2017-02-12 VI Niedziela Zwykła PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
sobota, 11 lutego 2017 20:59

VI Niedziela Zwykła

12.02.2017 roku

Czytania:
Syr 15, 15-20 Wymagająca wolność człowieka;
1 Kor 2, 6-10 Prawdziwa mądrość;
Mt 5, 17-37 Wymagania Nowego Przymierza.

  1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo niedzielnych Nieszporów o godz. 1730.
  3. W obecnym 2017 r. przeżywamy 100 Rocznicę Objawień Fatimskich. Z tej racji J.E. Metropolita Wrocławski, ogłosił Archidiecezjalną Nowennę Fatimską trwającą od 13 lutego do 13 października 2017 r. Z tej racji w poniedziałek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na Różaniec Fatimski.
  4. W zbiórce do puszek na rzecz utrzymania klasztorów kontemplacyjnych zebraliśmy kwotę 1350 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  5. Polecamy nowy numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany Nowy Rok Pański oraz diecezjalnego Nowego Życia poświęcony islamowi. Egzemplarze wyłożone są na stoliku obok ambony.
  6. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i okazaną troskę o dobro naszej Parafii. Dziękujemy za złożone przy okazji kolędy ofiary, które zostaną przeznaczone na potrzeby Kurii Metropolitalnej, Seminarium Duchownego oraz naszej Wspólnoty, szczególnie na pokrycie kosztów ogrzewania budynków parafialnych.

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

 
RocketTheme Joomla Templates