DKF zaprasza: Świąteczny western na Boże Narodzenie PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
sobota, 10 grudnia 2016 16:51

To będzie ostatnie w tym roku spotkanie filmowe w Płomieniu Pańskim. W radosnej atmosferze oczekiwania na przyjście Pana, w czwartkowy wieczór, 15 grudnia obejrzymy piękną opowieść na Boże Narodzenie: CUD NA DZIKIM ZACHODZIE.

Akcja filmu zrealizowanego w gwiazdorskiej obsadzie (Kris Kristfferson, Kim Catrall) osadzona jest w realiach klasycznego westernu. Nie zabraknie więc rewolwerowców, kawalerzystów i oczywiście Indian. Jednocześnie poznamy wspaniałą historię narodzenia Jezusa Chrystusa.

Nadchodzi czas Bożego Narodzenia. Jericho (Kris Kristofferson) i Dora (Kim Cattrall) Adamsowie wraz ze swoim małym synkiem zostają porwani przez Indian z plemienia Czarnych Stóp. Wódz Indian Washakie (Rino Thunder) szuka odwetu na Jericho, który wiele lat temu zabił w samoobronie jego syna. Śladami uprowadzonej rodziny podąża oddział kawalerzystów. Rozpoczyna się walka z czasem. Próby Jericho, aby uwolnić najbliższych, kończą się niepowodzeniem. Wówczas Dora zaczyna opowiadać Indianom historię poczęcia i narodzin Jezusa.

Zapraszamy na film CUD NA DZIKIM ZACHODZIE  w czwartek, 15 grudnia o godz. 19.00, sala nr 15 na parterze Domu Katechetycznego, przy parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu, ul. Monte Cassino 68.

Zmieniony: sobota, 17 grudnia 2016 11:54
 
RocketTheme Joomla Templates