2016-06-19 XII Niedziela Zwykła PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 19 czerwca 2016 16:43

XII Niedziela Zwykła

19.06.2016 roku

Czytania:
Za 12, 10-11 Będą patrzeć na tego, którego przebili;
Ga 3, 26-29 Wiara w Chrystusa znosi podziały między ludźmi;
Łk 9,18-24 Wyznanie wiary w Chrystusa i zapowiedź męki.

W tym tygodniu
we wtorek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
w piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe o godz. 1730.
  2. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej Wielkiej Wyspy zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona we wtorek, 21 czerwca, o godz. 1800. Po Mszy w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.
  3. Dyskusyjny Klub Filmowy Wspólnoty Płomień Pański zaprasza na projekcję polskiego filmu z 2015 roku pt. „Sprawiedliwy”. Film ten zapowiadany był jako „niezwykła historia zwykłego bohaterstwa”. Zapraszamy do Domu Parafialnego w czwartek, 23 czerwca, o godz. 1900. Wstęp wolny.
  4. Potrzebujemy jeszcze 8 miejsc noclegowych dla osób przyjeżdżających do Wrocławia w ramach Światowych Dni Młodzieży. Deklaracje można składać w zakrystii. Dziś też odbywa się zbiórka do puszek na rzecz organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  5. W przedsionku kościoła został powieszony plakat zapowiadający koncert największego chóru Europy, SINGING EUROPE, który odbędzie się w ramach Światowych Dni Młodzieży na Stadionie Miejskim w dniu 23 lipca. Wstęp jest bezpłatny, warunkiem wejścia na koncert jest wcześniejsze zgłoszenie i otrzymanie wejściówki. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie do 24 czerwca pod numerem podanym na plakacie.

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

 
RocketTheme Joomla Templates