Maj 2016 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 29 kwietnia 2016 19:24

 

Dziękuję Ci Panie za każdy poranek. Dziękuję Ci za każdy męczący dzień i siły na kolejne wyzwania. Dziękuję za radość dnia codziennego, za małe sukcesy i wielkie porażki. Dziękuję za mądrość, którą dajesz i ludzi, którymi się ze mną dzielisz. Dziękuję za radości i smutki. Dziękuję za to jak mnie stworzyłeś. I za to, że wciąż jesteś przy mnie. Dziękuję za Twój czas.

Jak często dziękujesz Bogu?

A jak często dziękujesz swoim bliskim i ludziom, których spotykasz na co dzień - nawet za najmniejsze drobnostki?


Dziękuj :) Bo najfajniej jest móc podziękować Bogu za to, że potrafisz dziękować :)

Za co dzisiaj podziękujesz Bogu?

Jeśli znajdziesz w sobie chęć podziękowania Panu Jezusowi za jakąkolwiek chwilę twojego codziennego życia, to napisz komentarz pod tym artykułem lub przyślij maila na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jeśli chcesz się przekonać, jak Bóg działał w naszym życiu w maju - kliknij Więcej...

31.05.2016.

Dziękuję Ci Panie za Twoją miłość, którą mi objawiasz przez innych ludzi, ich życzliwość, troskę i ciepło dające tak wiele sił i radości! Dziękuję też za chmury i deszcz.

jw

30.05.2016.

Dziękuję Ci za to, że dołączyłam do Diakonii Uwielbienia. Dziękuję Ci, Panie.

Maja

28.05.2016.

Za powrót PPP :-) i za całe mnóstwo tego dobra, które się ostatnio wydarzyło - dziękuję Ci, Panie.

Marysia


18.05.2016.

Dziękuję za dzień narodzin - przed 96 laty - Karola Wojtyły, któremu zaplanowałeś stolicę Piotrową. Dziękuję za wygraną bitwę na Monte Cassino, otwierającą drogę do zwycięstwa w całej Europie. Dziękuję za Twoje plany i codzienne małe zwycięstwa otwierające coraz bardziej na Ciebie. Dziękuję!

mw

17.05.2016.

Dziękuję za czas na wszystko co było ważne dzisiaj, za każdą rozmowę i każdą spotkaną osobę. Dziękuję za Mamę Tereni, piękną, dobrą i dzielną kobietę, która zasnęła w Panu w 98 roku życia...Dziękuję za trwałą pamięć jej miłego uśmiechu i serdeczności... Dziekuję!

mw

16.05.2016.

Dziękuję za nową Margaretkę, za to, że zgłosiło się dokładnie tyle osób, ile było koniecznych - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za każde obdarowanie, które jest równocześnie zadaniem i dziękuję za Matkę Kościoła, Matkę każdego z nas - nie jesteśmy sierotami!

mw

Panie Boże, chcę Ci podziękować za cudoooooowne buty, za Wojtka i za Renię. Dziękuję Ci.

Marysia

15.05.2016.

Za Twoje przyjście - Duchu Święty, i za rozpoczynający się jutro okres zwykły - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

14.05.2016.

Dziękuję za dzisiejszy dzień poukładany Twoją łaską, za czas na wszystko co zaplanowałeś dla mnie, i za to, że umiałam zdać się na Twoje prowadzenie - dziękuję!

mw

13.05.2016.

Dziękuję Ci Panie, że prowadziłeś mnie kolejny raz tak ewidentnie podczas zakupów. Ty jesteś troskliwym Tatą. Dziękuję.

Marysia

Dziękuję za dzisiejszą Mszę celebrowaną przez "jednorękiego" ks. Krzysztofa. Dziękuję za Twoją opiekę nad Nim i towarzyszącym Mu w środę ministrantem Krzysztofem. Dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

12.05.2016.

Dziękuję za Prymasa Tysiąclecia, który odważnie i skutecznie bronił chrześcijańskie j wiary naszego narodu. 90 lat temu otrzymał sakrę biskupią. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć z młodzieżą w zawierzeniu naszej Ojczyzny Maryi - w rocznicę ślubów Jasnogórskich. Dziękuję za wiarę, nadzieję i miłość, dziękuję za wstawienników modlących się w intencjach osób chorych - za to, że wysłuchujesz nas, Panie i pragniesz naszej ufności Tobie...

mw

Dziękuję Ci Panie za przerwę na rower, za nogi, które mogą nas nosić i pedałować i ręce do trzymania kierownicy i tylu innych rzeczy, za post, za dar mowy i wszystkie rozmowy. Dziękuję Ci też za młodych ludzi świętujących Juwenalia. Bądź uwielbiony i błogosławiony w każdym z nich, także we wszystkich imprezach i sytuacjach, w których tak trudno dostrzec Twoją obecność.

jw

11.05.2016.

Dziękuję za spotkanie małej grupy i rozpoczęty post, za zmęczenie wiosenne i kontynuację rehabilitacji, za to, że troszczysz się, Panie, o moją codzienność.. Dziękuję!

mw

Za udany występ moich dzieci - dziękuję Ci bardzo, Panie Boże.

Marysia

Dziękuję Ci Tato za moje dzieci, za poprawę zdrowia Bartka, za błękit nieba i światło słońca, śpiew ptaków i za siły do pracy. Dziękuję za ciepłe słowa i życzliwość tak wielu osób. Dziękuję, że wszystko dzieje się w Tobie i dajesz mi Panie to czasem odczuć.

jw

10.05.2016.

Dziękuję za kolejny dzień życia w pięknie wiosennych widoków i zapachów - stworzyłeś ten świat dla nas taki wspaniały! Dziękuję za wczorajsze przypomnienie komu i co powinnam przebaczyć i za pokój serca po modlitwie i Twoim błogosławieństw ie...

mw

09.05.2016.

Dziękuję za św. biskupa męczennika z Krakowa i za wszystkich Staszków, Stasie i Stanów - dziękuję, że mogłam modlić się nad grobem króla Bolesława-mordercy, który jako banita pokutował za dokonaną zbrodnię, pracując ciężko - jako drwal. Przed śmiercią ujawnił kim jest i został pochowany na zewnątrz kościoła w Ossiech. Dziękuję za tablicę upamiętniającą go -ufundowaną przez polskich ułanów z 1920 roku.

mw

08.05.2016.

Za dzisiejszy koncert. Haendel - Zuzanna i starcy. Za wykonawców, za teksty wyświetlane na ekranie, za ponad 2 i pół godziny fantastycznej muzyki pięknie wyśpiewanej i zagranej, za poczucie humoru wykonawców... za całość. Za nawiązanie do ... naszej wspólnoty: "Niebo bezstronne, zawsze dłoń twoja cnotę prawdziwą nagradza balsamem pokoju. Błogosław swoim płomieniem młodzieńca i prowadź jego kroki po ścieżkach prawdy.". Dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za dzisiejsze przypomnienie, że "Bóg króluje nad narodami, Bóg zasiada na swym świętym tronie, że Pan wśród radości wstępuje do nieba" i czym jest "przemożny ogrom Jego mocy względem nas wierzących na podstawie działania Jego potęgi i siły", Dziękuję za Twój plan zbawienia, za nadzieję!

mw

07.05.2016.

Dziękuję Ci za dzisiejszą religijną dyskusję na zajęciach, za wysłuchaną modlitwę o odwagę i mądrość, i za to że jeszcze Karmel był otwarty i mogłam do Ciebie wstąpić wracając ze szkoły.

Marysia

Za krakowskie wspomnienia i papryczkowy przysmak, za radość dzieci z gry na trawniku - za pachnący bez dziękuję Ci, Panie i za fatimskie wezwanie do pierwszosobotnich praktyk...

mw

Za dzisiejszą pogodę i koszenie trawy, za radość płynącą z tej pracy - dziękuję Ci, Panie Boże.

Zbyszek

 06.05.2016.

Za dobrą rozmowę, podjętą decyzję i pokój serca - dziękuję.

Maria

Dziękuję za dobry przebieg wymiany soczewki, za spotkanie rodzinne i spotkanie rehabilitacyjne, za piękną pogodę i wschodzenie rzodkiewki oraz za pomoc w niesieniu zakupów... Dziękuję za Twoją opiekę i pięknie rozkwitający świat, za spokojne miejsce do życia.

mw

05.05.2016.

Za dzisiejszy dzień - dziękuję Ci Panie.

Marysia

04.05.2016

Dziękuję za Duchową Adopcję Maturzystów (DAM), zorganizowaną przez ojców, braci i kleryków z krakowskiego zakonu pijarówm którzy będą się modlić od 4 do 27 maja o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, modlitwą do Ducha Świętego o dobre wybory w życiu, a także o powołania „Ucz się, módl i ufaj” – wystarczy na stronie www.maturzysci.pijarzy.pl wpisać imię, nazwisko, miejscowość, szkołę i adres mailowy.

mw

03.05.2016

Dziękuję za wyróżnienie orderem Orła Białego wieloletniej przyjaciółki Ojca św. - Wandy Półtawskiej i za jej słowa wspomnień i oceny teraźniejszości ...dziękuję Ci, Panie! Przede wszystkim dziękuję dziś Tobie, Maryjo, Matko Zbawiciela, że jesteś naszą Matką i zarazem Królową naszej Ojczyzny. Dziękuję za ponowny Akt Zawierzenia, w którym przypomniano, że „oddając się dzisiaj Tobie – Bogarodzico i nasza Matko – jesteśmy przekonani, że w ten sposób jak najlepiej zabezpieczymy całą naszą chrześcijańską, osobistą i narodową przyszłość. Jesteśmy bowiem święcie przekonani – podobnie jak nasi ojcowie – że Ty, O Maryjo, jesteś dla każdego i każdej z nas „przedziwną pomocą i obroną” na drogach naszej chrzcielnej wierności Chrystusowi, naszemu Zbawicielowi”.

mw

Dziękuję za promyczki :) I za to, że Staśko mi zaufał i dał się ostrzyc :)

bk

02.05.2016

Dziękuję za normalniejszy świat - za święto flagi, dziękuję za perspektywę powiększenia się wrocławskiej rodziny o nowych powinowatych i za radość z przygotowania ich powitania... Dziękuję za majówkowe wspomnienia i za wiosenną pogodę dziś, za rozpoczęte majowe nabożeństwa i za czas na odpoczynek...

mw

Za zielony Ostrów i jakąś kiełkującą sympatię do niego, za odpoczynek, spacer, za kaplicę Adoracji w farze, filmowe wieczory z rodzicami i spełniane zachcianki dziękuję Ci Panie.

Marysia

01.05.2016

Dziękuję za małe szkraby, które przygnałeś dzisiaj do naszego domu :) i za ich rodziców ;) Dziękuję za wsparcie i Twoją obeność. Dziękuję, że nawet z wyjazdu służbowego potrafisz zrobić piękne rekolekcje. Dziękuję Ci za owoce, które z tego wypłyną i już wypływają... Prowadź nas Panie...

bk

Dziękuję za spotkanie rodzinne i zaproszenie na wesele, za radość z decyzji narzeczonych i za szczęśliwy przylot Toli, za Sarę i całe to dzisiejsze miłe zamieszanie, za Twoją obecność i niedzielne spotkanie z Miłością, którą obdarzasz każdego, dziękuję za błogosławieństw o papieskie i za wszystkie wyczytane myśli...

mw

Dziękuję Panie za w końcu szczęśliwą podróż, za przygody w jej trakcie...za opanowanie, za dzieci, które dziś przyjęły Cię po raz pierwszy. Za zupełnie nieoczekiwane spotkanie i pyszny obiad. Jesteś wielki!

mz

Zmieniony: niedziela, 26 czerwca 2016 12:18
 
RocketTheme Joomla Templates