Marzec 2017 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 29 stycznia 2017 19:42

druga opcjaZmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej,
w ogromie swej litości zgładź moją nieprawość.
Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
i oczyść mnie z grzechu mojego.

Uznaję bowiem nieprawość swoją,
a grzech mój jest zawsze przede mną.
Przeciwko Tobie zgrzeszyłem
i uczyniłem, co złe jest przed Tobą.

Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste
i odnów we mnie moc ducha.
Nie odrzucaj mnie od swego oblicza
i nie odbieraj mi świętego ducha swego.

Przywróć mi radość z Twojego zbawienia
i wzmocnij mnie duchem ofiarnym.
Panie, otwórz wargi moje,
a usta moje będą głosić Twoją chwałę.

Pragnę głosić Twoją chwałę Panie, dziękując za wszystko, co mnie spotyka. Jeśli też chcesz to zrobić, napisz komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aby przeczytać, za co dziękowaliśmy Panu w marcu, kliknij Więcej...

 

31.03.2017.

Dziękuję za dzisiejszy dzień, beztroski, pełen dziękczynienia za czas wiosny, zieleń nagle widoczną na trawnikach, żywopłotach, za słońce i ciepło, a przede wszystkim za piątkowe rozważanie Drogi i ceny, jaką Ty, Panie, dałeś za naszą wolność - z miłości!

mw

29.03.2017.

Dziękuję za ciepłe słoneczko i zapach wiosny, za Wrocław, gdzie są najwyższe temperatury, za pracowitych działkowiczów i za dzisiejszą patronkę sprzed wielu wieków, która między innymi opiekuje się ludźmi wyśmiewanymi z powodu pobożności... Dziękuję za oczy, uszy i nerki...

mw

27.03.2017.

Dziękuję Ci, Panie za wszystkie inicjatywy kulturalne, jakich Twoje dzieci mogły doświadczać w Wielkim Poście w różnych parafiach. Za "Misterium Wielkopostne" w wykonaniu chóru Fenix pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny w kościele św. Faustyny i MB Królowej Pokoju, za koncert "Jutrznia nienarodzonych" we wrocławskiej świątyni Opatrzności Bożej, za Pasję wg św. Jana skomponowaną przez współczesnego fińskiego kompozytora Arvo Paerta - wspaniałe wydarzenie artystyczne w NFM. Dziękuję Ci, Panie za ludzi, którzy skomponowali, przygotowali i wykonali te Misteria. Dziękuję!

mw

26.03.2017.

Za dzisiejszy koncert dziękuję Ci, Panie.

Marysia


25.03.2017.

Dziękuję za piękny słoneczny poranek i za spotkanie z Tobą na Drodze Krzyżowej i w Eucharystii. Dziękuję za prowadzone przez księdza modlitwy stanowiące warunek odpustu zupełnego. Dziękuję za czas na odwiedziny u Tereni. Dziękuję za dzisiejsze przypomnienie o świętości życia i za Boże działanie aby to życie było dla nas wieczne.

mw

24.03.2017.

Dziękuję Ci Ojcze za to że budzą mnie ptaki swoim śpiewem i za pomyślny audyt.

mm

Dziękuję za siły, jakie mi dajesz i za spokój mimo trudnych spraw wokół...Jesteś naprawdę mocą swojego ludu!

mw


23.03.2017.

Dziękuję za dzisiejsze liczne i długie rozmowy telefoniczne - z poetką Terenią, z koleżankami klasowymi - Alicją (po 20 latach) i z Halinką, z dzisiejszą Jubilatką 91-letnią, i za słodkie oosobiste spotkanie z moimi bliskimi - dziękuję.

mw


22.03.2017.

Dziękuję za piękny świat, za przyrodę budzącą się do życia, za rozkwitłą niespodziewanie orchideę, która cieszy... Jest delikatna i piękna. Dziękuję!

mw

21.03.2017.

Dziękuję, że pomagasz rozwiązywać problemy i łagodzisz stresy codzienności.

Marysia

Dziękuję za pierwszy dzień wiosny, za urodziny Idy i za niezapomnianą Asię, którą powołałeś do wieczności w 20 wiośnie życia. Dziękuję Ci, Panie za wszystkie moje wiosny.

mw


20.03.2017.

Dziękuję też za obdarowanie wiarą, nadzieją i miłością...

mw

19.03.2017.

Dziękuję za św. Józefa, Twojego, Panie Jezu Opiekuna i naszego, za wzór dla ojców w każdym pokoleniu...

mw

18.03.2017.

Dziękuję za to, że Maja uzyskała pomoc (po tygodniu) przy złamaniu kości stopy, a Piotruś nie musiał korzystać z pomocy po dzisiejszym upadku. Dziękuję za opiekę Twojej Opatrzności!

mw

17.03.2017.

Za dzisiejszy koncert, za orkiestrę w tak dużym składzie (m.in. 8 kontrabasistów :) ), za Haydna i Mahlera, za gości z Ostrowa - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za życie Pana Zbyszka, za czas współpracy przy parafialnym piśmie "U Świętej Rodziny", za pożegnanie przez tak licznie zgromadzonych bliskich, przyjaciół, chórzystów i znajomych. Niech radość nieba będzie Jego udziałem!

mw

16.03.2017.

Dziękuję za mego Tatę, który zakończył ziemskie życie 30 lat temu. Dziękuję za możliwość bycia przy nim w ostatnich dniach, za rozmowy, wskazówki, modlitwy i pożegnanie, które wspominam z wielkim wzruszeniem. Dziękuję za Jego miłość, oszczędną w wyrazie, ale jednak dającą pewność... Dziękuję Ci, Panie, za Twoje spojrzenie z obrazu sporządzonego w NASSA, też dające pewność Ojcowskiej Miłości! Dziękuję!

mw

15.03.2017.

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie żegnające Elę, za modlitwę, ofiarę Mszy św. i za wspomnienia równolatków...

mw

14.03.2017.

Dziękuję Ci, że pan w punkcie ksero na mnie poczekał. Dziękuję za wygraną płytę i za dzisiejszą próbę scholi. Dziękuję Ci, że mogę być codziennie na Mszy. Dziękuję, że jesteś ze mną, Panie.

Marysia

Dziękuję za poranne wiadomości - powierzam je wszystkie Tobie, miłosierny Boże, Twoja miłość ma moc wsparcia w każdej sytuacji, za co dziękuję Ci, Panie!

mw

13.03.2017.

Dziękuję za radość wielu z jednej paczki... Dziękuję za moją Krysię i wszystkie Krystyny i Krysie, a także za Bożeny i Bożenki, dzisiejsze solenizantki.

mw

12.03.2017.

Za Gorzkie Żale - dziękuję Ci, Panie.

Zbyszek

Dziękuję za niedzielę, za spokojny czas odpoczynku, za dzisiejsze spotkanie z Terenią, za gorliwość zawodową Kamila i za chóralne Agnus Dei...

mw

11.03.2017.

Dziękuję za Twoją miłość, Panie! Dziękuję za przyjaciół, którzy uczynni są w potrzebie.

mw

10.03.2017.

Dziękuję za dzisiaj zakończoną pracę, za czas dany mi na nią... Dziękuję za sen mobilizujący do modlitwy i za drogę krzyżową w intencji Eli, przygotowaną przez Apostolstwo Dobrej Śmierci...

mw

09.03.2017.

Dziękuję za to, że wysłuchujesz, Boże naszych modlitw, dziękuję za modlitewne wsparcie "Orędownika" w intencji Eli, która dzisiaj odeszła do Ciebie, Panie po wielkich cierpieniach spowodowanych chorobą nowotworową. Dziękuję za siły dane Ewie i Andrzejowi. Dziękuję za Twoje miłosierdzie!

mw

08.03.2017.

Dziękuję za modlitwę o mądrość i za inne teksty Ani, w których odkrywam stale jej obecność z nami... Dziękuję za Twoją, Panie obecność i miłość! Dziękuję za to, że jestem kobietą, i za wszystkie atrybuty i obdarowania. Dziękuję za dzisiejsze słowo z Dzienniczka św. Faustyny: "...pokora jest tylko prawdą, nie ma w prawdziwej pokorze płaszczenia się, choć się uważam za najmniejszą(...) cieszę się godnością oblubienicy Jezusa..." (Dz 1502)

mw

06.03.2017.

Dziękuję za erygowanie diecezji gliwickiej 25 lat temu i uczynienie katedrą kościoła pw. św. Piotra i Pawła - "mojego", gdzie otrzymałam sakramenty I Komunii św. i bierzmowania... Dziękuję za nokturny Chopina wykonane w dniu urodzin kompozytora, przez Marcina Maseckiego z okazji radiowego jubileuszu "dwójki" ...Dziękuję! Dziękuję za niedzielę i rozpoczęty nowy tydzień.

mw

04.03.2017.

Dziękuję za dzisiejszego patrona św. Kazimierza, za wszystkich Kazików, Kazków, Kaziuków, za Kazie, Kazimiery i za Ziu. Dziękuję za najbliższe mi osoby, które urodziły się w tym dniu... Dziękuję za dzisiejszy piękny dzień, za pierwszą sobotę miesiąca oddaną Niepokolanemu Sercu NMP, za otrzymaną nowennę do Jej Serca i za obietnice dane w Fatimie. Dziękuję!

mw

03.03.2017.

Dziękuję za światowy Dzień Modlitwy przygotowany przez kobiety z Filipin i za S. Sybillę, która w Manili była przez rok i z wielką pasją opowiadała o zwyczajach i życiu w slamsach 500 tys. Filipińczyków... Dziękuję za wielkopostne rozważania!

mw

02.03.2017.

Dziękuję za środowy post śledziowy... Dziękuję za moją Mamę, za pamięć o tych wspaniałych momentach z jej życia, za sen o życiu po śmierci - w radości i szczęściu, za dwa lata żałoby i pocieszenie.

mw

Za nowe buty, za fantastyczny koncert, za tamburyn w dłoni - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

01.03.2017.

Za Misjonarza z Boliwii na Wielki Post dziękuję.

mw

Za moją cudowną pracę, za dzisiejszy obiad - dziękuję Ci Panie.

Marysia

Dziękuję za popiół na głowie.

Zbyszek

Zmieniony: środa, 02 sierpnia 2017 19:51
 
RocketTheme Joomla Templates