2016-04-10 III Niedziela Wielkanocna PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 10 kwietnia 2016 12:46

III Niedziela Wielkanocna

10.04.2016 roku

Czytania:
Dz 5, 27-41 Cierpienie dla imienia Jezusa;
Ap 5, 11-14 Chwała Baranka;
J 21, 1-14 Trzecie zjawienie się Zmartwychwstałego Apostołom.

W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Marcina I, papieża i męczennika.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

  1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
  2. Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich zaprasza dziś o godz. 1700 na Mszę św. w intencji osób chorych i pracowników Służby Zdrowia. Msza zostanie odprawiona w kaplicy Ojców Salwatorianów przy ul. Matejki.
  3. Zapraszamy na nabożeństwo niedzielnych Nieszporów o godz. 1730.
  4. Ruch Kultury Chrześcijańskiej „Odrodzenie” - Koło im. św. Jana Pawła II we Wrocławiu zaprasza na spotkanie, które odbędzie się we wtorek (12 kwietnia) o godzinie 1700 w Domu Parafialnym. W programie prelekcja pana profesora Michała Mierzejewskiego o pułkowniku Kuklińskim.
  5. W tym tygodniu kończy praktykę duszpasterska w naszej parafii ks. diakon Paweł Krukowski. Bardzo dziękujemy ks. Diakonowi za ogrom pracy na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i życzymy wielkiej radości z kapłańskiego posługiwania w winnicy Pańskiej.
  6. W kancelarii przy parafii św. Faustyny w poniedziałki i środy od godz. 1400 do 1600 można uzyskać pomoc w wypełnianiu deklaracji podatkowych i przeznaczenia 1% podatku na katolickie instytucje pożytku publicznego.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Maria Wołowiec,  +Joanna Matej-Szymanowska,  +Bohdan Trzeciak,  +Stanisława Kut,  +Emil Zygarliński i  +Andrzej Kubikowski.   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

Zmieniony: niedziela, 10 kwietnia 2016 16:34
 
RocketTheme Joomla Templates