Luty 2017 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 29 stycznia 2017 19:42

Pan jest moim pasterzem, t cza
niczego mi nie braknie.
Pozwala mi leżeć
na zielonych pastwiskach.

Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć,
orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoją chwałę.

Panie Jezu, mój Pasterzu. 
Jakie to piękne, a dla mnie szczęśliwe, że to Ty mnie wiedziesz po właściwych ścieżkach.
Przez wzgląd na Twoją chwałę...

I tę chwałę chcę Ci oddawać każdego dnia, każdym słowem i każdym uczynkiem.

Tu jest miejsce na oddanie chwały słowem - podziękowania, dziękczynienia, uwielbienia. Jeśli chcesz to zrobić, napisz komentarz pod tym artykułem (po zalogowaniu) lub przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aby przeczytać, za co dziękowaliśmy Bogu w lutym, kliknij Więcej...

28.02.2017.

Za Szymka, w dniu jego urodzin, dziękuję Ci, Panie!

mw

Za księdza Marka, który dziś obchodziłby urodziny, za Jego obecność dziękuję Ci Panie.

Marysia

27.02.2017.

Dzięki za możliwość oglądania w internecie (tylko do piątku!) obchodów Złotego Jubileuszu Odnowy w Duchu Swiętym w miejscu, gdzie "wszystko się zaczęło" - podczas weekendu w Duquesne.

mw


26.02.2017.

Za wielkie, piękne wzruszenie w NFM - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za niedzielę, za powrót dzieci z ferii i dobre doświadczenia narciarskie, za Pasję w NFM - przygotowanie do Wielkiego Postu, który już tuż, tuż...

mw

24.02.2017.

Dziękuję za śnieżną biel nocy i prawie wiosenny ranek, dobrze, że już bez wiatru.. Dziękuję za leniwy czas laby, za książkę "Ten dzień", którą czytałam z wypiekami, bo i dla mnie "Ten Dzień" się wydarzył - była to Niedziela Palmowa - Hosanna!!!

mw

23.02.2017.

Dziękuję za ferie zimowe, wyjazd dzieci w góry i zabawy w śniegu. Dziękuję za naprawioną awarię wody i kończącą się grypę. Dziękuję za ciszę i Twoje prowadzenie moich myśli, za przypomnienie - już po raz drugi - o pl. Nankera 16, który był kiedyś moim adresem, o nieznanych mi modlitwach charyzmatycznych i ich skutkach. Zawsze to miejsce, do którego z radością wracam było oazą modlitewnej mocy trwającej przez siedem wieków istnienia - najpierw klarysek, potem urszulanek.

mw

21.02.2017.

Dziękuję za dobre wyniki badań, za dzisiejsze spotkanie przegadane, za życie Dominika obchodzącego dziś kolejne urodziny, za pamięć o nim matki chrzestnej i za cały radosny dzień dziękuję, za słońce i deszcz na przemian i za sporą resztę...

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za błogosławione dni odpoczynku, za dobry czas z Rodzicami; za wizyty w ważnych miejscach i snu pod dostatkiem, za pianino i Hrabala. Za poranne Msze u klarysek. Za grzebanie w przeszłości, poczynione odkrycia i stawanie w prawdzie. Za kulinarne sukcesy i kino; za jedność z Sylwią i spacery. Za bezpieczny powrót do Wrocławia i radość. Za to wszystko, obfitość ponad miarę, dziękuję Ci, Panie. 

Marysia

20.02.2017.

Dziękuję za nowy tydzień i wyjazd dzieci w góry, za to, że okazało się, że tak silne bóle to nie zawał a grypa...

mw

19.02.2017.

Dziękuję za szybką pomoc lekarską.
Dziękuję za ponad stuletnie życie Danuty Szaflarskiej, za jej świadectwo nawrócenia i przyjaźni z bł. ks. Jerzym Popiełuszko, dziękuję za wszystkie jej zdolności, którymi przez 80 lat pracy na scenie i w filmie uwrażliwiała na piękno tylu ludzi!

mw

18.02.2017.

Dziękuję za wrocławskie obchody pięćdziesięciolecia Odnowy w Duchu Świętym i za arcyciekawy wykład p. Marka Nowickiego o historii powstania ruchu charyzmatycznego i działania Ducha Świętego w Polsce i we Wrocławiu...

mw

Dziękuję za uruchomienie nawigacji. Okazało się to bardzo proste - dziękuję Ci, Panie Boże

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie za wszystkie kulinarne sukcesy ostatnich dni, za odpoczynek, za klaryski w pobliżu i muzykę.

Marysia

16.02.2017.

Dziękuję za dzisiejsze słońce i za wieczór z kwartetem Lutosławskiego...

mw

15.02.2017.

Dziękuję za serduszka i słodycze... Dziękuję za mego Tatę, dzisiaj wspominam jak obchodziliśmy jego urodziny i imieniny zarazem w tym jednym dniu. Dałeś mi Panie takich młodych, zdolnych i pięknych rodziców! Dziękuję za moje życie!Dziękuję za życie św. Michała Sopoćko, który pomógł św. Faustynie wypełnić misję o miłosierdziu Boga. Zmarł w dzień jej patrona - św. Faustyna.

mw

Za cały dzisiejszy dzień: poranną Mszę, udane ciasto i obiad, za szczęśliwy finał burzliwych losów Reynevana, za czas płynący wolno, za odpoczynek i powrót sił - dziękuję.

Marysia

14.02.2017.

Dziękuję Ci, Panie, za moją utalentowaną siostrę, dziś obchodzi kolejne urodziny. I za Anię dziękuję, i za Sebastiana...

mw

13.02.2017.

Dziękuję Ci Panie za genialny wynalazek ludzkości czyli radio - dzięki Ci właśnie dziś, w Światowym Dniu Radia, a szczególnie za Dwójkę.

Marysia

12.02.2017.

Za ożywczy niedzielny odpoczynek dziękuję.

ws

Dziękuję za dzisiejszy dzień, za koncert chóru Convivium (jak w każdą II niedzielę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 12.30) i za wieczorny koncert chóru NFM - dziś pod dyrekcją Paula McCreesh wykonał dawne i współczesne pieśni angielskie.

mw

11.02.2017.

Dziękuję za Kościół - troskliwą Matkę i sakramenty uzdrowienia, za dzisiejszy Dzień Chorych i łaski uzdrawiające... Za dzisiejsze spotkanie urszulańskie dziękuję...

mw

10.02.2017.

Za udział w dzisiejszej rozmowie - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za czas życia spokojnego, w pokoju i dziękuję za wszystkie poznane osoby, które przeżyły zsyłkę do łagrów Syberii czy Kazachstanu, za ich świadectwa wiary i Twojej pomocy w życiowych trudach. Większość już odeszła po wieczną nagrodę do Ciebie, Panie. Dziś wspominamy pierwsze wywózki w 1940 roku i dziękuję za pamięć o tym w każdym wrażliwym sercu. Dziękuję!

mw

Za Twoją opiekę dziękuję Ci, Panie.

Marysia

09.02.2017.

Dziękuję za Twoje prowadzenie, pozwalające mi odpocząć, niech Twoja chwała objawia się każdego dnia! Dziękuję za dzisiejsze wspólne obiadowanie, za wszystko co miłe jest także Tobie.

mw

08.02.2017.

Dziękuję za dobrą diagnozę, nie wymagającą dalszej interwencji i za mocny, spokojny sen, za miłe przywitanie kolejnego dnia i za to, że jestem potrzebna dziękuję!

mw

Za skończony semestr, za błogi odpoczynek i spokój, za diakonię Orędownik - dziękuję Ci Panie.

Marysia

07.02.2017.

Dziękuję za wszystko..., za Jarka i Władka.

mw

06.02.2017.

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie z Tobą i wspólnotą, za wszystkich, którzy kopiąc piłkę, wielbili Ciebie i za tych dziękuję, co przygotowali agapę i za wszystko w Odnowie, za zbliżający się jubileusz i Dzień Jedności, dziękuję Ci, Panie!

mw

05.02.2017.

Dziękuję za Dzień Pański i za dzisiejszych "margaretkowych" kapłanów... Dziękuję za wiadomość z Krakowa o postępie w procesie beatyfikacyjnym polskiej Teresy od Jezusa, karmelitańskiej mistyczki z VII wieku...

mw

03.02.2017.

Za dzisiejsze przeżycia w NFM - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję Ci, Panie Jezu za Twoją Matkę, która ofiarowała Ciebie Bogu, w świątyni, zgodnie z tradycją. I dziękuję za pierworodnego wnuka, którego prowadzisz w trudnej dziedzinie niesienia pomocy innym. Dziękuję za jego kolejny zdany egzamin w tej sesji zimowej... Dziękuję za szczęśliwy pierwszy lot Piotrusia i radość pobytu u dziadków...

mw

02.02.2017.

Dziękuję za nowy miesiąc, za nadzieję na zdrowy zimowy odpoczynek dzieci, dziękuję za Twoje, Panie prowadzenie, za pomoc lekarską i uspokojenie. Dziękuję za dwa zdane egzaminy Kamila i wyciągnięte dobre wnioski... Dziękuję za wszystkie przyjemności jakie mam dzięki naszej stronie i za wszystkie "przypominajki"...

mw

01.02.2017.

Dziękuję Ci Panie za Twoją nieustanną Obecność: w izdebce mojego serca, w moich bliskich, w siostrach i braciach, w Eucharystii, w niebie, śniegu i tym, co robię z Tobą...

jw

Zmieniony: środa, 02 sierpnia 2017 19:51
 
RocketTheme Joomla Templates