2016-09-04 XXIII Niedziela Zwykła PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 04 września 2016 15:15

XXIII Niedziela Zwykła

4 IX 2016 rok

Czytania:
Mdr 9, 13-18 Prawdziwa mądrość;
Flm 9-17 Wszyscy są braćmi;

Łk 14, 25-33 Kto nie wyrzeka się wszystkiego, nie może być uczniem Jezusa.

W tym tygodniu
w czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. Ksiądz Arcybiskup skierował do naszej parafii nowych wikariuszy: ks. Piotra Rapacza i ks. Marcina Kołodzieja. Serdecznie witamy w naszej społeczności!
  2. Nastąpiły też zmiany w naszym klasztorze Sióstr Służebniczek. Siostra Salwatora po dwóch kadencjach przełożeństwa została skierowana do placówki w Kłodzku. Nową przełożoną została siostra Nazaria. Witamy wśród nas siostrę Jolantę.
  3. Witamy również ks. diakona Łukasza Radomskiego, który będzie odbywał praktykę duszpasterską. Życzymy owocnego przygotowania do Chrystusowego kapłaństwa.
  4. Zapraszamy dziś na nabożeństwo niedzielnych Nieszporów o godz. 1730.
  5. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 5 września, o godz. 1030 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  6. W imieniu organizatorów zapraszamy na VI Międzynarodowe Spotkanie Miłośników Ziemi Wołyńskiej i Kresów Wschodnich, które odbędzie się w dniach 10 i 11 września w Świątnikach koło Sobótki.
  7. Klub Pielgrzyma przy naszej Parafii zaprasza na spotkanie dotyczące wypraw turystyczno-pielgrzymkowych w roku 2017. Zapraszamy w środę, 7 września, o godz. 1830 do Domu Parafialnego. Plan wypraw został wywieszony w gablocie przed kościołem.
  8. Polecamy nowy numer diecezjalnego czasopisma Nowe Życie oraz naszego parafialnego U Świętej Rodziny, zatytułowany Boży Świat. Egzemplarze wyłożone są na stoliku obok ambony.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci  +Klara Derwojed i  +Stanisław Polczyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

 

 
RocketTheme Joomla Templates