Czerwiec 2016 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 29 kwietnia 2016 21:52

Błogosław, duszo moja, Pana, 
i wszystko, co jest we mnie,
święte imię Jego. 
Błogosław, duszo moja, Pana 
i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach.

Panie Boże, pragniemy pamiętać
o wszystkich Twoich dobrodziejstwach.
Ty jesteś godzien wszelkiej chwały i czci.
Ty jesteś godzien tego, aby Ci dziękować.

 
Jeśli zapragniesz podziękować Panu Bogu właśnie tutaj, zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Aby przeczytać, za co dziękowaliśmy Bogu w czerwcu, kliknij Więcej...

30.06.2016.

 
Dziękuję za wiarę pierwszych chrześcijan, którzy byli prześladowani w czasach Nerona i oddali swoje życie potwierdzając Prawdę przekazaną przez apostołów - dzisiaj wspominamy ich w liturgii Kościoła. Dziękuję za dzisiejsze "domowe przedszkole" i za całe dobro jakie się wydarzyło.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za dzisiejszy dzień, za każdą lekcję której mi udzieliłeś, za ciepły letni deszcz i dobre wiadomości podczas kontroli.
Marysia
 
29.06.2016
 
Dziękuję za Apostołów św.św. Piotra i Pawła i za ich podopiecznych, wśród nich półrocznego Piotrusia...Dziękuję za uroczyste zakończenie zajęć przedszkolnych i pamiątkowe obdarowanie... Dziękuję za cały dzisiejszy dzień, za łaskę uczestnictwa w krakowskiej Mszy św. - jesteś hojny, Panie!
mw
 
Za panią Agatę od fitnessu i wszystkie dzielnie ćwiczące panie - dziękuję : )
Maria
28.06.2016
 
Za dzisiejszy cały dzień...... dziękuję Ci, Panie Boże.
Marysia
 
Dziękuję za spełnienie marzeń o wiele szybciej niż się tego spodziewałam. Za to jaką mnie stworzyłeś. Za Twoje wsparcie i wspaniałych ludzi wokół. A przede wszystkim za to, że dałeś mi tak kochanego męża :)
słowiczek
 

27.06.2016.
 
Dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie po roku, za tę jakość kontaktu, treściwe rozmowy i umocnienie.
Marysia
 
Za wakacje, za wczorajsze, udane spotkanie ze znajomymi... Dziękuję Ci, Panie.
Maja
 
Za harcerki dziękuję, wyjeżdżające dziś na wakacje, na letni obóz skautowy, za ich udział we Mszy św. przed wyjazdem... Dziękuję za chłodny dzień i radość dzieci, że rok szkolny za nimi... Dziękuję za Twoje błogosławieństwo nam wszystkim, jak każdego dnia...
mw
 
26.06.2016.
  
Dziękuję za możliwość niedzielnego oddechu, za chłodniejszą pogodę i odpoczywające dzieci i za mądre słowa ks. Igora - błogosław mu, Panie! Dziękuję, że dajesz się nam cały i w słowie i w pokarmie i w miłości... Dziękuję za szczęśliwą drogę tam i tu...
mw
 
Za obecność Moniki, pusty w sobotę wieczór SOR, zaangażowaną panią doktor, skuteczne krople i szybką poprawę dziękuję. Za wzrok, niezwykły dar - dziękuję Ci Panie. Za Twoją troskę, którą mogę nomen omen widzieć w tej historii.
Marysia
 
Za wczorajszy genialny koncert na placu Wolności (David Gilmour ze swoimi muzykami, Leszek Możdżer, Zbigniew Preisner). Za to, że muzyka, Twój fantastyczny pomysł, nie zna granic i nie ma końca - dziękuję Ci bardzo, Panie Boże.
Zbyszek
 
Dziękuję za rok małżeństwa, za wszystkie wyzwania osobiste i pracownicze, za super wypoczynek rocznicowy oraz za to, że zasze jesteś i można Ci powierzyć wszystkie lęki i niepokoje
Beata
 
25.06.2016.
 
Dziękuję za babciną recepturę, która znowu pomogła...
mw
 
Dziękuję za nabożeństwa czerwcowe i dzisiejsze "olśnienie", o co tak naprawdę chodzi w kulcie Bożego Serca. I za słowa JPII: "Ten kult zawiera orędzie niezwykle aktualne w naszych czasach, ponieważ z Serca Syna Bożego, umarłego na krzyżu, wytrysnęło wiekuiste źródło życia, które daje nadzieję każdemu człowiekowi. Z Serca ukrzyżowanego Chrystusa rodzi się nowa ludzkość, odkupiona od grzechu".
Maria
 
23.06.2016.
 
Dziękuje Ci Panie, za to, że mimo kłopotów ze sprzętem projekcja DKF odbyła się się bez zakłóceń.
Maciej
 
Za moją trasę do pracy i z pracy, która ostatnio obfituje w super niespodzianki. Za nagrania i zdjęcia, które dziś niespodziewanie udało mi się zrobić. Za wzruszenie spowodowane próbą Gilmoura... A także za Wandę i wszystkie wspomnienia z Nią i z Jelenią Górą, Legnicą oraz Mrzeżynem związane:). Za to, że jestem tatą i mam Tatę w niebie. Za dzisiejsze prezenty. Dziękuję Ci, Panie Boże.
Zbyszek
 
Za moją ukochaną babunię Wandę i mego najwspanialszego Tatę, którzy odeszli ale tak wiele mi ofiarowali - dziękuję Ci, Ojcze!
mz
 
Za wakacje, Monikę, grotę solną i sen przez duże S dziękuję Ci, Panie. Za cały cudowny tydzień odpoczynku, który jest przede mną.
Marysia
 
Za Wandę, która "nie chciała Niemca"; za prababcię Wandę i mamę Wandę i wszystkie Wandy znane i nie... Za Ojca, który jest w Niebie, do którego z każdym dniem zblizam się by wtulić się w Jego kochające ramiona - na wieczność... Za ziemskiego Tatę dziękuję - i za Tatę moich dzieci, za ojców duchownych i zakonników - rekolekcjonistów nawracających moje ścieżki na dobre drogi. Dziękuję za życie śp. Eli Kasprzyckiej, którą dziś żegnają w Przemyślu jej bliscy i wdzięczni za patriotyczne zaangażowanie...Niech odpoczywa w spokoju..
mw
 

22.06.2016.
 
Za Alę i Alicję i wszystkie Ale znane i nieznane, dziękuję Ci, Panie. Za dobrze ułożony dzień, bez wcześniejszych planów - za czas na Eucharystię wieczorną po rehabilitacji. Za Bramę i bramkę - dziękuję...
 
mw
 
21.06.2016.
 
Za diakonię Orędownik - dziękuję Ci Panie. Za ostatni dzień w przedszkolu, wycieczkę do Trzebnicy dobrze przeżytą, i za pożegnanie.
Marysia
 
Za wszystkie cuda, które czynisz - dziękuję Ci, Panie. Jesteś wielki!
Maria
 
20.06.2016.
 
Dziękuję za cały dzień, za przyprowadzenie mnie na Eucharystię, choć sądziłam, że jest dopiero za tydzień. Dziękuję za moją śp. Teściową, dzisiaj obchodziłaby swoje urodziny. Dziękuję za podarowaną przez Autora "Teologię dla bezdomnych". Dziękuję za nowe perspektywy...
mw
 
19.06.2016.
 
Za niedzielę dziękuję Ci, Panie, za radość z wszystkich od rana zbierających się przy stole - i za Sarę, dziękuję! Dziękuję za nocny półmaraton i zmierzenie się Mariusza (z dobrym czasem) i Tomka...
mw
 
Za szafarzy dziękuję Ci Panie Boże - zdecydowanie; a także za dzisiejszą cudowną popołudniową burzę, i za to że zdążyłam do groty - dziękuję Ci Panie.
Marysia
 
Za dzisiejszą Mszę Świętą za szafarzy nadzwyczajnych, a szczególnie za pomysłodawcę i ofiarodawcę - dziękuję Ci Panie Boże. Ale przede wszystkim dziękuję Ci za to, że możemy Tobie - Panie Jezu - służyć w chorych i cierpiących...
Zbyszek
 
Za to, że dziś rano była piękna pogoda, za rekolekcje, które odbędą się w Lewinie... Dziękuję Ci, Panie.
Maja
 
Dziękuję za chrzest św. małej Niny, za bogactwo rodziny.
ws
 
18.06.2016.
 
Dziękuję za 66 lat kapłaństwa J.E. ks. kard. Henryka Gulbinowicza i całe Jego życie oddane Bogu i Jego wyznawcom.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za dzisiejszy dzień i wszystko, co się wydarzyło.
Marysia
 

17.06.2016.
 
Dziękuję za przysłane nagrania konferencji tyskich, za możliwość ponownego ich wysłuchania...
 
mw
 
16.06.2016.
 
Dziękuję za zakończenie sezonu melomanów, za patronat i zapał organizacyjny Zbyszka, za rozeznanie i wybory najlepszych koncertów...za utalentowanych muzyków dziękuję, przekazują nam Twoje, Panie natchnienia - piękno, harmonię i miłość...
mw
 
15.06.2016.
 
Dziękuję za umówione spotkanie z Basią i niepodziewane z Agatką, za transport ekspresowy, chroniący przed deszczem, za górny ząbek Piotrusia - dziękuję! Dziękuję za Jolanty, Jole i Jolki... bliższe i dalsze (także z Kanady i USA).
mw
 
13.06.2016.
 
Dziękuję za dzisiejszy dzień, za modlitwę wspólnoty prowadzoną przez ks. Wojtka, za przypomnienie o odpustach zupełnych i warunkach koniecznych do ich spełnienia. Dziękuję za radość Ewuni z obdarowania i za obecność Haneczki. Dziękuję za ciepłą wodę.
mw
 
Za przetrwany dzień w pracy, za podtrzymującą modlitwę innych, za to że się doczłapałam do groty solnej, za regenerację i głęboki sen.
Marysia
 
Święty Antoni, za Twoje wstawiennictwo i opiekę: dziękuję!
mz
 
12.06.2016.
 
Za Duszniki - dziękuję Ci Panie Boże. I za przypominajkę w PR2 :)
Zbyszek
 
Dziękuję Ci, Panie, za moją przyjaciółkę, z którą spotkałam się po sześciu latach rozłąki. Dziękuję Ci za to, że planuje ona przeprowadzkę do mojej miejscowości.
Maja
 
Za wolną niedzielę, odpoczynek, sen w odpowiedniej ilości, stopniowe odzyskiwanie sił, spokój i książki. Dziękuję Ci Panie.
Marysia
 
11.06.2016.
 
Dziękuję Ci, Wielki Opiekunie Mój i mojej rodziny, za perfekcyjnie zorganizowane dla nas z małym Iwo "wczasy" w górach, za "pikniki", kamienie w Wiśle i rozmowy, a także za wszystkich wspierających nas modlitwą.
ws
 
Dziękuję za dzisiejsze WARSZTATY - za katechezy, modlitwy i przygotowanie do służenia wstawiennictwem w intencji osób potrzebujących uzdrowienia... Dziękuję za słodkości i miłą atmosferę w czasie przerw, za organizatorów i wszystkich pomocników - za moc miłości i potrzebne dary Ducha świętego... Dziękuję!
mw
 
Dziękuję Ci bardzo, Panie za dotychczasowe Olowe wyniki.
mz
10.06.2016.
 
Dziękuję za rodzinne śniadania, za Kamilowe zaliczenie semestru i przygotowanie do sesji egzaminacyjnej, za dzisiejsze szczepienie Piotrusia i przesunięcie długo oczekiwanego terminu operacji zaćmy, za powrót do zdrowia Ani i dobre warunki do rekonwalescencji, za cierpliwość moich przyjaciółek klasowych i za spotkanie z wizytującymi Szkołę asysentkami M. Generalnej, dziękuję za wszystko co dzieje się z Twojej łaski... Dziękuję za siostry benedyktynki, opiekujące się w Bielsku Wisią i Elą... Dziękuję za to, że wspomnienie o św, Magdalenie 22 lipca będzie świętem - należy się to w Kościele tej, która pierwsza rozmawiała z Jezusem Zmartwychwstałym! Dziękuję za zapowiedź powstania dalszej części Pasji - o Zmartwychwstani u... Dziękuję za każdą dobrą nowinę!
mw
 
09.06.2016.
 
Dziękuję za wiadomość, że Biskupi obecni na 373. zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie modlili się w środę o godz. 13.00 o pokój na świecie. Ta międzynarodowa inicjatywa dotyczy dnia 8 czerwca - rocznicy ekumenicznej modlitwy o pokój.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za Martę, która obchodzi dziś urodziny, a dzięki której tak wiele dobrych rzeczy zdarzyło w moim życiu. Za relację, która mimo odległości wciąż trwa - dziękuję.
Marysia
08.06.2016.
 
Dziękuję Ci, Panie, za moje świetne wyniki w nauce.
Maja
 
Dziękuję za dzisiejsze spotkania i "wycieczkę krajoznawczą"...Dziękuję za przypomnienie, że jutro o 13.00 świat połączy się minutą modlitwy o pokój, trzeba nastawić "alarmy"...
 
mw
 
07.06.2016.
 
Dziękuję za zdrowie ks. Krzysztofa, jesteś Wielki, Panie! I dajesz nowe zadania, ważne zadania, dziękuję Ci za nie w imieniu Kościoła, który budujesz i umacniasz swoją łaską!
 
mw
 
Dziękuję Ci Panie za trzy wolne dni, za długie godziny spędzone dziś w ogrodzie botanicznym, odpoczynek, słońce, szumiącą zieleń i wyciszenie, za to że mogłam kompletnie bezczynnie i bez pilnowania czasu gapić się na rośliny i chłonąć gorąco. Dziękuję za moją stancję, za Grażynę i koty. Dziękuję Ci za maila od Joli.
 
Marysia
06.06.2016.
 
Dziękuję za dobrą nowinę dzisiaj usłyszaną, za Kubusia, który przyszedł na świat 3 dni temu, czyniąc Janeczkę prababcią...
 
mw
 
Dziękuję Ci Panie za nowy dzień, za każdą jego chwilę która przede mną, za to co będę robić, mówić i myśleć, za ludzi których spotkam i z którymi będę rozmawiać przez telefon i wymieniać maile. Bądź uwielbiony Panie w tym wszystkim!
 
jw
 
05.06.2016.
 
Dziękuję za nowego polskiego świętego, o. Stanisława Papczyńskiego, który był kapelanem wojsk króla Jana III Sobieskiego. Modlił się o zwycięstwo przed wyruszeniem króla pod Wiedeń na walkę z potęgą turecką napierającą na chrześcijańską Europę... i nam może wyprosić u Pana zwycięstwo w każdej walce ze złem... Ufajmy!
mw
 
Dziękuję Ci Panie Boże - za skończony semestr w szkole, zdany ostatni egzamin, za wspierającą modlitwę DO, dzięki której dałam radę. Dziękuję za Asię i Pawła, cudowne Twoje anioły, dziękuję za Monikę, Anię i Zbyszka. Dziękuję Ci za moje cudowne mieszkanko i za to, że po czwartkowym występie Jeży będzie już z górki.
Marysia
 
04.06.2016.
 
Dziękuję za to, że zachęcasz nas - przez Maryję - do modlitwy różańcowej wynagradzającej za nasze grzechy i całego świata. Dziękuję za pierwszą sobotę miesiąca i Mszę św. z piękną homilią w parafii św. Faustyny. Dziękuję za spokojny dzień, przygotowujący do wspólnego świętowania niedzieli...
mw
 
03.06.2016.
 
Dziękuję Ci za Twoją obecność w tym wymagającym tygodniu. Dziękuję za ludzi, którymi mnie otaczasz.
bk
 
Dziękuję za odwagę nazwania emocji po imieniu i wyciszenie eskalacji w działaniu pełnym pretensji o niespełnione wymagania.. Dziekuję za Twoje obdarowanie, za radosne "dziecko" jakie jest w Toli, za jej skuteczną rehabilitację i miłość rodzinną, za pamięć sięgającą wczesnego dzieciństwa. Dziękuję za Twoje Najświętsze, kochające nas wszystkich Serce, które dzisiaj szczególnie czcimy...Dziękuję za treść modlitwy: "Uczyń serce moje według Serca Twego!"...Uczyń!
 mw
 
Dziękuję Ci Panie, że Twoja miłość jest tak wielka, że wysiada przy niej ludzka (choćby najwspanialsza) logika. Dziękuję za to, że owcę którą każdy pasterz spisałby na straty, a gdyby znalazł to "ubiłby dziadówę, żeby mu innych owiec nie wyprowadziła ze stada" (cyt. Fabian Błaszkiewicz) Ty witasz z radością i z miłością tulisz. Dziękuję, że ja też mogę bywać taką owcą i proszę, żebym mogła tak ja Ty patrzeć na wszystką inną Twoją zwierzynę.
jw
 
02.06.2016.
 
Dziękuję, że moja siostra zdała prawo jazdy!!!! :) Dziękuję, że czuwasz i wysłuchujesz...
bk 
 
Dziękuję Ci za to, że będąc Twoim dzieckiem, nie jestem sierotą... Dziękuję za Twoją Matkę, za Jej opiekę, także w dzisiejszej podróży (przez Częstochowę) i za szybki powrót do domu...
mw
 
01.06.2016.
 
Za Oleńkę - dziękuję Ci Panie Boże z całego serca!
mz
 
Dziękuję Ci Boże za moje i płomieniowe dzieci.
Olek
 
Dziękuję Ci Boże za to, że wszystkie dzieci są Twoje i ja też :)
bk
 
Dziękuję Ci Panie za moje dzieci i za to, że to właśnie mnie wybrałeś na ich mamę.
jw
 
Ja również dziękuję Ci Panie Boże z całego serca za obdarowanie dziećmi :)
Zbyszek

 

Zmieniony: środa, 02 sierpnia 2017 19:55
 
RocketTheme Joomla Templates