, o godz. 1700.
  5. Polecamy nowy numer naszego parafialnego czasopisma „U Świętej Rodziny” zatytułowany: „Zmartwychwstaniemy” i diecezjalnego „Nowego Życia” poświęcony św. Jadwidze Śląskiej. Numery wyłożone są na stoliku obok ambony.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Zdzisław Kubicki, +Leszek Bahrij i +Seweryn Krasnowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

 
RocketTheme Joomla Templates