2016-05-08 Wniebowstąpienie Pańskie PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 08 maja 2016 15:58

Wniebowstąpienie Pańskie

08.05.2016 roku

Czytania:
Dz 1, 1-11 Uniósł się w ich obecności w górę;
Ef 1, 17-23 Bóg posadził Chrystusa po swojej prawicy;
Łk 24, 46-53 Jezus został uniesiony do nieba.

W tym tygodniu
w poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski;
w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy;
w sobotę święto św. Macieja Apostoła.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17:30.
  2. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb..
  3. Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich zaprasza dziś o godz. 17:00 na Mszę św. w intencji osób chorych i pracowników Służby Zdrowia. Msza zostanie odprawiona w kaplicy Ojców Salwatorianów przy ul. Matejki..
  4. Po wieczornych Eucharystiach trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Tegoroczna nowenna połączona jest z odmawianiem Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  5. W piątek, 13 maja, przypada pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie po wieczornej Mszy będziemy odmawiać różaniec fatimski, po czym odbędzie się procesja wokół naszego kościoła. Prosimy o przyniesienie świec.
  6. Odnowa w Duchu Świętym, wspólnota Płomień Pański zaprasza w sobota 14 maja na czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego pod hasłem: Duch Święty Napełnia Bożą Miłością. Początek o godz. 19:00, uroczysta Eucharystia o godz. 21:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Nasz parafianin, ks. Stanisław Bakes serdecznie zaprasza na Mszę św. w której pragnie podziękować za 25 lat kapłaństwa. Eucharystia zostanie odprawiona w kościele św. Wojciecha w Jeleniej Górze przy ul. Moniuszki, w dniu 21 maja o godz. 14:30.

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże! 

Zmieniony: niedziela, 08 maja 2016 16:06
 
RocketTheme Joomla Templates